Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Isti slucaj,pokazuje mi da mi je moguci protok 25, a pusteno mi je 20.Kad puca link pokazuje max protok oko 17 i onda moram da resetujem,a pre box-a 2 godine je radilo skoro bez greske!
 
trazite od telekoma novi modem ako vam puca net ja sam trazio i sad je sve ok
 
Ja imam Huawei HG530, to im je bio najnoviji kada sam uzeo Box4 pre godinu dana.Sad šta imaju na stanju, ne znam..
Kao što rekoh, kod mene su dolazili, sve po kući premerili,razvaljivali,štemali,rušili,bušili i opet Net puca.Ponovo sam prijavio, dolazio dečko popeo se na banderu,od tada pucalo par puta, sad ne primećujem da puca.Tada mi je rekao da je moguće da je ploča u centrali vrisnula pa treba da se zameni.Moguće da je to odradio.Ako nastavi sa pucanjem, tražiću modem.
 
Brdo nekih pink kanala se pojavilo, do kada ce biti u osnovnom paketu pitanje je
 
Drogirana stoka je navukao Telekom na dil da ulete pare a on će da im "digne gledanost" IPTV :banghead: .BTW od SBB je tražio 1€ po korisniku i još da se obavežu da će svi biti u osnovnom paketu !
 
Poslednja izmena:
Među tih 60 "kanala", trebao bi da budu i nekih sportskih kanala, tako da ne bi bilo čudno da Arena promeni vlasnika, jer teško da mogu obezbediti neka prava za taj sportski kanal kada su sk i arena zauzeli sve što valja.
 
El to krenulo sa naplatom Arene? Pročitam sinoć u porikama na IPTV-u da sa naplaćuje 1000 i kusur dinara.
Meni istekao ugovorni rok, sad mogu i da odjavim IPTV :D
 
Naravno da ce biti besplatna i dalje, bez Arena je njihov IPTV najobicnije smece koje niko ne bi ni uzeo.
 
Pa zasto su u porukama na IPTV-u ,kada čekiraš , dvosmisleno napisali..mislio sam da su krenuli sa naplatom Arene.Ma meni je IPTV smeće i bez Arene i sa Arenom, tako da mi je svejedno, samo ne bih da plaćam jos tih 1000+ dinara za nešto što nikada ne gledam.
ViasatHistory je imao u početku zanimljiv raspored emisija, ali kada se nauče sve, postaju i oni dosadni..jedno te isto..na AnimalPlanet manijače non stop sa lovom na ajkule..i sl.
 
Nikad veće smeće od usluge. Da nije Arene nikad ne bi trpeo ovo smeće od slike i bagovanja non stop.
 
bogami ovi filmski pink kanalu ce im dici rejting opasno
 
bogami ovi filmski pink kanalu ce im dici rejting opasno
Pa to je i cilj.Drogoš ih obajao da oni "ulože" pare u njegov "projekat" a on da im digne gledanost.Oni će da operu pare pre prodaje telekoma, učinilo im se da je to i način da nagaze SBB.Svima dobro u lancu
 
Zasto da ne, to je jedan giga-savremen totalno hajtek projekat, koji magovi sa pinka rade po najvisim standardima...
 
Na stranu to što ne volimo pink, ali i najobičnija lokalna tv stanica ima program. Nisam mogao sam da nađem programsku šemu za nove kanale, a jednostavno nisam verovao da je nema nigde. Biće sigurno ovih dana.
 
Da li je moguce da se dobije STB sa HDMI izlazom za tv a da se ne pretplatis na HD uslugu?
Rodjak me ubedjuje da ima onaj mali, sugavi Amino STB i da je povezan sa HDMI kablom sa LCDom, a placa redovnu pretplatu. Mogao sam se zakleti da taj uredjaj ima samo analogni izlaz.
 
Moguce je, vec je pisano na temi. Prijavi se za HD uslugu, dobices novi STB i onda posle mesec dana otkazi HD, a STB zadrzis. Ne verujem da vise uopste nabavljaju analogne, ja sam jos pre godinu dana dobio taj sa HD, iako mi nije na pamet palo da koristim HDTV.
 
Moguce je, vec je pisano na temi. Prijavi se za HD uslugu, dobices novi STB i onda posle mesec dana otkazi HD, a STB zadrzis. Ne verujem da vise uopste nabavljaju analogne, ja sam jos pre godinu dana dobio taj sa HD, iako mi nije na pamet palo da koristim HDTV.

upravo tako, i to je jedini način.
dobićeš Amino opet (najverovatnije), ali to je noviji model sa HDMI-jem koji je i brži.. i ja zadovoljan.
 
U tih trideset kanala su uračunali i kanale od ranije, zatim onih par kanala što su u paketu koji se plaća, pa regionalne kanale za BiH, CG i gde sve još pink postoji i zaokružuli sve to na brojku od trideset, a posle treba da puste još "tries"...

Uglavnom to su ove dve grupe kanala:

https://imageshack.us/a/img849/1588/pink60a4may2zps821ba838.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koja brzina je potrebna za HD uslugu? Imam net 10 pa sam nesto sumnjicav po tom pitanju...
 
Ja imam max propusnu moc linije 25000/1120
Imam internet 7Mb+iptv sd+iptv hd bez problema
 
Nazad
Vrh Dno