Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Da li oni smeju ovo da rade? Da li postoji osnov za raskid ugovora?
 
Sta li pise u ugovoru... ovo im je minus, da ubace odmah sk i to hd [emoji23]
 
Baš sam dosta slušao muziku https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstv/stingray-music

i ladno od 01.04, 250 dinara, još ni na sajtu nisu promenili https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstv/osnovni-paket
Cak, sad se i obican StignRay kanal uz koji je bio StingRay music app placa???

Čekaj, oni imaju pravo da ovako sakate kanale po ugovoru i uvode zilion paketa?
Imaju, ali i ti imas pravo da raskines zbog bitnih promena, koje su na tvoju stetu.
 
Cak, sad se i obican StignRay kanal uz koji je bio StingRay music app placa???


Imaju, ali i ti imas pravo da raskines zbog bitnih promena, koje su na tvoju stetu.

Da, zanimljivo je da web servis i na telefonu i dalje radi.

Ostali su oni radio kanali...

Deo iz ugovora

IMG_2973.JPG
 
U ugovoru piše da ni jedan kanal nije zagarantovan, obavezni su da ti isporuče ne ispod 100 kanala, sada to mogu da putu 100 pinkovih, 100 Tajvanskih, Kineskih, Mongolskih,Severno Korejski, ebe im se [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma otkacili ih ovi. Ako plate, vratice. Prosto... i sportklub da plate imali bi ... ali nece i ti je to
 
Zasto onda SBB ne plati za Arene? Nije tu samo do para...
 
Nego do cega je ? Ozbiljno ...
 
U ugovoru piše da ni jedan kanal nije zagarantovan, obavezni su da ti isporuče ne ispod 100 kanala, sada to mogu da putu 100 pinkovih, 100 Tajvanskih, Kineskih, Mongolskih,Severno Korejski, ebe im se [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
E ako ne vrate ja cu da nađem način da raskinem ugovor. Pa makar svaku noć čupao bandere po ulici!

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
 
Ulazu sve napore...

804fb0f4022cd47a8e0b452d09ce9c57.jpg
 
Lol, a stream link za EuroSport izvučen pre par meseci iz MTS TV Go aplikacije i dalje radi :D Testirao bzvz sa VLC.
Kakvi "profesionalci" rade u MTS-u....
 
Poslednja izmena:
Pa oni su samo sasekli linkove koji idu u stb...
 
Ako su izgubili pravo da emituju te kanale onda nemaju pravo da ih emituju... Sklonili su ih i iz liste kanala na multiscreen sajtu ali stream je i dalje u funkciji. Nisu pipnuli ništa na serveru = amaterizam.
Šta ti tu nije jasno?
 
Sta tebi shamane nije jasno :)

Oni su skinuli sa multi, skinuli sa stb, ti si preseko link es, a ne mts-a , ubija te taj kurs novosadski...
 
Amaterizam + ilegalno preuzimanje signala, jer ga evidentno preuzimaju (ako ga multiscreen server i dalje distribuira) a kao obustavljeno im je pravo na te kanale...

p.s. Kurs počinje tek u subotu :p
 
Da li oni smeju ovo da rade? Da li postoji osnov za raskid ugovora?
Nazalost smeju, i nemas pravo na raskid u ugovoru lepo pise da mogu da dodaju nove servise i kanale, ali da mogu i da izbacuju.
To se ne smatra grubom promenom to bi bila cena ako bi je menjali, za ovo neces dobiti mogucnost da otkazes UO.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Јел има неко неку прецизнију информацију од оне "улажемо напоре"? Ако основни пакет остане овакав без ових канала, а иначе је скроман, онда је скоро исти као антена плус пакет.
 
Pa ako plate imacemo ih, ako ne, ostaje ovo, dok ne istekne ugovor pa da menjamo.
 
Normalno...

Mada dosta je ovo kanala, i hd, ako ne plate njima, treba da plate nama :) Ko želi raskid, da to i dobije, hd paket mora biti jeftiniji
 
Baš tako. Meni samo nije jasno kako jedan lokalni kablovski operater u mom mestu može da ima i plaća sve ovo što su ovi nesrećnici isključili? I ima arene i sk. Da sbb ima kod mene, već bih gledao šta da uzimam jer mi ugovor ističe u junu.
 
Koja bruka za MTS. Ja ne mogu da verujem da im se ovo dešava...

Sent from my T03 using Tapatalk
 
Meni nazalost ugovor istice u januaru. :( Ali cim dodje taj svetli dan koji sam zaokruzio u kalendaru, idem sa trubacima u Telekom i raskidam ugovor. Ne zbog ovih kanala, slabo i gledam tv, ali prvenstveno zbog neta iz proslog veka.
 
Baš tako. Meni samo nije jasno kako jedan lokalni kablovski operater u mom mestu može da ima i plaća sve ovo što su ovi nesrećnici isključili? I ima arene i sk. Da sbb ima kod mene, već bih gledao šta da uzimam jer mi ugovor ističe u junu.

Ti lokalni su bolji, uvek sve imaju [emoji3]

Koja bruka za MTS. Ja ne mogu da verujem da im se ovo dešava...

Sent from my T03 using Tapatalk

Nece da placaju...
 
Ja nesto ne verujem da je do placanja sa mtsove strane, imaju oni brdo para, pre bih rekao da je do druge strane.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo gledam i polaris, cija je pretplata 500, kinte ima ove kanale.
 
Pre će biti da je obrnuto, da ovi traže pare a MTS neće da plati koliko ovi traže...
 
Nazad
Vrh Dno