Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Kao što sam i rekao ranije, teško će oni sa ovakvim osnovnim paketom da naplaćuju posebno Arena sport kanale. A fora kao do kraja juna je besplatna Arena...ko bi počeo da ima plaća u julu kada nema ništa ozbiljnije za prenos...
 
Fox Movies krenuo, slika je u 16:9 i bolja slika je nego na Film+. Jel krenuo i na IPTV?
 
Puj,puj..Kucni u drvo, nemoj da te čuju!:p
Meni je jedino smešno to da IPTV kao predstavnik neke nazovimo tehnologije "budućnosti" (digitala,VOD,HD,bla-bla truć...) nema ali ni jedan Sci-Fi kanal ili nešto približno.
I naravno-opet čačkaju izgled menija. Sada je šema 3 kao nešto zaobljena! Neko je tamo gadno utripovao da zna šta radi...:zgran:
 
Ja smem u 100 marke da se kladim da u lelekomu ima neka žena kojoj je glavno zaduženje izgled menija i sređivanje eksel tabela.
 
Kako sam ja čuo (od neproverenog outsider-a) ta žena je načelnik sektora za izgled menija. Ima tu još zaposlenih, žena za Excell, koja je inače išla na obuku u Švajcarsku na 3 meseca, je sada na bolovanju, a ne menja je niko za stalno, pa ovi što rade na odabiru boja moraju ponekad da rade i njen posao a nisu obučeni ! Šuška se i da se u sektoru za paljenje i gašenje stb-a spremaju rokade, biće dobro ako to prodje bez problema za nas korisnike-tipa otežano paljenje ujutro i tako... :p:p:p
 
Pitanje:
Juce sam preko IPTV menija aktivirao i HD paket, radi OK ali nije mi zanimljivo..
Shvatio sam da mogu da je deaktiviram samo preko 9813, a zanima me ako nazovem sutra da i deaktiviram da li cu morati da platim HD paket za ceo mesec iako sam koristio par dana?
 
Koliko si dana aktivirao dodatne pakete, toliko ti se obračunava.
 
Poslednja izmena od urednika:
Glupo je sto ne moze da se deaktivira kako se i aktiviralo, nego mora da,se zove call centar.
 
Pitanje:
Juce sam preko IPTV menija aktivirao i HD paket, radi OK ali nije mi zanimljivo..
Shvatio sam da mogu da je deaktiviram samo preko 9813, a zanima me ako nazovem sutra da i deaktiviram da li cu morati da platim HD paket za ceo mesec iako sam koristio par dana?

Ja sam ovo nasao sto se tice hd paketa i ne znam da li se to odnosi i na tvoj status ?


-Uzeo sam HD paket ali sada želim da otkažem uslugu?
-Kod otkaza usluge otkazuje se kompletna usluga (SD i HD), a u slučaju postojanja ugovorne obaveze naplaćuju se preostale rate za SD.

http://www.open.telekom.rs/iptv/Content.aspx?temp=7&sid=360&id=721&cid=45090
 
Nisam ih jos zvao da otkazem, a malo si me i uplasio sa ovim.
Medjutim, mislim da se taj text odnosi na proslo vreme kada su po difoltu delili SD boxove, a HD boxove samo kada neko po ukljucenju zeli HD paket.
Sada HD box (tako su mi rekli kada sam preuzimao opremu) dele svima po diflotu bez obzira na paket, pa mislim da nije ista situacija.
Inace, rec je o KAMAI 410C boxu.

Uostalom, zvacu ih ovih dana da otkazem HD paket, pa cu da prenesem utiske ovde.. :)
 
Ja sam isto aktivirao HD i pitao sam kakva je procedura oko ukidanja tih kanala. Uzeo sam Box pre mesec, kad sam uzeo HD kanale (sve sam obavio juče, i to telefonski, danas su već aktivni), nikakav ugovor nisam potpisao, rekli su mi da mogu jednom mesečno da aktiviram i da deaktiviram HD usluge. Tako da nema nikakvih komplikacija. Ako ti se ne sviđa, zovi ih i otkaži, a što se tiče tih 400 din., ne vidim zašto bi se grbavio.... Ako treba da platiš, ti plati...
 
Po nekim informacijama do kojih sam ja dosao iz telekoma Arenasport paketi ce se zaista poceti naplacivati od 1.7. i to po ceni od 440din... Nije proverena informacija ali cini mi se da ce tako biti. Ne znam samo gde je tu logika ako hd paket sa tim istim arenama kosta 400 kinti? Ali,sve je moguce?
 
To je neko odvalio cenu, pa se brzo prosiri na gomilu foruma. Ja sam cuo da od 15.04 krecu Foxovi kanali. ;)
 
Pa to je poenta. Dovoljno je da odvalis nesto dovoljno uverljivo i cuje se na kilometre. Ovo sad nece, mada ko zna :D
 
Da li je moguce menjati kanale na boxu, ali na daljinu, sa drugog sprata, naravno bez daljinca?
 
Mislio sam na menjanje kanala pomocu LANa naravno, mada moze i mislima ako postoji mogucnost :)
 
Nije bas pitanje za IPTV ali: dali je moguce webTV gledati na tabu sa konekcije koja nije telekomova ( npr 3G, kablovski? ) ?

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 2 Beta-5
 
Mislim da moze kod svih provajdera. Ali samo Arena Sport, posto za web tv jos ne postoji tarifa za osnovni paket i ide besplatno za korisnike telekomovog ADSL-a. Bilo bi super kad bi SBB uveo pretplatu na Sport Klub a da mogu da je koriste svi korisnici, bez obzira kod kog su provajdera.
 
Ja gledam na Beotelu Telekomov web tv sa userom i passom od rodjaka.
 
Sinoć zevam u onih par kanala što pratim na IPTV-u, gledam..nema ništa interesantno..reko' ..aj' da aktiviram Fun paket, možda bude nešto interesantno..:banana::banana::banana:
Danas sam požurio da otkažem što pre..medjutim majstori kažu da tek mogu sutra da otkažem, mora valjda da obrne 24h da bi mogli da me evidentiraju i uredno naplate taj 1 dan korišćenja Fun paketa.

IPTV = KATASTROFA:wall:
 
Sinoć zevam u onih par kanala što pratim na IPTV-u, gledam..nema ništa interesantno..reko' ..aj' da aktiviram Fun paket, možda bude nešto interesantno..:banana::banana::banana:
Danas sam požurio da otkažem što pre..medjutim majstori kažu da tek mogu sutra da otkažem, mora valjda da obrne 24h da bi mogli da me evidentiraju i uredno naplate taj 1 dan korišćenja Fun paketa.

IPTV = KATASTROFA:wall:

Iz istog razloga krenem da saltam kanale kad ono nki radio , pa jos jedan, pa jos jedan...Do jaja mozgali pa izmozgali...Neverovatna kur..bolja!
 
O radio kanalima mi ne pričaj ništa, umal' se ne šlogirah pre nekoliko večeri..taman reko' da prilegnem, te privatim daljinski.. onako sa sve krevet -uz kokice party- obrnem jedan krug,da pogledam šta još ima u tem IPTV paketu.. jerbo mene interesuju samo 6 kanala..oni NG,Discovery,AnimalPlanet,MGM,Travel i DaVinci Learin' ..i tako krenem da šaltam kanale, umal ne poispadaše dugmići na daljincem od silni FM kanali, samo im fale linkovi da naplaćuju DL mp3 pesama, ko oni pokojni S.Jobs što je osmisleo tu novu tehnologiju,mlogo praktično.

Ima još jedan novitet što je osmisleo naš domaći Telekonj, o čem se radi?..pa,..ja onomad se prevarih te aktivirah Fun paket, sama aktivacija traje , što bi se reklo, dok si reko KEKS, al deaktivacija je čudo nevidjeno..prvo moraš da zoveš njihov centar, da ti odobre da deaktiviraš paket.Drugo, moraš bar da obrneš 24h, jerbo te ne mogu utefteru u bazi ako ne obrneš tija 24h i kad napokon uspeš da ih ubediš da ti deaktiviraju taj zaludni Fun paket, isključe ti ga momentalno..al' ti kažu da će ti ga deaktivirati tek za 24h, tako da praktično ti ga deaktiviraju dok si reko KEKS, al ti ga naplate naredna PLUS 24h.

Jes da kraduckaju pomalo što reče Valja Ilić, al malo po malo, nakupi se.
 
Pratim ovu temu redovno,ali ne naletih bas na iskustva da li se isplati uzimati hd paket?
Sta znam,volim kvalitetnu sliku ali je slab izbor. A i da li je tacno da onda budu za nijansu losiji SD kanali?
 
Kvalitet SD kanala nije ništa bogzna šta..pogledaj TotalTV, tamo pored svega što imaš u paketu IPTV, imaš i u njihovim TotalTV paketima + History, kome je bitan,a meni je bitan..
 
Nazad
Vrh Dno