Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

SBB internet je milion puta stabilniji i kvalitetniji u odnosu na telekom.

Prebaci se skroz kod Sbb-a i tv i internet i telefon ako ti treba.

BOX paket ti je uopšte nepotreban

Box 4 (20Mb/s, ili 50Mb/s, M tarifa) bi bio keva za sve ostale, sa sve dodatnim stb-om i HD paketom. Uz jednu malu sitnicu - da je IPTV približno dobar sa kanalima kao SBB. Ali cenovno je i dalje najbolja varijanta.
 
Poslednja izmena:
SBB internet je milion puta stabilniji i kvalitetniji u odnosu na telekom.

Prebaci se skroz kod Sbb-a i tv i internet i telefon ako ti treba.

BOX paket ti je uopšte nepotreban

Box 4 (20Mb/s, ili 50Mb/s, M tarifa) bi bio keva za sve ostale, sa sve dodatnim stb-om i HD paketom. Uz jednu malu sitnicu - da je IPTV približno dobar sa kanalima kao SBB. Ali cenovno je i dalje najbolja varijanta.

Što je babi milo to joj se i snilo :D

Kad bi bio ali nije da pored te jadne IPTV ne spominjemo koji procenat korisnika ima taj VDSL i brzine koje ste pobrojali

Dok SBB nudi najmanju brzinu interneta od 40 Mbps što znači da svi korisnici mogu toliko da imaju.

Za fiksni se ne može porediti jer pokrivaju različite segmente tržišta

Tako da što se kvaliteta tiče svakako velika prednost Sbb-a.
 
Što je babi milo to joj se i snilo :D

Kad bi bio ali nije da pored te jadne IPTV ne spominjemo koji procenat korisnika ima taj VDSL i brzine koje ste pobrojali

Dok SBB nudi najmanju brzinu interneta od 40 Mbps što znači da svi korisnici mogu toliko da imaju.

Za fiksni se ne može porediti jer pokrivaju različite segmente tržišta

Tako da što se kvaliteta tiče svakako velika prednost Sbb-a.

:D pa to... Taj fiksni u boxu dosta dampinguje cenu box paketa u odnosu na ostale. Ako uzmeš najbolje od SBB (koje u prilici, a ja nisam), onda ta ukupna cena postaje nešto mnogo viša nego što svi oni nude kroz svoje pakete. U tu cenu hteli, ne hteli, ide i fiksna pretplata bilo od jednih ili drugih, nebitno i mobilni paket, što mesečno izađe oko 4500 dinara, a ovamo me to isto zadovoljstvo košta 3700, ali nemaš ljudski kablovsku. Mada sam ja spreman dati i taj dinar više, jer ovo sada definitivno nema nijedan razlog ostati kod mts-a.
 
Što je babi milo to joj se i snilo :D

Kad bi bio ali nije da pored te jadne IPTV ne spominjemo koji procenat korisnika ima taj VDSL i brzine koje ste pobrojali

Dok SBB nudi najmanju brzinu interneta od 40 Mbps što znači da svi korisnici mogu toliko da imaju.

Za fiksni se ne može porediti jer pokrivaju različite segmente tržišta

Tako da što se kvaliteta tiče svakako velika prednost Sbb-a.

VDSL tehnologija je drugačija od ADSL. Ko ima 10 na adsl-u imaće i 20 na vdsl-u. To što kažeš da je najmanja brzina kod sbb-a 40 to ne znači ništa. Ovde pričamo o stabilnosti interneta, dakle uveče i vikendom kad se najviše koristi. Kako objašnjavaš to da najčešće tad ljudi imaju problema sa sbb netom, da im se signal gubi ili drastično opada brzina, ponekad ispod 5 Mbps. Meni se to na adsl-u npr. nikad nije desilo, uvek je ista brzina.
 
Što se neta tiče stvarno je stabilan. Ja sam još uvek na net 10, rade mi dva tv-a, tri mobilna, komp i laptop i ne osećam zagušenje. Verovatno su to sve mali potrošači, a mogu zamisliti kako će biti sa 20 ili 50.
 
Ako ti treba mobilni onda nije losa kombinacija box 3 plus sbb d3i sa dva uredjaja. Medjutim ostaje ti treci tv bez programa. Ja sam to resio tako sto na tom trecem koristim t2 box i imam osnovne kanale. Plus imam android stik pa koristim d3go ako zatreba. Stavis Kodi na njega i imas sve od kanala sto treba.
 
Ovo sa ovim kanalima potraja...

Ali su ih spopali na fejsu [emoji23]

Gileb, od kad daje sbb 2 komada
 
Od pocetka. D3i je 990 a dodatni 290,ukupno 1280d. Evo ja ga imam od juna 2014 po toj ceni. Istekao mi je ugovor prosle godine i nisam ga obnavljao.
 
Ok, skontao sam te da daju 2 uz ugovor [emoji3]
 
Ovo sa ovim kanalima potraja...

Ali su ih spopali na fejsu [emoji23]

Gileb, od kad daje sbb 2 komada

Izgleda da neće ni da plate na kraju. Onda neka kažu lepo da znamo. Discovery sigurno neće da im da kanale džabe. Što neko reče ovde tolike pare daju kao sponzori, a nas ovde zezaju i prave majmunima.
 
Ugovorna odredba na osnovu koje kompanija Telekom Srbija ad zadržava pravo da jednostrano menja sadržinu usluga, koja je sastavni deo korisničkih ugovora je uokvirena crvenom bojom.

Međutim, Zakon o zaštiti potrošača propisuje “da je nepravična ugovorna odredba svaka odredba koja, protivno načelu savesnosti i poštenja, ima za posledicu značajnu nesrazmeru u pravima i obavezama ugovornih strana na štetu potrošača”, kao i “da su ugovorne odredbe za koje se pretpostavlja da su nepravične ako se ne dokaže drugačije one čiji je predmet ili posledica: davanje ovlašćenja trgovcu da jednostrano menja sadržinu ugovornih odredaba, uključujući obeležje robe ili usluga; NEPRAVIČNE UGOVORNE ODREDBE SU NIŠTAVE.

Pogledajte prilog 226624


Bogami... nije malo 12 komada.

Potrosac info da pokrene i pitanje sportkluba na telekomu... kakva je ovo komisija...

Svedoci smo situacije u Bosni, pošti ...
 
Poslednja izmena:
i sta sada... ukinose nekoliko HD kanala a cena i dalje ista... mos misliti..
 
Ja uzeh HD paket izmedju ostalog i zbog ovih kanala. Bezobrazluk.
 
Izgleda da neće ni da plate na kraju. Onda neka kažu lepo da znamo. Discovery sigurno neće da im da kanale džabe. Što neko reče ovde tolike pare daju kao sponzori, a nas ovde zezaju i prave majmunima.
A sta mislis kad ovi imaju toliko para(mts) i puno im je da plate(premisljaju se a siguran sam da ce ih na kraju platiti) a sta tek mislis kad ostalim malim IS istekne licenca tipa SBB, RV, IKOM i jos manjih da ne nabrajam.
Drugo, predpostavljam da su napravili jednu kalkulaciju misleci da ce licenca kostati isto s smr@dovi iz DN-ka su podigli cene troduplo(ne 3%) i sad ovi napravili akcije po onim cenama nekom 3 mes free, nekom kao meni 5....
Imaju valjda upola manje platis za iptv ako samo to zelis itd.
Trece, a sta ako plate a posto su kalkulisali sa tri puta manjim davanjima, a sta mislis ko ce to na kraju da plati, pa MI kroz povecanje cene paketa ili bilo cega drugog, skocice mes. odrzavanje pa cete tada kukati na to itd.
Ne zaboravite da sve ovo isto ceka ostale, ali ce onda oni biti u prednosti jer ce ukalkulisati tu cenu tri puta vecu pa ce da poskupe odrzavanje(nece sigurno za tri puta ali bar za 100 rsd hoce ako ne i jace pa ce i ostali da kukaju na cenu odrzavanja) a oni koji ne budu finansijski mogli da izdrze to povecanje jednostavno vise nece imati programe iz DN-ka i cena pretplate se nece menjati.
Nije problem da se poveca mes cena odrzavanja, njima je to najlakse da objave, ali znaju da ce svako imati pravo tada da otkaze UO i to im se ne isplati za sada verovatno kalkulisu da li tu varijantu ili neki drugi model jer oni nisu neprofitna organizacija, nisu socijalna ustanova i Crveni Krst, vec suprotno tamo ljudi rade i zaradjuju za porodice.
Zapamtite da ovo ceka sve operatere samo je mts prvi i zato ima problema najvecih jer nisu znali da ce se ovi popismaniti, dok su drugi u prednosti i mogu da to iskalkulisu.
Predvidjam za sve operatere da ce ove godine bas zbog ovog povecati cene odrzavanja TV bar oni kojima sad istice licenca za DN, ostali ce slediti taj primer, ali to je nazalost jedino realno jer sve te cene placamo mi korisnici, oni su samo posrednici koji od toga zaradjuju(mislim na sve isp).
 
Da, da, jadni provajderi... Oni sve čine za nas korisnike. Dok zle TV kuće dižu cene, Mts radi sa gubitkom. #sarcastic smiley

Sent from my T03 using Tapatalk
 
Ako ti treba mobilni onda nije losa kombinacija box 3 plus sbb d3i sa dva uredjaja. Medjutim ostaje ti treci tv bez programa. Ja sam to resio tako sto na tom trecem koristim t2 box i imam osnovne kanale. Plus imam android stik pa koristim d3go ako zatreba. Stavis Kodi na njega i imas sve od kanala sto treba.

A taj sbb d3i, jel ista ponuda i kvalitet kanala kao u sbb paketima? Ako si mislio na mene, ja imam dva tv-a i bitno mi je da na njima imam kablovsku, d3Go ne koristim jer za sada ne vidim potrebu za tim, i ovu kablovsku slabo gledam, a opet mora nešto da čagara u kući.
 
Poslednja izmena:
A taj sbb d3i, jel ista ponuda i kvalitet kanala kao u sbb paketima? Ako si mislio na mene, ja imam dva tv-a i bitno mi je da na njima imam kablovsku, d3Go ne koristim jer za sada ne vidim potrebu za tim, i ovu kablovsku slabo gledam, a opet mora nešto da čagara u kući.

Odgovoreno mi na d3i temi.
 
Da, da, jadni provajderi... Oni sve čine za nas korisnike. Dok zle TV kuće dižu cene, Mts radi sa gubitkom. #sarcastic smiley

Sent from my T03 using Tapatalk
To niko ne kaze sem tebe, al ako ti tako mislis, ja te necu razuveravati, zivi u toj nadi sta drugo da ti kazem.
Nisu jadni, imaju, da li zele da umanjuju svoju dobiti ili uvecavaju, pa otkricu ti da uvecavaju, nit tv kuce ne rade da bi pravile manjak, vec profit, tako i ZLI mts takodje radi da bi pravio profit(nista nisu bolji niti gori od tv kuca ili drugih provajdera), tako isto i SBB (koga BTW drzi investicioni fond- a ti nadam se znas sta oni rade) ne posluje on sa minusom i njih intereduje profit mozda jos vise nego ostale, tako da zamenjujes teze.
 
A sta mislis kad ovi imaju toliko para(mts) i puno im je da plate(premisljaju se a siguran sam da ce ih na kraju platiti) a sta tek mislis kad ostalim malim IS istekne licenca tipa SBB, RV, IKOM i jos manjih da ne nabrajam.
Drugo, predpostavljam da su napravili jednu kalkulaciju misleci da ce licenca kostati isto s smr@dovi iz DN-ka su podigli cene troduplo(ne 3%) i sad ovi napravili akcije po onim cenama nekom 3 mes free, nekom kao meni 5....
Imaju valjda upola manje platis za iptv ako samo to zelis itd.
Trece, a sta ako plate a posto su kalkulisali sa tri puta manjim davanjima, a sta mislis ko ce to na kraju da plati, pa MI kroz povecanje cene paketa ili bilo cega drugog, skocice mes. odrzavanje pa cete tada kukati na to itd.
Ne zaboravite da sve ovo isto ceka ostale, ali ce onda oni biti u prednosti jer ce ukalkulisati tu cenu tri puta vecu pa ce da poskupe odrzavanje(nece sigurno za tri puta ali bar za 100 rsd hoce ako ne i jace pa ce i ostali da kukaju na cenu odrzavanja) a oni koji ne budu finansijski mogli da izdrze to povecanje jednostavno vise nece imati programe iz DN-ka i cena pretplate se nece menjati.
Nije problem da se poveca mes cena odrzavanja, njima je to najlakse da objave, ali znaju da ce svako imati pravo tada da otkaze UO i to im se ne isplati za sada verovatno kalkulisu da li tu varijantu ili neki drugi model jer oni nisu neprofitna organizacija, nisu socijalna ustanova i Crveni Krst, vec suprotno tamo ljudi rade i zaradjuju za porodice.
Zapamtite da ovo ceka sve operatere samo je mts prvi i zato ima problema najvecih jer nisu znali da ce se ovi popismaniti, dok su drugi u prednosti i mogu da to iskalkulisu.
Predvidjam za sve operatere da ce ove godine bas zbog ovog povecati cene odrzavanja TV bar oni kojima sad istice licenca za DN, ostali ce slediti taj primer, ali to je nazalost jedino realno jer sve te cene placamo mi korisnici, oni su samo posrednici koji od toga zaradjuju(mislim na sve isp).

Kako god, nisu se udostojili da se izvine korisnicima što su bez ikakve najave isključili ove kanale, a i dalje daju sada već neprihvatljive odgovore tipa "ulažemo sve napore". Ne zaslužuju nijednog mts tv korisnika. TAČKA!
 
Da, da, jadni provajderi... Oni sve čine za nas korisnike. Dok zle TV kuće dižu cene, Mts radi sa gubitkom. #sarcastic smiley

Sent from my T03 using Tapatalk

tja, jadni njihovi korisnici, zli lelekom im uskracuje bogomdano i ustavom zagarantovano pravo na discovery kanale, visoku rezoluciju, brzi simetricni internet... a uz to nemaju nikakvu alternativu tipa kablovska, satelitska, bezicno, citanje knjiga... :p
 
Kako god, nisu se udostojili da se izvine korisnicima što su bez ikakve najave isključili ove kanale, a i dalje daju sada već neprihvatljive odgovore tipa "ulažemo sve napore". Ne zaslužuju nijednog mts tv korisnika. TAČKA!

Kako sve gledamo sa mts-ove strane.Stigli sendvici.
Ne samo da se nisu izvinili,vec korisnike nisu ni obavestili o tome a da ne pricamo da se mogla ubaciti neka zamena poput NG Wild koji je mogao zameniti Animal Planet,ali ne telekom ga drzi u posebnom paketu.
A i sta im znaci to "ulazemo sve napore",jel se to dogovaraju oko cene kao na pijaci?
 
Poslednja izmena:
A sta mislis kad ovi imaju toliko para(mts) i puno im je da plate(premisljaju se a siguran sam da ce ih na kraju platiti) a sta tek mislis kad ostalim malim IS istekne licenca tipa SBB, RV, IKOM i jos manjih da ne nabrajam.
Drugo, predpostavljam da su napravili jednu kalkulaciju misleci da ce licenca kostati isto s smr@dovi iz DN-ka su podigli cene troduplo(ne 3%) i sad ovi napravili akcije po onim cenama nekom 3 mes free, nekom kao meni 5....
Imaju valjda upola manje platis za iptv ako samo to zelis itd.
Trece, a sta ako plate a posto su kalkulisali sa tri puta manjim davanjima, a sta mislis ko ce to na kraju da plati, pa MI kroz povecanje cene paketa ili bilo cega drugog, skocice mes. odrzavanje pa cete tada kukati na to itd.
Ne zaboravite da sve ovo isto ceka ostale, ali ce onda oni biti u prednosti jer ce ukalkulisati tu cenu tri puta vecu pa ce da poskupe odrzavanje(nece sigurno za tri puta ali bar za 100 rsd hoce ako ne i jace pa ce i ostali da kukaju na cenu odrzavanja) a oni koji ne budu finansijski mogli da izdrze to povecanje jednostavno vise nece imati programe iz DN-ka i cena pretplate se nece menjati.
Nije problem da se poveca mes cena odrzavanja, njima je to najlakse da objave, ali znaju da ce svako imati pravo tada da otkaze UO i to im se ne isplati za sada verovatno kalkulisu da li tu varijantu ili neki drugi model jer oni nisu neprofitna organizacija, nisu socijalna ustanova i Crveni Krst, vec suprotno tamo ljudi rade i zaradjuju za porodice.
Zapamtite da ovo ceka sve operatere samo je mts prvi i zato ima problema najvecih jer nisu znali da ce se ovi popismaniti, dok su drugi u prednosti i mogu da to iskalkulisu.
Predvidjam za sve operatere da ce ove godine bas zbog ovog povecati cene odrzavanja TV bar oni kojima sad istice licenca za DN, ostali ce slediti taj primer, ali to je nazalost jedino realno jer sve te cene placamo mi korisnici, oni su samo posrednici koji od toga zaradjuju(mislim na sve isp).

Lol.Neka ukinu rtsov budzav paket kao i pinkov i eto im novca.Jos da izbace i one svoje nazovi kanale,ali ne daj da deremo korisnike za tv melos.
 
To niko ne kaze sem tebe, al ako ti tako mislis, ja te necu razuveravati, zivi u toj nadi sta drugo da ti kazem.
Nisu jadni, imaju, da li zele da umanjuju svoju dobiti ili uvecavaju, pa otkricu ti da uvecavaju, nit tv kuce ne rade da bi pravile manjak, vec profit, tako i ZLI mts takodje radi da bi pravio profit(nista nisu bolji niti gori od tv kuca ili drugih provajdera), tako isto i SBB (koga BTW drzi investicioni fond- a ti nadam se znas sta oni rade) ne posluje on sa minusom i njih intereduje profit mozda jos vise nego ostale, tako da zamenjujes teze.

Dovoljno je da se uporedi ponuda i to je cela prica.
 
Ne znam zašto ih braniš, jedino ako radiš u mts-u.
Ne radim, kako ih branim, naprotiv, samo treba razumeti sta pisem.
Pa ja ih koristim(box4 produzio pre 5 dana na jos 2 godine) mene su sjebali zasto bi ih branio?
Samo kazem realno.
Pa ja se slozio sa tobom, a ti kazes da ih branim?? Kako to?
 
Poslednja izmena:
Stvarno su mogli uz izvinjenje i kratko obrazloženje da puste neki paket gratis dok se stvari ne reše. Ovo je dripački kako samo oni umeju, ali kad se pogleda, uvek su i bili takvi. Bilo kakva obaveštenja su prezentovana sterilno, zamumuljeno, promocije kao da im prave ljudi sa Marsa. Zatrpan im fejsbuk profil sa komentarima korisnika, oni teraju reklamu za neki fon, obaveštavaju nas za neki novi kanal za koji niko neće da se informiše, a ne da ga aktivira. Ponašaju se kao da im je idila kako u firmi tako i od ponude, a ne znaju gde su šuplji.
 
Nazad
Vrh Dno