Šta je novo?

Tutorijal: Licence za Windows Windows

Ima, za Office 2019 sam upotrebio isti kljuc i na laptopu i na kompu i radi, ova za Win 10 Pro koju sam kupio je retail ali sam je upotrebio samo jednom.

1638100262431.png1638100378794.png
 
Polovan lap sa enterprise licencama?
Ne gine ti instalacija novog wina, kupio ti licencu ili ne.
 
Pardon, brozer mi nije pokazao tvoj odgovor danas
Čoveku pre tebe :)

Ili Win nije legalan, ili je pripadao nekoj kompaniji koja više ne plaća obnovu serijskih iz tog opsega (logično).
 
Polovan lap sa enterprise licencama?
Ne gine ti instalacija novog wina, kupio ti licencu ili ne.
Jel to provereno?
Jel može prvo da se proba novi key, pa ako ne radi, da se reinstalira i koristi isti key?

Ja mislim da je lik koji je prodavao lap, instalirao win sa usba.
 
Poslednja izmena:
Zvanično, Enterprise je namenjen isključivo kompanijama, ne može se kupiti kao trajna licenca nego je namenjen ugovorima.
Svi ostali načini su, opet zvanično, nelegalni.
E sad, koliki nivo legalnosti je tebi potreban ...
 
Treba mi pomoc. Kako mogu da aktiviram windows posto je istekao
 
Jel mogu preko allkeyshop da kljucem od windows 10 aktiviram win 11 i gde je trenutno najjeftinije ?
 
Pa pogledaj na allkeyshop da vidis gde je najjeftinije.

Inace odgovor je moze, u najgoru ruku instaliras 10ku pa azuriras na 11 ako nekim cudom ne prihvati kljuc.
 
Compact Disc
:d
 
A šta im je ono "Premium key" za €10 ? kao fazon ovi od €1 - €2 možda rade možda ne ali zato ovaj od €10 radi sigurno, taj rad ? :ROFLMAO:
 
Ovi od 2$ su ključevi gde mogu u isto vreme da se aktiviraju 5-6 pc-a. I onda ih prodaju šest puta ili više. Zato kada promenite ploču ili pc, a imate ovakav “retail” ključ on ne radi više, a vi se čudite zašto kada je retail. Mada, naravno za ove pare se i isplati.

 
@RingeRaja Ovaj sajt RoyalKey je extra, mnogo ti hvala! Kupio sam Office 2021 Pro Plus licencu i nakon naplate poslali mi na mail kljuc i download link za Office 2021! Nema cimanja sa MS nalogom i drugim glupostima. I sajt podrzava Visa internet kartice, sto je meni extra jer nemam paypal.
 
Vodi računa da ti ne skinu još neki Office sa računa! :eek:

(03:49) EDIT: mislim da sam kupovao već nešto (baš Office key na tom sajtu), ali imam PayPal nalog, ali i Virtuon karticu.
 
Poslednja izmena:
Ja kupio "Windows 10 Professional Retail Key" preko "U2KEY.com" pre oko 8-9 meseci i jos su taj sajt reklamirali nasi poznati yutjuberi, kupih 7 licenci za BTC, rekoh trebace za nesto, cena za 1 licencu bila 7-8 eur. Cim sam kupio, probam na 1 masinu i sve extra radi i cak mi na dr. masini riknuo SSD i ja samo premestim SSD i sve radi kako treba, WIN aktiviran. E sad, posto sam imao na 1 masini piratski OS, resih da danas podignem legalan i aktiviram ga, probam 2-gu licencu, 3-cu i tako redom i nijedna ne radi. Ne znam da li nesto ima veze sto nisam ukucao licencu prilikom podizanja OS, nego posle iz Windows-a ubacio.
 
Meni ovako stoji.Sta mu to znaci?Kupio sam preko alija
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    103.2 KB · Pregleda: 114
Meni ovako stoji.Sta mu to znaci?Kupio sam preko alija

Kao admin kucaj u terminal komandu:
Kod:
slmgr /xpr
ovom komandom ćeš videti da li ti je windows trajno aktiviran ili ima rok.

Volume Licensing (MAK) ključevi su za firme, a ne za kućnu upotrebu. U zavisnosti kakav je ključ neki se obnavljaju svake godine, neke možeš samo jednom koristiti ali su trajni... ako me sećanje dobro služi.
 
Pise mi da je win Profesional permanently activated
 
Иде преко Visa интернет картице
 
Hvala svima koji su uputili na ovaj royalcdkeys. Kupio upravo 11 pro retail, bez problema se nadogradio 11 home na laptopu.
 
Погледај тему Лиценце за Windows, тамо имаш више сајтова за куповину лиценци за Windows i Office, а имаш и на Royalcdkeys, једино што ту имаш само преко интернет картице да купиш, на неким другим имаш само Paypal, па шта ти више одговара, цене су врло повољне.
 
Predpostavljam da isto tako radi.
Погледај тему Лиценце за Windows, тамо имаш више сајтова за куповину лиценци за Windows i Office, а имаш и на Royalcdkeys, једино што ту имаш само преко интернет картице да купиш, на неким другим имаш само Paypal, па шта ти више одговара, цене су врло повољне.
Pa i jeste u temi licence za windows :D

Office, siguran sam radi podjednako provereno kao i win. U krajnjem slučaju, pročitaj komentare ispod
 
Nazad
Vrh Dno