Kućna multimedija TV 32'' do 30.000 din.

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

filipos

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poena
48
Potreban TV za stariju zenu 32'' dijagonale (nema mesta za veci).
Namena samo za gledanje IPTV.

Sta kupiti?

star-duster

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.12.2008
Poena
28
Poslužiće sasvim lepo taj televizor. Kupio sam ga u januaru svom dedi, lepo radi, ima finu sliku. Ovaj model Tesle proizvodi TCL, tako da bi trebalo da je i trajnost solidna, bolja od potpunih "no-name" proizvoda.

bakara

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.01.2005
Poena
113
Ja sam u ovoj godini kupio nekoliko tih najjeftinijih 32"
Fox, Tesla, Vivax i stellla to su potpuno isti televizori sa istim daljinskim i sa istim SW

Vladinemir

Flash Drive
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poena
3
Takođe tražim sličan TV ali samo za zemaljsku televiziju.
Da li ima drastičnih razlika u kvalitetu digitalnih prijemnika za ovu cenu? Imam i poseban prijemnik ali ako već kupujem, nek onda ima i odgovarajući u tv-u.
Ima li smisla kupovati full hd za zemaljsku?
Mnogi savetuju da je bolje kupiti običnan a kasnije dodati android box ako treba. Ne znam da li postoje televizori koji nisu smart ali zato imaju npr. prirodnije boje, bolje uglove gledanja, bolje diode i slično a za istu cenu kao neki smart gde zapravo naplaćuju softver.
Uređaje uglavnom kupujem kada stari crknu tako da još uvek imam CRT JVC iz 90-ih čiju sliku obožavam, ali izgleda da je od ove marke danas ostalo samo ime a i slabo ih ima kod nas.
Jel poznate marke kao Samsung i LG naplaćuju samo ime ili su ipak nešto bolji od kineskih Kineza (ako ne gledamo operativni sistem)?

Vrh Dno