Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Mislim, ovo je bas cudna situacija, neko ima oba, neko ima jedan, a neko kao ja nema nijedan.
 
Imam na 161, na 162 ništa.
 
Što sam se sad smorio, hteo da podnesem zahtev za drugi dodatni STB (da ih imam na 3 TV-a) i rekli mi da ne može linija da izgura, samo mi nije jasno kako sam do skora sa isto 2 STB-a, click 4 gurao i hd paket bez problema koji sam odjavio, a sad ne može dodatni STB? Evo parametri.
capture.jpg
 
Da li postoji mogućnost izjednačavanja tona kod svih kanala?

Radi se o tome da su neki kanali normalnog tona, dok su neki prenaglašeni, neki tihi.

Ima li rešenja?
 
Zasto u osnovnom paketu nema rtv 1 i 2 kanala, a na sajtu stoji da su deo osnovnog paketa ?
 
Možda se vodi kao regionalni kanal pa je dostupan samo na teritoriji Vojvodine.
 
Upravo tako. A ovde u Vojvodini nemamo kanale sa južne pruge...
 
Hteo bih da gledam u HD-u Svetsko prvenstvo u fudbalu (jun i jul). Pod ugovornom sam obavezom do februara sledeće godine (valjda do marta). Da li mogu da uzmem HD kanale samo ta dva meseca a posle da plaćam običnu pretplatu?

Edit:

2. da li moram nakon toga da im vratim opremu a oni mi vraćaju moju staru ili zadržavam?

3. Da li je bolji taj novi stb što dolazi uz HD paket ili je bolji ovaj što imam na slici:

open-iptv-set-top-box-te.jpg
 
Poslednja izmena:
Hteo bih da gledam u HD-u Svetsko prvenstvo u fudbalu (jun i jul). Pod ugovornom sam obavezom do februara sledeće godine (valjda do marta). Da li mogu da uzmem HD kanale samo ta dva meseca a posle da plaćam običnu pretplatu?

Edit:

2. da li moram nakon toga da im vratim opremu a oni mi vraćaju moju staru ili zadržavam?

3. Da li je bolji taj novi stb što dolazi uz HD paket ili je bolji ovaj što imam na slici:
Ovo su informacije za tebe:

Usluga HD je dodatna usluga, naplacuje se kad je aktiviras, gasi se kad je ugasis, da bi je koristio treba ti STB sa HDMI portom i to je to. Kada iskljucis HD, neces vratiti tu opremu, jednostavno ce pretpostaviti da ces mozda hteti ponovo da je uzmes i ostace ti. Ugovorna obaveza za HD ne postoji.

Ukoliko na tom modemu imas HDMI port pozadi, onda je to to, imas pravi modem, i nece ga niko traziti nazad kad otkazes uslugu.

Po kablovima bih rekao da ti je dat samo scart, i ako nema HDMI tvoj STB, zamenices ga u poslovnici i to je to. Mozes uzeti isti takav, niakakv problem samo sa hdmi, sve radi lepo, ili ako ti bas treba za 5.1 povezivanje, mozes uzeti neki drugi koji imaju, mada ovaj zaista kod mene radi fino i nikakav problem nemam.
 
Hvala puno na informacijama. Imam na ovom HDMI tako da mi ostaje samo da aktiviram uslugu.

Zaboravio sam da pitam najvažnije, kakva je slika na Areni i RTS-u u HD-u kada je fudbal u pitanju? Isplati li se uzeti HD paket?
 
Na RTS HD je slika fenomenalna kad se prenosi utakmica koja se i snima krstenim kamerama. Svetsko prvenstvo ce se naravno snimati krstenim kamerama. Pricam uopšteno za RTS HD posto ga imam na kablovskoj. I na Arenama Sport HD je slika fenomenalna kad se prenosi LŠ ili Europa League. Problem je kad prenose nasu "super ligu" u fudbalu ili basketu, tu je slika loša pošto se snima starim kamerama u SD rezoluciji...

Uglavnom računaj da sve što nije domaće imaće odličnu sliku: engleski kupovi, Francuska liga, nemački kupovi i sve drugo sto se prenosi na Arenama i RTS-u.
 
Poslednja izmena:
Odlično, hvala!!!
 
Jutros sam podneo zahtev i za nekih tri sata su mi pustili HD paket.

Odgledao sam utakmicu i evo me sav sam srećan em zbog slike, em zbog rezultata :)

Jedini problem je:

ZAŠTO ZVUK I SLIKA KASNE JEDAN SEKUND?

Neimar šutira penal, u naselju čujem GOOOOOOOL i posle sekund Neimar daje gol. Rts HD je u pitanju.
 
Pa to je još i dobro, meni slika na IPTV u odnosu na sliku na drugom TV u susednoj sobi (zajednička krovna antena) kasni po par sekundi...
 
Sledeći put kada budem gledao tekmu zatvaram prozore i vrata :)
 
Jutros sam podneo zahtev i za nekih tri sata su mi pustili HD paket.

Odgledao sam utakmicu i evo me sav sam srećan em zbog slike, em zbog rezultata :)

Jedini problem je:

ZAŠTO ZVUK I SLIKA KASNE JEDAN SEKUND?

Neimar šutira penal, u naselju čujem GOOOOOOOL i posle sekund Neimar daje gol. Rts HD je u pitanju.

Nije da si gledao utakmicu sa zvukom? ***** od komentara što je promašio profesiju upropastio je celu utakmicu zajedno sa kosookim sudijom.

Ja sam gledao na RTS HD a zvuk sam hteo pustiti sa HRT 2 ali tu je bio mrak pa sam nasao neku stranu tv na satelitu i zvuk na drugom televizoru pustio od tamo nije bitno sto ništa nisam razumeo bitno ie da ne slušam *****a koji nema osećaj za fudbal.

"I sad jedna eksluzivna informacija: Ivica Olić ima stan u Beogradu" - prenos LŠ

Ma mars *****u jedan kako možeš biti toliki retard a da radiš na "nacionalnoj" televiziji? :wall:
 
Gledati utakmicu sa zvukom sa HRT, pa još onu gde Hrvati gube jer su oštećeni (ili bar oni tako veruju) - neprocenjivo!
 
rts komentatori su j e z i v i.
vlada mijaljevic je najgori komentator koga sam slusao zadnjih 30 godina. ne zna se sta je gore, unjkavi glas ili besmislice koje ne prestaje da tovari.
 
Telekom Srbija,STB Amino A139-E nema 5.1 zvuk!

Imam IPTV kod Telekoma,STB uredjaj mi je Amino A139-E i znam da bi na nekim HD kanalima trebalo da bude DD 5.1 zvuk ali kod mene je samo stereo kada slusam preko AV-Receivera.
STB mi je na AV-R ONKYO povezan preko S/PDIF optickog kabla.
Ranije dok sam imao STB marke Kamai 410C sve je bilo OK i na par HD kanala a i na RTS HD kada su neke utakmice bilo je DD 5.1 zvuka,dok sa Amino A139-E na tim kanalima nema uopste 5.1 zvuka,samo je stereo.
Da li neko ima isti problem i eventualno moze li da isproba?
Pozz!
 
Poslednja izmena:
Telekom Srbija,STB Amino A139-E nema 5.1 zvuk!
Kada sam ja uzimao isti amino, kroz pricu sa covekom u telekomu sam shvatio da ti modeli ne podrzavaju 5.1 uopste, vec da se za tu namenu daju neki stariji modemi koji imaju izlaze za analogno povezivanje, e sad, da li je neki od njih imao vezu sa hdmi pa da je imao 5.1, ne znam, verovatno, ako vec imaju 5.1 analogni izlaz. Za to moras da se raspitas u telekomu, da li imaju modele za 5.1, i da to sa njima dogovoris na koji nacin da to resis. Ali taj amino 99% ne podrzava 5.1 uopste. Ja ga i ne koristim, tako da meni ne smeta...
 
Kada sam ja uzimao isti amino, kroz pricu sa covekom u telekomu sam shvatio da ti modeli ne podrzavaju 5.1 uopste, vec da se za tu namenu daju neki stariji modemi koji imaju izlaze za analogno povezivanje, e sad, da li je neki od njih imao vezu sa hdmi pa da je imao 5.1, ne znam, verovatno, ako vec imaju 5.1 analogni izlaz. Za to moras da se raspitas u telekomu, da li imaju modele za 5.1, i da to sa njima dogovoris na koji nacin da to resis. Ali taj amino 99% ne podrzava 5.1 uopste. Ja ga i ne koristim, tako da meni ne smeta...
Ma kako sam vec rekao,ranije sam imao STB uredjaj Kamai 410C i iz njega sam na AV-R preko S/PDIF coax kabla dobijao 5.1 zvuk,ali sa ovim Amino A-139E nemam 5.1 zvuk na AV Receiveru!
Zato pitam ako neko eventualno ima taj Kamai 410C i HD paket neka proba pa napise kakva je situacija.Zvao sam i Telekom ali oni kao kazu da nema 5.1 zvuka i nije ni bilo,a ja im kazem da sam imao i da je sve lepo radilo,a oni kao sada je ukinuto!
Totalno je glupo ako RTS HD pusta 5.1 da ga i Telekom ne distribuira! :(
 
Poslednja izmena:
Izludeo sam vise danas sa svim ovim provajderima, ponudama,boxovima, tabletima... uzeo sam iptv na probu do ukljucenja u box... Preko mts express-a. Pa me interesuje da li oni montiraju to ili samo donesu uredjaj? Posto moram onda da nabavim kabl...
 
Ja sam to preuzeo u poslovnici i sam instalirao... Sve imas u paketu... Prosto je.. Nece ti on montirati
 
Ja sam to preuzeo u poslovnici i sam instalirao... Sve imas u paketu... Prosto je.. Nece ti on montirati
Ma znam ja da je prosto...nego moram otici kupiti 10 metara kabla :) znam da su ranije samo oni to montirali...
 
E da kratko je ono telef kablo... Tako da ćeš morati kupovati. I super je slika na običnom tv.. :)
 
Nazad
Vrh Dno