Dali su to drajveri koji na njihovom sajtu imaju oznaku "788"Mihajlo je napisao(la):evo ja sam to resio ali instalacijom Catalysta 3.4 ......... neverovatno koje su krsina bili drajveri ispod 3.4 serije ........... ATI bi definitivno trebao da resava problem sa svim svojim drajverima a ne samo za one iznad 9600 serije!!!
samo instaliraj i sve ce da radi strava ......... nisu veliki a ima ih i na HIS-ovom sajtu www.hightech.com.hk a i na omegi
vvv je napisao(la):je si li probao da stavis tv-out na PAL
Pitanje za ostale: Posto S-Video out ima prakticno tri zice
2 GND Ground (C)
3 Y Intensity (Luminance)
4 C Color (Chrominance)
kako se u adapteru sa S-Video na Chinc, dobiju dve, nije valjda da se samo spoje 3 i 4
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari