Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Potpisan ugovor na godinu dana pre nekih pola godine za IPTV.

Vremenom smo shvatili da niko od ukućana ne gleda TV.

Gledali smo samo svetsko u fudbalu i tada smo uzeli HD paket (više nam je bila želja da vidimo kako izgledaju HD kanali nego što smo gledali fudbal).

Da li postoji neka mogućnost da se odjavi IPTV (HD uslugu smo odjavili čim je prošlo svetsko) bez plaćanja penala (penali bi iznosili oko 6-7 hiljada dinara)?

Pomaže li neki glupi razlog na primer da bih hteo da potpišem ugovor za 20 mega a da ne mogu pošto imam IPTV ili tako nešto?
 
Pa jedino ta varijanta i prolazi, da potpises novi ugovor, ali ako ti realno ne treba 20Mbs, bolje ti je da ostavis taj IPTV, mozda nekad nesto i pogledas. Meni istekao sad ugovor, nikako da se nakanim da otkazem, jer treba pre toga obezbediti SBB.
 
Upravo sam zvao 19813 i rekla mi je da napišemo molbu, da detaljno obrazložimo zašto više ne želimo IPTV i da predamo u nekoj od poslovnica pa da sačekamo ugovor.

@Jericho

Realno mi treba VDSL pošto gledam BD filmove od 50 giga ali bih bio zadovoljan i sa 20 mega.

Samo ne znam ako sada potpišem za 20/1 (ili manje) a uvedu u međuvremenu VDSL da li ću moći da raskinem ugovor i potpišem novi npr. 50/2 za 1.900 din?
 
Moze to skoro uvek, jedino gde nema tolerancije je otkazivanje usluga. Oni uvek imaju interes da potpises novi ugovor, jer ces samim tim duze biti korisnik.
 
Ako potpises novi ugovor na 2 godine za NET20 po ceni 1899 RSD, ne možeš da pređeš na NET50 po ceni 1899 RSD dok ti ne istekne ugovorena obaveza jer to su dve različite akcije. Po akciji NET20 za 1899 RSD, cena NET50 iznosi 3699 RSD.
 
Poslednja izmena:
OK. U zgradi imam i Orion ali oni traže 3.500 za 50/10 što mi je stvarno mnogo.
 
Meni je od pre 20min povecana download brzina na 10 Mbit. Koristim Telekom BOX paket. Mislio sam da ce to od prvog avgusta da povecavaju, ali izgleda da su krenuli malo ranije
 
Na 14332 / 1021
 
Moze to skoro uvek, jedino gde nema tolerancije je otkazivanje usluga. Oni uvek imaju interes da potpises novi ugovor, jer ces samim tim duze biti korisnik.
meni nisu hteli nista da raskidaju iako je postojao valjan razlog za raskidanje, i uz to bih potpisao novo, ali nisu hteli nista da menjaju. ovo je bilo pre godinu dana, mozda sad imaju drugaciju Customer Service politiku, ne znam. Ne kosta puno da probas :)
 
Iz nekog razloga menu mi se pojavljuje na 1/4 slike dok su kanali uredu preko celog ekrana, ne znam kako da ga vratim na full screen.
IPTV uredjaj je povezan preko HDMI-a, prilikom prvog paljenja sve je bilo uredu, posle sledeceg paljenja nije.
 
Htedoh da raskinem IPTV na pola ugovorne obaveze pa da uzmem 20/1 uz tablet ali jok :)


...
Zahvaljujemo se na obraćanju i ujedno izvinjavamo zbog dužeg čekanja na pružanje odgovora koje je posledica povećanog obraćanja korisnika usled velikog interesovanja za aktuelne promocije iz ponude.

S obzirom da Telekom Srbija neprekidno unapređuje i optimizuje svoje usluge i mrežu prema potrebama korisnika nadamo se da ćemo u narednom periodu biti u mogućnosti da Vam, obavezbedimo korišćenje željene brzine internet paketa.

Kako je ugovorena obaveza za uslugu IPTV u toku ukoliko biste se odlučili za raskid ugovora pre isteka ugovorene obaveze izvršila bi se naplata svih preostalih pretplata do kraja isteka ugovorene obaveze.

Proverom naše baze podataka utvrdili smo da ste korisnik više usluga kod kompanje Telekom Srbija, s tim u vezi želimo da Vas obavestimo da korisnici mogu ostvariti znatnu uštedu integracijom usluga u Box paket . Box paket je kampanja koja objedinjuje usluge fiksne, mobilne, interneta i digitalne televizije na jednom mestu uz jedan račun i veoma povoljnu cenu. Korsnicima je omogućena brzina pristupa Internetu – do 10 Mbit/s; dugi razgovori u fiksnoj mreži, svi pozivi sa fiksne linije u okviru Box paketa ka drugim fiksnim brojevima Telekoma Srbija tarifiraju se 0 dinara po minutu; minuti i SMS poruke u okviru naknade za mobinu liniju iz Box paketa : 300 minuta ka svim mrežama u domaćem saobraćaju, 300 minuta u mt:s mreži, 600 SMS poruka, kao i 1GB za prenos podataka.

Detaljnije informacije o Box paketima možete pogledati na našem sajtu na adresi: http://www.open.telekom.rs/box/Default.aspx

Uz Box paket možete da kupite i mobilni telefon iz naše ponude po ceni već od 1 dinar, kao i uz mogućnost plaćanja uređaja na rate. Ponudu mobilnih telefona možete pogledati na našem sajtu na adresi: http://www.mts.telekom.rs/index.php/postpaid-paketi.html
.
Za sve dodatne informacije vezano za naše usluge stojimo Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,

...
 
Pa ta kombinacija koju si zamislio je bila preambiciozna iz prostog razloga sto njih taj tablet KOSTA, druga je prica kad pregovaras o njihovim uslugama.
 
Pa ta kombinacija koju si zamislio je bila preambiciozna iz prostog razloga sto njih taj tablet KOSTA, druga je prica kad pregovaras o njihovim uslugama.

Ista je stvar i kad pregovaras samo o uslugama, meni nisu hteli da produze 3 meseca pre isteka ugovornu obavezu za BOX paket, a hteo sam da predjem na dosta skuplji paket.
 
Onda zavisi od sagovornika, meni su nudili novi Box pre isteka postojeceg ugovora (IPTV+net).
 
Ljudi kako se snalazite za gledanje Premijer lige, smorih se od kad nemam SK, a sad sam na Telekomu naredne dve godine. Ima li neki kršten sajt, čak bi možda nekad i platio za neku utakmicu ali da gledam 720p ko čovek, sve što sam našao je jad i beda, ili naravno sporo i secka, a nije do moje brzine...
 
Pa samo stream pomaze, ja najcesce gledam na livetv.sx/en
Ima negde i tema o stream sajtovima, ali nije bas nesto uspela.
 
Da li bi mogao neko ko ima A139e STB da proveri da li isti daje signal i preko hdmi i preko scarta istovremeno. Crkao mi tv pa bih preko hdmi-vga konvertera povezao monitor, a zvuk bi isao preko cinceva... Ne bih da bacim 500 din na adapter ako mi taj ne odgvara posto ima i drugi sa izlazom za bananicu samo za 1300din. Hvala unapred na pomoci :)
 
Izgleda da je aba liga prebacena na sbb,ako je to tacno prelazim na sbb!
 
Ljudi kako se snalazite za gledanje Premijer lige, smorih se od kad nemam SK, a sad sam na Telekomu naredne dve godine. Ima li neki kršten sajt, čak bi možda nekad i platio za neku utakmicu ali da gledam 720p ko čovek, sve što sam našao je jad i beda, ili naravno sporo i secka, a nije do moje brzine...

d3go preko android boxa. nije hd kvalitet, ali sljaka. upravo pocinje gradski derbi :)
 
Svake druge nedelje ,menjam ove crne daljince ,srecom imam dva risivera ,pa jedan uvek citav,jel jos neko ima problema sa njima.Juce prijavio opet kvar i danas dodjose ,i zamenise mi kompletan risiver umesto crnog hd,stavise ,ovaj obican ,sivi ,nisam ni znao da i on ima hd opciiju.Kazu vise ne uvoze te risivere i mora da se menja .Sad je frka oko pojacavanja tona ,matorci navikli da pojacavaju i menjaju kanale sve preko iptv daljinca ,a ovaj novu sivi nece da pojacava,jel ima neko resenje za to .
 
Nazad
Vrh Dno