Šta je novo?

USB 3.0 Flash stikovi

držite se teme: USB 3.x fleševi
 
Nisam ni izvalio da je tako stara. Probacu opet, mada možda mi i neki drajver fali ako se razlikuje toliko.

Evo rezultati sa računara sa posla, Lenovo ThinkCentre M720t model, matična Lenovo 312A, čipset Intel B360, CPU Intel Core i5-9400.

Ja sam prezadovoljan flešom ako su ovo ti rezultati. Kada vidim na poslu da mi donose USB 3.0 da im nešto prebacim a ono brzine upisa 4MB/s-10MB/s, dođe mi da ih pošaljem u prodavnicu da kupe bolje nešto.
 

Prilozi

  • USB 10 port.png
    USB 10 port.png
    30.3 KB · Pregleda: 88
  • USB SS port.png
    USB SS port.png
    29.1 KB · Pregleda: 76
Hvala ti! Probacu sa drajverima sa sajta ploče, možda će biti rez sličan tvom.
 
Pa vi ovde kidate sa rezovima koliko vidim. Btw stigao i meni danas SanDisk Extreme 256 i bacio ga na muke...
Sad vidim da imam dosta stariju verziju CDM od vas pa cu probati i sa novijom
Screenshot 2021-09-08 125929.jpg
 
Ja ne mogu da izvučem ove rnd4k brojeve sa mojim. Ne znam do čega je, da li do njega ili mašine.
 
Treba ga probati na drugoj masini pa videti do cega je.
 
Stigao sve ok? Platio samo fleš?
 
Da plus je jako brzo stigao. Porucio sam jos jedan jer je pala cena na 44,7 dolara xD
 
Probao sam ga na 4790k i Z77 ploci i dobio iste rezove kao na Ryzen :eek:
 
Ne ide taj cpu na z77 … bar koliko me secanje sluzi…
 
U pravu si moja greska. U pitanju je Z87 😃
 
Odbio mi kupovinu uz razlog da nema vise na stanju pfff.
 
Moze li preporuka za neku normalnu flesku od 64GB 3.0, ali da stvarno bude 3.0?
Do sada sam imao neke Kingston DT50, pa Data Traveler G3... i sve slao na reklamacije. To radi sporije nego hard diskovi pre 20 godina. Uzas sta se sve proizvodi.
 
Imam crni Supersonic Rage od Patriota, 256gb verzija. Ništa specijalno, najbolje uzeti Sandisk Extreme Pro i ne misliš.
 
Ja bih rekao da nije.

Van ovih cena iz Nemačke, gde je bio i niže na popustima, ne bih rizikovao da sa AE dobijem kopiju.
 
Uzimao sa alija i odlične brzine, samo videti od koga uzimati.
 
Ja bih rekao da nije.

Van ovih cena iz Nemačke, gde je bio i niže na popustima, ne bih rizikovao da sa AE dobijem kopiju.
Hvala za link. U ovom slučaju bih morao da nađem nekoga u Nemačkoj da mi naruči.

Uzimao sa alija i odlične brzine, samo videti od koga uzimati.
Od kog prodavca si naručio? Ovaj sa linka što sam poslao je navodno official authorized prodavac.
 
Taj link odakle sam ja poručivao ne postoji više, ali ima na više mesta koliko sam video.
Potraži na ebay, jer na aliju je skupa dostava.
 
jel ima negde još da se kupi fleš sa LED activity? ono, da blinka kad čita/piše... treba mi za instalacije i sl. hvala unapred.
 
ja uzeh ovaj danas i platih ČAK 109 bam....ne znam dal i je ovo najbrži USB pen drive,testirat cu ga...a sve ove ostale a imam ih siguno dvadeseetak cu pobacati u kantu..Kingston me najvie razočarao, velika većina su se pokvarili...
 

Prilozi

  • 278989538_5038055312952227_5866300717173632210_n.jpg
    278989538_5038055312952227_5866300717173632210_n.jpg
    68 KB · Pregleda: 58
Ja se na patriot ne bih vise nikad oslonio… kod mene su se pokazali katastofalno nepouzdano ;-)
 
Grneralno patriot ssd/usb se bas lose pokazao kod mene imam ih takodje gomilu, nista bikad ne bih bacio jer volim da sakupljam 🤣
 
Nazad
Vrh Dno