Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Kako ide 51, 54, 66


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi imam problem.Keva je uzela Box3 paket, ali sad imam problem da povezem.
Naime ruter od interneta mi je na spratu dok je tv na koji hocu da prikacim stb u prizemlju.Malo mi je bzv da vucem kablove po celoj kuci pa jedino sto mi pada na pamet je da kupim onaj wifi ruter pa preko njega.Da li je to moguce?

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
mislim da ne moze preko wifi ali bi trebalo da radi preko power line adaptera..
 
Od 1. februara u ponudi mts TV usluge su novi muzički kanali:
World Wide Music (491)
JEKA (492)
Cafe & Club Channel (493)
MTS Classic (494).
U promotivnom periodu, do 31. marta, programe ovih kanale možete besplatno da pratite u okviru ponude Osnovnog mts TV paketa.
Nakon promotivnog perioda, od 1. aprila 2017. godine, ova četiri TV kanala biće deo ponude novog M Music paketa.
Takođe kanal TV LAV Plus iz Užica dostupan je korisnicima na celoj teritoriji Srbije.
 
Na kraju sam ruter morao da spustim dole.Jel brzina interneta zavisi od kvaliteta slike?Trenutno nema nikakve razlike izmedju IPTV i kablovske.Brzina je 10Mbp/s.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Ja tu glupost ni ne koristim. Neupotrebljivo je u odnosu na d3go...m
 
Na foru da su *****i i već pola godine i posle par mailova u kojim im korisnik skreće pažnju da su blokirali pristup MTS TV Go serveru sa 79.x.x.x IP opsega oni i dalje to ne rešavaju. Bitno da botovski pitaju za broj telefona na kojem je usluga aktivirana, ili ako im se šalje mail sa MTS maila a bot je malo inteligentniji pa na osnovu te informacije sam nađe korisnika "u sistemu" onda informiše korisnika kako nije uopšte korisnik IPTV-a nego samo ima net kod njih i da zato ne radi usluga. (koristim ujakov nalog za povremeno gledanje Arena Sport)

Umesto da kad im lepo sažeto napišeš šta je problem i kako si experimentalno utvrdio da 200% sigurno je problem IP adresa iz tog opsega to proslede nadležnoj ekipi "stručnjaka" koji nisu u stanju da naprave blacklist/whitelist IP adresa tj opsega.
 
Na foru da su *****i i već pola godine i posle par mailova u kojim im korisnik skreće pažnju da su blokirali pristup MTS TV Go serveru sa 79.x.x.x IP opsega oni i dalje to ne rešavaju. Bitno da botovski pitaju za broj telefona na kojem je usluga aktivirana, ili ako im se šalje mail sa MTS maila a bot je malo inteligentniji pa na osnovu te informacije sam nađe korisnika "u sistemu" onda informiše korisnika kako nije uopšte korisnik IPTV-a nego samo ima net kod njih i da zato ne radi usluga. (koristim ujakov nalog za povremeno gledanje Arena Sport)

Umesto da kad im lepo sažeto napišeš šta je problem i kako si experimentalno utvrdio da 200% sigurno je problem IP adresa iz tog opsega to proslede nadležnoj ekipi "stručnjaka" koji nisu u stanju da naprave blacklist/whitelist IP adresa tj opsega.

Mrzi ih. Drugi put posalji moje podatke [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ping u igrama dobar. Dwnl je oko 500-650kb/s.... Jer imam IPTV i HD kanale...
 
@N_emanja: Krš ti je parica, gomila HEC i FEC grešaka. Proveri kablove i utičnicu.
 
Da li ima veze sto od krova to uticnice silaze oni tanki bakarni kabolovi...tacnije 2 komada? Screenshot_1.jpg
 
Proveri spojeve, na krovu i na samoj utičnici. Negde su verovatno oksidisale žice...
Pod "2 komada" jel misliš na 1 par žica (plava + bela) uvrnutih jedna oko druge, ili misliš na 2 para, spušteno sa krova za 2 utičnice?
 
Poslednja izmena:
Oprosti, pogresno sam se izrazio. Jedan par (znaci 2 zice uvrnute). Oni se spustaju do jedne uticnice odakle sam razvukao ono standardno za spliter itd.
 
Da li kod vas koji duže vreme koristite "Gledaj TV na više uređaja" H2 nema titl ispočetka ili je neki kvar u pitanju? Kod mene na MTS IPTV ima titl, na Web TV nema. Na Tviteru se prave lujke. Kažu, titla nema zato što ga nema ni osnovni IPTV.
 
Poslednja izmena:
Pustili su 3 dana ejdžbio 3 gratis :D

232
 
Na jednom drugom forumu sam pročitao ovu informaciju, ne znam koliko je tačna, možda je većina ljudi ovde već informisana o ovome ali pošto u poslednje vreme ne pratim ovaj forum redovno, ja ću da vam je prenesem.

Jedno obaveštenje za vas koji imate IPTV kod telekoma. Aktiviran vam je svima RTS paket koji je 99 dinara, ako ga ne želite pozovite call centar ili idite u poslovnicu da vam ga isključe !

Da izbacice na iptv informaciju da može paket da se deaktivira preko govornog automata.
 
Poslednja izmena:
Tačno je da lopovi iz MTS-a naplaćuju paket RTS tematskih kanala ali od 1.4. Cena ''prava sitnica'' 99 din. A odjavljivanje samo putem telefona ili lično u poslovnici. Znači hoće i tu da nahvataju ljude da im plaćaju, umesto da zacrne ekrane i ko hoće da gleda neka aktivira putem menija oni idu ovim putem da bi imali više pretplatnika jer kako se okrene biće ljudi koji i pored eventualnih obaveštenja neće znati da se plaća od 1.4. sve dok im ne stigne račun u maju.
 
Dobro dali su rok, ti kanali su dostupni odavno...

Moje kritike idu rts-u, zašta bre ove pare, plus pretplata, zašta ?
 
Dobro dali su rok, ti kanali su dostupni odavno...

Moje kritike idu rts-u, zašta bre ove pare, plus pretplata, zašta ?

Tih dodatnih 100 dinara za paket uzima mts, a da li ga dele sa ovim nesrećnicima, to ne znam. Znam sigurno da se neće ovajditi. Ima još danas da ga isključim :)
 
Ne znam kakav su ugovor napraili, ali veći deo od tih 100 dinara sigurno ide rts-u, 5 kanala, nije malo, i ova 2, odnosno 3, ukupno 8 za 250 dinara...
 
Nazad
Vrh Dno