Šta je novo?

Treba mi preporuka za dobar FRP.

Ja samo decku ukazujem na par jako dobrih Rpg igara,nebitno na kojoj je platformi...Neka covek iznajmi Sony i nek proba,nemoze da skodi..Pa ta igra i nije slicna Baldurs Gate-u sa PC-ja ovo je igra izmedju Diabla i klasicnog RPG-a(Dark Alliance 1 i 2 su po DnD pravilima i veoma,veoma je dobre(Radio ih je Black Isle),cak dosta bolje od Sacreda,sa Razlicitim questovima i zadacima za svaku klasu..(Igre su na po jedenom DVD-u)),dok je Champions Vise kao Diablo sa gomilom itema,questova,kompleta...Igra sa Expanzijom Staje na 3 DVD-a tako da ces je igrati mesecima...)
Meni se iskreno PC verzija Baldura uvek gadila(iako znam da je to jako dobra igra)
Mislim ja iskreno vise volim akcione RPG-ove...A ti G!!! da si igrao ove igre nikada nebi rekao da je sramota..Ni meni se nesvidja Baldur na PC-ju al ga nepljujem!(stigao sam do pola igre)Vise sam voleo NeverWinter(iako je prica U Balduru mnogo bolja) a sada WoW..
P.S. Nisam vam ja kriv sto idete preko modema...bez ljutnje... :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Naravno, trazio sam frp iskljucivo za PC. Konzolu nikad nisam imao, niti cu je ikada imati... evo cak je izasao i legendarni Silent Hill (prvi deo) za PC ,) Anyway, danas ili sutra mi stize Morrowind sa oba expansiona, pa da vidim ja nasta lici ta igra na koju se svi lozite :p E, ako se izlozim extra i ako me otkaci devojka, padnem ispite, majkam zbog nedostatka vode i hrane, vi ste krivi!!!
 
kao sto rekoh dark alliance nije rpg
 
Neverwinter nights...u pocetku je malko dosadna, ali posle zalepi za ekran :)

Baldurs gate II, odlicna, jedino sto je meni u pocetku bio problem da se naviknem da vodim 6 likova odjednom. Kasnije sam shvatio da je samo tako i moguce preci igricu. Prepuna je iznenadjenja, neocekivanih obrta a tok price nije unapred zacrtan i u potpunosti zavisi od tebe i od toga koje ces questove prihvatiti a koje neces. Have fun
 
G!!! je napisao(la):
kao sto rekoh dark alliance nije rpg
Nego sta je?Ajde molim te odgovori!Da nije simulacija voznje? :wall:
Cekaj znam da niko od vas to nije ni igrao a pametni ste da mudrujete o tome!To me tako nervira...
Hajde recite mi ko je uposte(al iskreno)igrao ove igre??
 
ja nisam igrao ... video sam kod drugara 5 minuta gameplay... smaranje.... ta igra je pokopala interplay (zasluzeno)
 
Meni je igrica bila odlicna. Retko koju sam presao vise puta, igranje na Sony-ju je posebna uzivancija. Moras da ruzumes G!!!-ja, kivan je zato sto nosi ime Baldurs Gate i verujem da bi bila mnogo popularnija da su je nazvali bilo kako samo ne Baldurs Gate.
 
G!!! je napisao(la):
ja nisam igrao ... video sam kod drugara 5 minuta gameplay... smaranje.... ta igra je pokopala interplay (zasluzeno)
Nije ih ta igra pokopala,Cak sta vise igra je bila najprodavaniji RPG u toj godini...Pokopali su oni sebe jos ranije,jer onakav Baldur na PC-ju(koliko god da je dobar bio)nije bio isplativ....Zato su propali..
PS.I nemoj da komentarises igru koju si video 5min nisi kompententan znas..
 
Poslednja izmena:
chava je napisao(la):
Nego sta je?Ajde molim te odgovori!Da nije simulacija voznje? :wall:
Cekaj znam da niko od vas to nije ni igrao a pametni ste da mudrujete o tome!To me tako nervira...
Hajde recite mi ko je uposte(al iskreno)igrao ove igre??

ja sam igrao Baldurs Gate-Dark Alliance i Champions Of Norrath...
si zadovoljan sad :trust:?


:wave:
 
Stigao mi je Morrowind sa svim expansionima i patchevima... ali sam danas ceo dan van kuce :p Zato sutra ne radim i ceo dan sam slobodan, pa cu da je probam... bas me kopka da li cu da se navucem kao zmaj :D
 
Shakal je napisao(la):
ja sam igrao Baldurs Gate-Dark Alliance i Champions Of Norrath...
si zadovoljan sad :trust:?


:wave:
Ok kad si igrao onda reci mi sta ti se to nedopada?Mislim Sacred ti se dopada a ovo NE???To je ludost!ovo je mnogo jaca igra..Mislim ko je god ovo igrao navukao se(mojih 5-oro drugara cim su videli)Ako si ikada voleo Diablo ili Sacred,ovo ce te totalno preokupirati..
 
Poslednja izmena:
chava je napisao(la):
Nije ih ta igra pokopala,Cak sta vise igra je bila najprodavaniji RPG u toj godini...Pokopali su oni sebe jos ranije,jer onakav Baldur na PC-ju(koliko god da je dobar bio)nije bio isplativ....Zato su propali..
PS.I nemoj da komentarises igru koju si video 5min nisi kompententan znas..

vidi se da si lame... nemam nameru da troshim vreme i energiju na povrsne i totalno neobavestene likove...

mada opet ne mogu da izdrzim :)

igre za konzole su oterale inteprlay u propast jer su mesto finansiranja top naslova kao sto su bile baldur gate 3 (mada za ovo su ranije ispusili jer su izgubili licencu jer je nisu platili na vereme i pola igre je baceno) ili fallout 3 (~60-70% igre zavrsneo) preshaltali se na konzolashke naslove jer su mislili da je tu laka lova i tu ispushili najstrashnije jer su im igre ochaj zivi i nisu se nikako isplatile jer interplay nema sada ni da isplati dugovanja za plate, jednostavno puko je najstrasnije nema nikog od zaposlenih osim predesnika i par administrativnih ljudi... i da to je zaslugom ubogih konzolaskih igara...

ajd sad idi igraj Revenge of Mario bros, gde se fajtas sa najezdom zlokobnom crvenih pechurkica ...
 
G!!! je napisao(la):
vidi se da si lame... nemam nameru da troshim vreme i energiju na povrsne i totalno neobavestene likove...

mada opet ne mogu da izdrzim :)

igre za konzole su oterale inteprlay u propast jer su mesto finansiranja top naslova kao sto su bile baldur gate 3 (mada za ovo su ranije ispusili jer su izgubili licencu jer je nisu platili na vereme i pola igre je baceno) ili fallout 3 (~60-70% igre zavrsneo) preshaltali se na konzolashke naslove jer su mislili da je tu laka lova i tu ispushili najstrashnije jer su im igre ochaj zivi i nisu se nikako isplatile jer interplay nema sada ni da isplati dugovanja za plate, jednostavno puko je najstrasnije nema nikog od zaposlenih osim predesnika i par administrativnih ljudi... i da to je zaslugom ubogih konzolaskih igara...

ajd sad idi igraj Revenge of Mario bros, gde se fajtas sa najezdom zlokobnom crvenih pechurkica ...
Ma daj covece ne lupaj molim te!Idi u mesaru i kupi kilo mozga!Oni su boli u dugovima pre nego sto su radili igre za konzole!!pukli su oni pre toga!A znas zasto?Zato sto je tek svaki 200-ti igrac racunara igrao Baldur ili IceWind..To jesu bile dobre igre al ih je malo ljudi igralo(mnogo vise su prodavani ostali zanrovi igara)Sa Dark Alliancom su i povratili neke pare ali su dugovi bili preveliki!MRZIM KADA NEKO IZMISLJA I LAZE!A da pare leze u konzolama,istina je(zato PC gubi sve vise oko 10% godisnje)Evo i Blizzard trazi programere za next-gen konzole za Diablo3!

A znas koja je razlika izmedju mene i tebe(osim sto trebi teba kilo mozga):
JA SAM IGRAO I BALDURA NA PC-JU I NA KONZOLI,A TI NISI I BOLJE JE DA CUTIS!
Godinu dana zivota sam izgubio na NeverWinter,i Morrowind,i IceWind 2 tako da slobodno mogu da kazem za sebe da se razumem!
Inace sve Mario igre su bile cool!I to ce ti svi reci!Kao ti nisi pre 10 godina igrao Mario....Cista Glupost.. :wall:
 
Poslednja izmena:
chava je napisao(la):
Idi u mesaru i kupi kilo mozga!
Ovakvo izrazavanje ti stvarno ne treba pogotovu sto je G!!! skroz OK clan a ti si novi i vidi se da te trese groznica novih clanova!
To je ono kad teraju mak na konac i ne znaju za zafrkanciju ;)
Ne poznajes profil clanova ove , gaming, sobe i ne treba tako da se izrazavas :) OK
 
Kako ne poznaje, vidis da G!!!-ja zna tacno u kilazu, pa cak i gde mu to kilo fali :d :D
 
e ali reci da je interplay propao zbog baldurs gate, da je dark alliance bio najprodavaniji rpg godine, da je dark alliance bolji od diabla 2, da su interplayove igre za konzole prosle bolje od njihovih PC naslova, .... roflmao... ajd idi se igraj u pesku ... posle vise od deset godina igranja dovoljno mi je 5 min da vidim da li je igra njesra ili ne...


2 ostali: vidis sta NWN uradi od coveka , stvori mu iluziju da je rpg master posle igranja jednog ili dva lite-rpga

2 moderators: lock please
 
G!!! je napisao(la):
e ali reci da je interplay propao zbog baldurs gate, da je dark alliance bio najprodavaniji rpg godine, da je dark alliance bolji od diabla 2, da su interplayove igre za konzole prosle bolje od njihovih PC naslova, .... roflmao... ajd idi se igraj u pesku ... posle vise od deset godina igranja dovoljno mi je 5 min da vidim da li je igra njesra ili ne...


2 ostali: vidis sta NWN uradi od coveka , stvori mu iluziju da je rpg master posle igranja jednog ili dva lite-rpga

2 moderators: lock please
Pa ti covece i da imas 17000 postova nemora da znaci da si pametniji od mene!!!!!!Pa ja igram igre 15 godina i sta sad!Idi bre i igraj Tvoj Baldur na PC-ju to ionako niko zivi vise neigra!!Vidim radujes se sto ces igrati XBox360 igru!Znas ti na koju mislim!
 
Mislis na Oblivion? :lupko: Pa to je klasicna PC igra koja je eto, da bi zaradila jos vise, portovana i na jednu od konzola. To apsolutno nije konzolaska igra niti ima bilo kakve veze sa tim! A to sto izlazi i za jednu od konzola je simpaticna podudarnost, i apsolutno nista vise. Klasican PC-oriented naslov!
 
chava je napisao(la):
Ok kad si igrao onda reci mi sta ti se to nedopada?Mislim Sacred ti se dopada a ovo NE???To je ludost!ovo je mnogo jaca igra..Mislim ko je god ovo igrao navukao se(mojih 5-oro drugara cim su videli)Ako si ikada voleo Diablo ili Sacred,ovo ce te totalno preokupirati..

leba ti da li sam ja negde naveo da se lozim na Sacred?:whip:
iako su igre ok nisu one nista posebno...u Gate-Dark Alliance sam dosta odmako...ali mi je neki genije obriso save(sa kartice)...i toliko je igra neki prosek da me je jednostavno mrzelo da je igram iz pocetka...slicna situacija je bila sa Champions Of Norrath...samo sto me je tv zezao...pa mi se sad vise ni ne igra.
Diabla sam 6000 puta igrao:banana: ispocetka...pa ti vidi...

Pa ti covece i da imas 17000 postova nemora da znaci da si pametniji od mene!
...ne mora da znaci da je pametniji(sa 17000 postova)...ali znaci da je iskusniji .
Idi u mesaru i kupi kilo mozga!
a ti si se stvarno izbezobrazio... :mad:


:wave:
 
Necu vise da se svadjami oko Baldura I Championsa neko zna da ceni igre neko ne..Ja sam ih sve presao po 7-8 puta,drzalo me je i nezalim se!Cak sta vise Uzivao sam!Posto Champions igram online navukao sam se i nisam se smirio dok je nisam presao na svih 5 tezina(sa svim likovima)... Ja evo vec 15 godina igram igre i svasta sam progurao..Mrzim kada mi dodje neki klinac i pametuje mi o necemu za sta nije kompententan..samo da kazem ja sam jedan od retkih u mome mestu koji je presao Diablo 2 na Hell sa svim likovima u 1.10 verziji(koja je od 1.7 makar duplo teza)tako da nemoras da se trudis i da mi objasnjavas kako si je 6000 puta igrao!Ja sam je igrao na oficijalnom Battle-Netu i ponekad je jos upalim da se cujem sa drustvom..Kazem razlika je sto sam ja to sve igrao...Pa znas sta da sam se ja ovom forumu pridruzio 2000-te imao bih isto 17000 postova.Ko kaze da ja nemam iskustva..Al nije ni bitno...Necu vise da se raspravljam!Da sam stavio neku igru za PC onda bi sve bilo uredu..Uostalom ni ja nevolim Morrowind I Baldur 2...Jednostavno se gadim..Neznam zasto toliko mrzite konzole kad i one imaju ekstra igre?!Da niste ljubomorni sto PC ponire non stop?Mislim i ja imam komp za koji sam puko 1400 evra pre neki mesec(na kredit), a imam i PS2..I ja bih voleo da zaigram Fallout 3..Ali ja tu nista nemogu tako je vreme doslo..Igram igre na cemu god da su i uzivam..
 
Poslednja izmena:
chava je napisao(la):
Neznam zasto toliko mrzite konzole kad i one imaju ekstra igre?!Da niste ljubomorni sto PC ponire non stop?Mislim i ja imam komp za koji sam puko 1400 evra pre neki mesec(na kredit), a imam i PS2..I ja bih voleo da zaigram Fallout 3..Ali ja tu nista nemogu tako je vreme doslo..Igram igre na cemu god da su i uzivam..
Ne mrzimo mi konzole, nego ne volimo igre tipicne na njima. Npr. ja ne igram voznje, tabacine i sportske igre, koje cine 85% najboljih igara sa konzola. A to sto ti smatras rpgom na konzolama su u najbolju ruku neke vrste klonova akcionih rpgova, kakvih na pcu ima na tone, cak se lakse igraju jer se koristi mis a ne dzojpad za upravljanje, pa u jednom kliku heroj dodje i lupi gde treba :d. Dakle Baldur sa konzola je meni isto sto i svojevremeno Nightmare Creatures sa PCa, ili nesto slicno. A takve igre sam ja licno davno prestao da igram, jer su totalno genericke.
E sad, pretpostavljam da gomila ljudi deli misljenje. Jednostavno, niko ne kaze da mrzi konzole, prosto postoji gomila ljudi koji su okrenuti tipovima igara kojima konzole bas ne obiluju, ili nisu u stanju da pruze efektno izvodjenje istih kao na pcu.
 
G!!! je napisao(la):
2 ostali: vidis sta NWN uradi od coveka , stvori mu iluziju da je rpg master posle igranja jednog ili dva lite-rpga
osecam se direktno prozvanim :D

naravno posle teskasa Morrowind-a su se i meni neke kockice slozile (filipenko je kriv za sve :p ) ;)
zato nije uzalud sto sam rekao da treba prvo NWN da se proba pa onda Morrowind, i na zalost tu je kraj ;( jer povratka na nesto drugo posle Morrovinda, naprosto, nema! To je vrh vrhova, iako i dalje vise volim NWN, mora se priznati ko je sampion za RPG.... :S:
 
Morrowind je vicesampion
Sampion je naravno Oblivion
 
filipenko je napisao(la):
Ne mrzimo mi konzole, nego ne volimo igre tipicne na njima. Npr. ja ne igram voznje, tabacine i sportske igre, koje cine 85% najboljih igara sa konzola. A to sto ti smatras rpgom na konzolama su u najbolju ruku neke vrste klonova akcionih rpgova, kakvih na pcu ima na tone, cak se lakse igraju jer se koristi mis a ne dzojpad za upravljanje, pa u jednom kliku heroj dodje i lupi gde treba :d. Dakle Baldur sa konzola je meni isto sto i svojevremeno Nightmare Creatures sa PCa, ili nesto slicno. A takve igre sam ja licno davno prestao da igram, jer su totalno genericke.
E sad, pretpostavljam da gomila ljudi deli misljenje. Jednostavno, niko ne kaze da mrzi konzole, prosto postoji gomila ljudi koji su okrenuti tipovima igara kojima konzole bas ne obiluju, ili nisu u stanju da pruze efektno izvodjenje istih kao na pcu.
PA dobro al zadnjih godina se dosta toga promenilo za konzole imas sve tipove igara(dobro nema strategija)nije to situacija koja je bila sa PS1,pa vidis i igre koje su izlazile samo na PC-ju polako prelaze na konzole.Neslazem se sa tobom da su skoro sve igre voznje ili tabacine..Evo ja imam oko 100DvD-ova za Sony i stvarno su to raznolike igre(imam cak i Age Of Empires 2)koji je doduse totalno neigriv..
Necu sad da nabrajam koje sve dobre igre imas..A sto Se tice RPG-ova za konzole i njihovih kontrola,vidim da nisi probao Veruj mi a i recice ti ljudi koji su probali,Rpg(posebno Akcioni)je na Soniju milina igrati,verovao ili ne kontrole su mnogo bolje nego na PC(zato sto se na PC-ju igra samo misom)Recimo lika mozes totalno da kontrolises(da ga okreces i oko svoje ose,zatim tu je alalogna kontrola koliko jako drzis analogni Joyped toliko ce brzo on hodati,zatim analogni dugmici sto znaci koliko ih jako stisnes toliko ce tvoj lik brzo i snazno udarati...itd..)Vidi se da nisi probao,al ako mozes probaj i videces kako to fenomenalno funkcionise,jednostavno posto su joypadi i dugmici analogni imas vecu mogucnos oko kretanja.Za akcione RPG-ove je stvarno zakon!
Evo bas sam skoro igrao i na PC-ju Bards Tale koji sam jos lane igrao na Soniju i mogu ti reci da sam se razocarao jer su na Soniju kontrole MNOGO bolje..Sa misom nemas tolku slobodu..
Sto se tice akcionih RPG-ova na PC-ju u zadnje vreme,jako ih slabo ima ili su losijeg kvaliteta(razocarao me je Dungeon Siedge 2)Sad to dosta forsiraju na konzolama..Sto?pojma nemam valjda im se vise isplati.Svejedno nemogu da verujem da ma PC-ju nema nijednog graficki lepog akcionog RPG-a(Dobro tu je Dungeon Sidge 2 ali i dalje koristi stari engine koji nije nesto posebno..Jesi li video shotke sa Sonyja sto sam postovao? :d Na Sony-ju je grafika fenomenalna...
 
Poslednja izmena:
Delim tvoje misljenje sto se tice igrivosti na Sony-ju. Na konzoili mi je igranje neuporedivo prijatnije (tv, fotelja, dva metra od ekrana, ljudi oko tebe, sistem upravljanja), no ne zanemaruj igranje na PC-ju. Neke igre se jednostavno ne mogu igrati na konzoli. Sve ima svoje. Kombinuj, malo Sony, malo PC.
Evo upravo igram sa ortakom jedan "light" konzolaski "rpg" - X-Men Rise Of Apocalypse. Podrzava do cetiri igraca istovremeno, grafika simpaticna - stripovska, puno dobrih komboa. Nista posebno ali dosta simpaticno. Probaj, neces se kajati.
 
a tek MORTAL KOMBAT: SHAOLIN MONKS...ne mogu ni da zamislim da ga igram na tastaturi...tastatura ne bi jednog igraca izdrzala a kamoli dva :D

Sto se tice frp-ova na pc-iju...strasno mi nedostaje skok (kao kod baldura za ps)...

video sam trailer za jednu igru ali ne mogu da se setim kako se zove, koliko sam video mislim da je do yaya...aj kad se budem setio javicu pa da vlasnici PS2 probaju.


:wave:
 
ToxiC je napisao(la):
osecam se direktno prozvanim :D

naravno posle teskasa Morrowind-a su se i meni neke kockice slozile (filipenko je kriv za sve :p ) ;)

ehhh another one bite the dust :) ma samo naperd

anyway ovo ne treba da se pretvori u raspravu sta je bolje konzole (sve igre koje sa pca dodju na konzolu su degradirane po pitanju bilo kakve kompleksnosti u gameplayu, postoji milion primera) il pc jer je rasprava bespredmetna... stvar ukusa...jedno je smarati kako su vrhunske rpg igre upropastile nekada jednog od najboljeg izdavaca rpg igara a drugo je smarati kako je bolje igrati 'rpg' igre na analognom dzojstiku... dude... kako da ti kazem... izem ti RPG koji zavisi od toga da li igras na analognom dzojstiku... to nije rpg to je akciona igra... ma sta se cimam... covek igra 15 god igre i na kraju dozivi nirvanu sa Dark allianceom.... lol..
 
G!!! je napisao(la):
ehhh another one bite the dust :) ma samo naperd

anyway ovo ne treba da se pretvori u raspravu sta je bolje konzole (sve igre koje sa pca dodju na konzolu su degradirane po pitanju bilo kakve kompleksnosti u gameplayu, postoji milion primera) il pc jer je rasprava bespredmetna... stvar ukusa...jedno je smarati kako su vrhunske rpg igre upropastile nekada jednog od najboljeg izdavaca rpg igara a drugo je smarati kako je bolje igrati 'rpg' igre na analognom dzojstiku... dude... kako da ti kazem... izem ti RPG koji zavisi od toga da li igras na analognom dzojstiku... to nije rpg to je akciona igra... ma sta se cimam... covek igra 15 god igre i na kraju dozivi nirvanu sa Dark allianceom.... lol..
Ti bas trazis svadju jel?!
Nisam doziveo Nirvanu jednostavno Vise volim Baldura na mom PS-u nego ubogog na PC-ju..I sta ti tu nije jasno..Ti stvarno mislis da si najpametniji??I okani se toga kako su igre na konzolama degradirane to nije istina(osim ako mislis da vreme Super NIntenda nije jos proslo)!
JA volim akcioni RPG i sta?Sto stalno prozivas?Covek koji je igru VIDEO na 5min,a ne IGRAO, PRAVI SE PAMETAN..MOJ BOZE..Sto je onda igra svuda dobila ocenu preko 93???JESI LI TI MOZDA KOMPENTENTNIJI OD LJUDI SA IGN-a??!Ja tvoj Baldur na PC-ju nebi ni u usta stavljao da me ti ne teras!Idi zavuci se u sobu i igraj tvoj Baldur od 2x2 piksela i dozivljavaj Nirvanu,mene u usta vise ne uzimaj!I sta si se uhvatio sto 15 godina igram igre?Jel ti smeta?Da igrao sam ja Maria nekada i skupljao pecurikce,PA STA?
Molicu te da vise prekines,jer si stvarno postao dosadan,sta god napisem ti me quotiras,OKANI ME SE!Hocu lepo da postujem na forumu,i da budem od koristi a ne da gubim vreme na tebe!Jel ti jasno!???
Izvinjavam se svima zbog ovakvih reci ali covek je(koliko on god cenjen bio ili postova imao)postao strasno dosadan i naporan!
 
Poslednja izmena:
Shakal je napisao(la):
a tek MORTAL KOMBAT: SHAOLIN MONKS...ne mogu ni da zamislim da ga igram na tastaturi...tastatura ne bi jednog igraca izdrzala a kamoli dva :D

Sto se tice frp-ova na pc-iju...strasno mi nedostaje skok (kao kod baldura za ps)...

video sam trailer za jednu igru ali ne mogu da se setim kako se zove, koliko sam video mislim da je do yaya...aj kad se budem setio javicu pa da vlasnici PS2 probaju.


:wave:
Nisam nabavio Shaolin Monks kakva je?
P.s. Ja sam bio popizdeo kada su u Champions Of Norrath izbacili skok..Lepo je kad nisi prikovan za zemlju! :d
 
Poslednja izmena:
Mana je napisao(la):
Delim tvoje misljenje sto se tice igrivosti na Sony-ju. Na konzoili mi je igranje neuporedivo prijatnije (tv, fotelja, dva metra od ekrana, ljudi oko tebe, sistem upravljanja), no ne zanemaruj igranje na PC-ju. Neke igre se jednostavno ne mogu igrati na konzoli. Sve ima svoje. Kombinuj, malo Sony, malo PC.
Evo upravo igram sa ortakom jedan "light" konzolaski "rpg" - X-Men Rise Of Apocalypse. Podrzava do cetiri igraca istovremeno, grafika simpaticna - stripovska, puno dobrih komboa. Nista posebno ali dosta simpaticno. Probaj, neces se kajati.
Hmm pa neznam nikada nisam voleo X-Men igre..Vise volim Rpg-ove tipa macevi,sume priroda,orci,goblini..Klanje do kolena(citaj DIablo)Cudno mi je kada u RPG-u vidim pistolje i too..Cast Fallout-u!
BTW isalla je X-Men Rise Of Apocalypse II,mislim da je na Gamespotu dobila oko 8,5 ocenu..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno