Šta je novo?

Uncharted 3

Neverovatno koliko detalja ima u svakoj sceni. Pogledajte samo kako tapete gore na zidovima! Drejk je predobro animiran.

edit: I drveni predmeti i zidovi koji se raspadaju dok gore su bruka odradjeni! :)

Vole bih da Naughty Dog radi na novoj Tomb Raider igri. :)
 
Poslednja izmena:
ak47 sad ima nisan koji se siri sto duze pucas...
 
Jos najbolji deo je to sto igra izlazi tek za godinu dana, imace i vise nego dovoljno vremena da sve ispeglaju i doteraju (ako je to uopste moguce :D).
 
Sjajno odradjena grafika,samo se plasim da do izlaska ne spojluju celu igru sa dugim gameplayjevima.
 
Vidim da sad kupi municiju sa zemlje automatski a i zvuk ak47 zvuci mnogo ozbiljnije tj. kao pravo oruzje. Lep potez i kad ga onaj jedan drzi sa ledja :)

veruj mi ,daleko je ovo od pravog zvuka ak47 ;) da zvuci drukcije - da, da zvuci realno - veeliko NE :d
 
veruj mi ,daleko je ovo od pravog zvuka ak47 ;) da zvuci drukcije - da, da zvuci realno - veeliko NE :d

Veruj ti meni ;), poznajem i pratim oruzje vrlo dobro da bih znao sta je pravo a sta nije. Ovo je ipak mnogo bolje nego zvuk "singerice" kakav je bio u prve dve igre.
 
Daj bre ja sam cuo pucanje iz kalasa pre sto godina pa se secam da ovo u igri nema veze sa pravim zvukom.
 
^ Kanter se ne vazi u real life :d:d
 
Bobe ne volim kanter ali da ti ludi kraisnik pokaze sta ume sa pravim kalasom povukao bi mislenje.
 
Osvetljenje i senke izgledaju odlicno.
 
Bobe ne volim kanter ali da ti ludi kraisnik pokaze sta ume sa pravim kalasom povukao bi mislenje.

A ?
Pa nisam ja rekao to "ludi krajisnik" iz neke namere da vredjam, svaki dan radi sa njima, budale su ali ih gotivim, tj ne sve, uvek ima izroda. :-devil-:

Onda ako si pucao sam iz kalasa znas da ovo u igri nema veze sa pravim zvukom.
Kalas ima praskav zvuk, a u igri je nekako sa mnogo bejsa. :D
 
Pa ima ce podrsku za 3D, Move, to pricaju od prvog dana.
 
evo malo skenova

img001r.jpg

img002f.jpg

img003s.jpg

img004ug.jpg

img005qe.jpg

img006hrg.jpg

img007lb.jpg

img008u.jpg

img009hcx.jpg

img010ds.jpg
 
Bah, u tom EDGE-u clanku nema nista novo, samo pricaju o 'Chateau' lokaciji koju smo vec videli i vrte izjave koje sam vec procitao online.
 
Da, bilo bi najbolje da okace video walkthrough cele igre :d
 
Poslednja izmena:
kao sto znas magazini kao EDGE i Gameinformer itd su uvek imali sadrzaj koji se prvo tu pojavio a drugi prenosili. Ovo je bilo vidjeno na Kimmel show-u, novinari su isto videli dan posle VGA tako da smara da gledam isti sadrzaj i citam iste izjave 5 puta.
 
Rano je za otkrivanje novih lokacijq, ima jos 10 meseci do izlaska igre.
 
A Sully onako mator hoce da se bije hahaha :D

Victor "Goddamn" Sullivan :D
 


LOL

Nije ovo jedina bezobrazna kopija ali je u pitanju najfriškiji serijal koji su falsifikovali.
 
Jos su pokasali da iskopiraju i neizbezni uncharted humor.
 
hahaha al je ovo loshe xD
 
UC3 Multi, ubacili su modove kao free for all (8 igraca), 3 team death match (timovi po 2), buddy boosters, sminkanje oruzja (pogledati video). Ova mapa na aerodromu i filmski momenti koje je ovaj lik ispricao fino zvuce mada i dalje je to prakticno isti multi kao i ranije iz onog sto moze da se vidi iz ovog videa.

Pristup Beti prvo dobijaju vlasnici Infamous 2 i PSN Plus 28 juna a svi ostali 5 jula.

[YOUTUBE]px_1zhMsw2s[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Ni Uncharted 3 ne moze izgleda da prodje bez izvikanog Facebook-a

http://www.usatoday.com/tech/gaming/2011-04-18-uncharted18_ST_N.htm

Players can post screen shots and video clips that show off their customized characters and team emblems. After a game finishes, a player might send out a post that he found a treasure during the game. The first five friends who "like" the post could get an in-game gift

The best uploaded videos might wind up on "Uncharted TV," which will play in the bottom right corner of the pregame menu.

"People can watch the best plays that we selected," he says. "We want to give you access to all the media being generated by Uncharted within Uncharted."

unchartedx-large.jpg




Od svega ovoga najvise raduje sto je potvrdjen splitscreen.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno