Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Dakle na jednoj liniji imas ADSL 7mbit + IPTV + IPTV HD ?
 
OK, u medjuvremenu sam podneo zahtev koji je prosao pa cu videti kako radi kad preuzmem opremu...
 
Ukratko nakon nekoliko dana uz IPTV HD. Dobio sam zamenski STB, koji je prakticno isti kao prethodni ali ovog puta sa HDMI izlazom. Linija je sada namestena na 21.5mbit. Primetio sam da je i slika na ostalim SD kanalima nesto bolja i ne desava se pixelizacija slike kada odvrnem neki download. Sto se same HD usluge tice, kvalitet slike je na zadovoljavajucem nivou sto se ne moze reci za ponudu :) Sport me ne interesuje previse, pa mi arene 1 2 3 4 HD ne znace mnogo. NG i Discovery su razocarenje, jer su to zapravo showcase kanali i za njih nisu obezbedjeni titlovi. Food je smecje, i nije ni blizu 24kitchen kanalu. Jedini titlovani kanali su VIASAT History/Nature koji dele isti kanal. Rezime: dobio sam novi daljinski :), nestala je pikselizacija. Uslugu cu najverovatnije otkazati jer je besmislena (sto sam mogao pretpostaviti).
 
Jesi morao da ides kod njih sa starom opremom ili si zvao telefon pa su oni dosli i zamenili ti?
 
Otisao sam licno sa starom opremom jer mi je u komsiluku.
 
Pozz svima. Imam problema sa IPTVom vec duze vreme i posle menjanja uredjaja opet problemi. Razmisljam da uzmem jedan mesec HD uslugu da vidim hoce bolje raditi sa HD STBom. Da li kada raskinem hd uslugu ostaje uredjaj?
 
Mikec, kod mene je uvodjenje HD usluge potpuno resilo problem pixelizacije, a stb koji sam dobio je vizuelno identican onom koji sam imao (mali sivi amino) stim sto sada ima hdmi.
 
Ja imam jedan drugaciji cudan problem u poslednje vreme. Prebacim kanal i zablokira iptv tj ne reaguje na daljinski. Zatim ugasim i upalim tv, pa radi par klikova i opet gasenje. Jel drugaciji daljinac za hd stb? I jel ima nekog smanjenja / povecanja brzine zbog hd usluge (konkretno box paket)?
 
Ovo je bruka,da oni nisu ubacili ni jedan hd kanal pa nepamtim... Ajde sto nisu ubacili vec nisu ni tilovali postojece.Da imam mogucnost za D3 SBB presao bih bez razmisljanja
 
Poslednja izmena:
Interesuje me da li je bitno u koji port je iptv box,da li je normalno da secka s vremena na vreme...
 
lepo sam stavio u port 3 medjutim posto nisam mogao pokrenuti iptv box dolazili su strucnjaci koji su ga nosli tamo-amo dok su ukapirali da je problem u posti.
steta sto sam bio na poslu inace bih ih snimao.:)
prilikom toga su cak u prebacili iptv u port 2 a iptv box ostavili u lezecem polozaju.
smem li da ga sam prebacim?
da li ga pre toga iskljuciti?
u cemu je caka da prilikom paljenja i gasenja iptv box-a treba stisnuti stb pa power?
 
Poslednja izmena:
Kada stisnes stb posle toga kontrolises iptv a kada stisnes tv posle toga kontrolises tv.
 
prebacio u port 3 i sad je seckanje skoro neprimetno.
daljinskim kontrolisem samo stb,tv nema potrebe ionako je neki levi,razmisljam da uzmem neki lg led.:)
 
Poslednja izmena:
Da li se planira ubacivanje Federalne TV,Nat Geo Wild,TV 1000,Nick-a,Universal channel-a?
Mislim da se CBS Reality nepotreban kao i Rai1,Rai2,Melos.:)
 
Ne mozes poceti da nabrajas nepotrebne kanale na TS IPTV i zadrzati se na 3! Minimalno 20 kanala je apsolutno neupotrebljivo, a verujem kad bi najgorih 40 kanala preko noci nestalo, da niko ne bi ni primetio da ih nema.
 
Ja imam jedan drugaciji cudan problem u poslednje vreme. Prebacim kanal i zablokira iptv tj ne reaguje na daljinski. Zatim ugasim i upalim tv, pa radi par klikova i opet gasenje. Jel drugaciji daljinac za hd stb? I jel ima nekog smanjenja / povecanja brzine zbog hd usluge (konkretno box paket)?
Ja sam taj problem imao ranije kada sam uzeo HD uslugu. Problem je činimi se nestao sa nekim updejtom firmera stb. Međutim ponovo mi se pojavio od pre tri nedelje, za sada ga rešavam tako prebacivanjem izvora signala sa hdmi na antenski sistem pa vratim ponovo na hdmi radi par klikova pa ponovo isto. Razmišljam se da ukinem hd uslugu, možda će problem da nestane. Inače tt instalacija u zgradi mi je haosu i ona je izvor svih problema vezanih za iptv.
 
Mene zanima da li se i ostalim korisnicima IPTV-a pojavljuje ovakva poruka?
Evo linka uspeo sam da uslikam preko mobilnog
http://i.imgur.com/yMF9wPi.jpg
Max key requests reached during key update!

I to mi se pojavi otprilike na svakih 7 dana i onda samo kada promenim kanal napred-nazad sve proradi...
Malo je postalo iritantno.
 
Ako imam HD paket, da li mi i dalje treba obican Arena paket da bih gledao Arenu HD ili njega mogu da iskljucim?
 
Arena paket je dostupan svima besplatno na IPTVu do kraja godine u sklopu osnovnog paketa, a da bi gledao HD arene dovoljan ti je samo HD paket.. ;)
 
Arena paket je TRAJNO dostupan u osnovnoj ponudi IPTV-a, posto je Arena Tv u većinskom vlasništvu Telekoma.

To što piše da je dostupan samo da kraja godine je čist marketing.
 
Koliko vidim u osnovnom paketu je samo arena sport 1 i arena mix.
Da li je neko skoro uzimao box,posto mi nisu dali telefon i rekli su da ce me kontaktirati i da imaju samo nokiju asha 202.
Bio sam posle par dana receno mi je da cekaju dozvolu iz Bgd i otad je proslo nedelju dana a mrzelo me da se ponovo cimam.
 
Bas me zanima koliko je masnokosi narkoman Z.M. podigao "gledanost" TS IPTV sa uguravanjem ovih njegovih paketa...
 
^ Pa ovi su skuplji i od SBB-a...
 
Imam problema sa tonom na RTS1 i RTS2 od kako sam dobio novi STB sa HDMi izlazom. Po "defaultu" su mi ova dva kanala pod audio namešteni na engleski, dok su svi ostali kanali na srpskom. Svaki put moram ručno da prebacujem audio na srpski. Pokušavao sam da prčkam po opcijama ali nisam uspeo da rešim. Ima li neko neki predlog?
 
Meni kad je losa slika samo lupim tv i odmah se popravi,to ti je najbolje resenje za tehniku.Prosle godine otiso da kupim tv prodavac prica ima ovo ono nista ga ne razumem.Na kraju sam podigo jedan po jedan i kupio najtezi,a oni kao gledaju jel sam normalan.
 
Nazad
Vrh Dno