Šta je novo?

UEFA Euro 2024 - European Football Championship

Piksi je, zapravo, solidan trener. Ne ne znam kako dobar, ali solidan. Selektor je nesto drugo i lepo je ovde sve Rama nabrojao, ja bih jedino uzeo Muslinov recept i igrao bunker.

Ne slažem se, a nisam ni tada, sa onim Anticevim timom iz 2010. Jeste, pobedili smo Nemačku ali sa 10 igraca i to bunkerom, koji smo igrali i protiv Francuske, kada je bilo 1-1 i jedva smo prošli. I to onom Francuskom gde je Domenek pravio sastav po horoskopu (!) i koja je doživela težak debakl. Meni svi ti Zigici, Kuzmanovići, Pantelići i Krasići su delovali jako, jako ograničeno, sto su kasnije (a i ranije) u svojoj karijeri i pokazali. Tu je vec i Stankela bio mator ali bez obzira na sve, on je bio vrhunski igrač, ako je dobar za Murinja, dobar je i za nas.

Sada imamo baš užasnu ekipu, ali šta da se radi, nismo jedini, i moralo se i ranije baviti ovim a ne sada kad smo već tamo, sad je kasno. Dosta njih će se i povuci nakon ovog EP-a, pa će biti lakše, ne verujem da će još dugo Mitro, SMS, Tadić.
Tadic ce u penziju jer ima 35 i gotov je ali Mitro i SMS imaju 29 godina, mogu da igraju jos 5 opusteno. To sto Sergeja ne treba zvati vise je nesto drugo
 
Mitrović se čini da ima puno godina jer već dugo igra u reprezentaciji inače je u najboljim godinama
 
U najboljim godinama, svakako naš najbolji igrač godinama unazad, ali igranje vašarske i rekreativnu lige ostavlja traga i to se vidi.

Njegov izbor je da izabere pare i da sa 29. nestane sa ozbiljne fudbalske mape.

Ne možeš to resetovati i zatim odigrati ozbiljan fudbal.

Mitrović iz ozbiljne lige bi iz one tri šanse protiv 🇸🇮 dao dva komada i to je razlika.
 
Česi i Gruzini odligrali odlično. Nego jedno pitanje,neko je detaljno objasnio zašto smo tako spori i tromi,pa me zanima,u kojim klubovima igraju recimo igrači te Gruzije,Slovenije,Slovačke kada mogu onako da peglaju svih 90'?Ne pratim detaljno fidbal,pa me živo zanima.
 
U najboljim godinama, svakako naš najbolji igrač godinama unazad, ali igranje vašarske i rekreativnu lige ostavlja traga i to se vidi.

Njegov izbor je da izabere pare i da sa 29. nestane sa ozbiljne fudbalske mape.

Ne možeš to resetovati i zatim odigrati ozbiljan fudbal.

Mitrović iz ozbiljne lige bi iz one tri šanse protiv 🇸🇮 dao dva komada i to je razlika.
"I da dodam, najveći kvalitet reprezentacije, uz golmansku, je skoncentrisana na liniji SMS, Samardžić, Ilić, Lukić."

A SMS ne igra vasarsku i rekreativnu ligu?
 
Ja kad sam onomad rekao da oni igraju po slabijim ligama i klubovima dobio sam odgovor da oni nisu igrali protiv Engleske tj. da ja poredim Englesku i njihove protivnike.
Evo nisu više Englezi, sada su bili Slovenci i opet smo odigrali kod babe dok druge ekipe kidaju protiv koga god da igraju iako i dalje imaju igrače koji igraju u ne tako zvučnim ligama/klubovima.
 
niko ništa o onakvoj šansi za gol 🇹🇷 protiv 🇵🇹?
 
Cinjenica je da smo losi i da su ovo igraci ispod proseka kad se pogleda kompletna ekipa. Ljudima je tesko da to prihvate.

Piksi je izgleda na nekim teskim drogama cim prica da cemo dobiti Dansku i samim tim mnogi se loze i misle da mozemo da idemo u nokaut fazu.

Prvi navijam i voleo bih da prodjemo dalje, ali nazalost treba biti realan.
 
Česi i Gruzini odligrali odlično. Nego jedno pitanje,neko je detaljno objasnio zašto smo tako spori i tromi,pa me zanima,u kojim klubovima igraju recimo igrači te Gruzije,Slovenije,Slovačke kada mogu onako da peglaju svih 90'?Ne pratim detaljno fidbal,pa me živo zanima.
Realno šta su Gruzini odigrali? Preživeli 48 šuteva u dve utakmice?

Da se nama to desilo, tek bi se plakalo 😁
 
nameštaju loptu da CR7 da gol al' 'zalud kad on propusti loptu i još prokliza. srećom po 🇵🇹 , tu je bio Silva da da gol

kako glup autogol. dokle više sa tim vraćanjem lopte golmanu
 
Poslednja izmena:
Jel neko izbrojao autogolove do sada?
 
Ovo je valjda 6.
 
Evo jedne kategorije gde nismo među najgorima...
Jeste apsolutno nebitna i ne pokazuje ništa konkretno u vezi igre ali čisto da znate da ima i takve kategorije.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240622_183716_com.uefa.euro2016.jpg
    Screenshot_20240622_183716_com.uefa.euro2016.jpg
    68.7 KB · Pregleda: 94
Portugalci ako nastave da forsiraju Ronalda i krenu da igraju kao tim možda i doguraju malo dalje.
Sve više mi se čini da žele kao Argentina na prošlom Svetskom sa Mesijem ali je Mesi imao pitbulove oko sebe i rešavao utakmice
 
Realno šta su Gruzini odigrali? Preživeli 48 šuteva u dve utakmice?

Da se nama to desilo, tek bi se plakalo 😁
Šta su odigrali? Pa pogledaj kako trče,kakva im je kondicija i brzina,kakav je prijem lopte. Od naše se lopta odbija kad se dodaju kao da su se prvi put sastali da igraju. Plus su trojica "kolaborirala" na poluvremenu sa Slovencima :)
 
Portugalci ako nastave da forsiraju Ronalda i krenu da igraju kao tim možda i doguraju malo dalje.
Sve više mi se čini da žele kao Argentina na prošlom Svetskom sa Mesijem ali je Mesi imao pitbulove oko sebe i rešavao utakmice
Ronaldo je već osvoji Euro, on je jednostavno najbolji igrač Portugalije svih vremena i svi ga obožavaju. Može da igra za reprezentaciju koliko hoće. Pola tima bi više volelo da Ronaldo da gol nego ono sami.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno