Šta je novo?

TotalTV Mix (TV+ 16Mbit/s Adsl)

Ti si bas daleko od centrale, pusteno ti je 4mb na portu, ali ne znam kako je total na to pristao, cini mi se da je minimalna brzina, bar kada sam ja potpisao ugovor moj je bio od 6 do 16, kao da je minimalna brzina 6mb, i imas izuzetno los signal, jel ti se desava drop konekcije?
 
Ne, konekcija je stabilna ali down na torrentu ide max 500 mozda nesto malo preko, Up ka mega ide 100. Znaci zamena modema meni ne bi znacila nista. A jesam daleko od centrale oko 6km od prilike.
 
sto ne ides na sbb kablovsku u krusevcu odavno ima onaj d3 mix

mnogo bolja varijanta za tebe nego total mix

za adsl sve sto je preko 1.5km daleko od centrale uopste se ne isplati uzimati ga

samo dzabe bacate pare
 
Zato sto sam iz Kobilja, to je 7km od Krusevca :)

a u selu nema telefonska centrala?

jer telekom u selima gde ima centrala ugradjuje opremu za ADSL

bolje onda uzmi 3G malo je skuplje ali ce se tebi bolje isplatiti samo gledaj da provalis koji provajder kod tebe ima kvalitetnu pokrivenost da ne bi bilo muke i sa tim posle

moje licno iskustvo sa 3G internetom je pokazalo da u nekim selima bolje radi nego u Bg-u zato sto im je predajnik na prvom brdu do sela
 
Evo ja da se javim, u postupku sam prelaska kod totala sa telekoma. U sredu sam preuzeo MIK i javio total-u, u cetvrtak su me zvali da potvrde adresu za slanje i rekli da pocetkom sledece nedelje dobijam opremu. Evo kakva mi je brzina sa telekomovim ruterom .
 
Puca mi stalno wireless veza, baguje ruter. Ja ih zovem, kazem da sa drugim ruterom nema nikakvih problema, a oni mi kazu da im posaljem taj ruter na reklamaciju. Sta da radim danima bez neta, su oni normalni? :)
 
Pa bilo bi super da imam, to je ortak svoj ruter da probamo kod mene kako ce sljakati.
 
Kupi vidis da je ovaj TP-Link totalni krs
 
Djubre najobicnije ruter. Ne znam sta izabrati od rutera, ne razumem se uopste u to, a ne bih previse para da pucam. Nesto osnovno, samo da sljaka kako treba i da baca solidan signal. Ovde u 3. sobi vec nemam pun signal u kuci, glupost.
 
Imas da preporucis neki tacan model?
 
Stigla mi ipak danas oprema, znaci ove srede sam uzeo MIK i javio totalu, u cetvrtak su me zvali da potvrde i danas mi stigla oprema, vidim da je ovaj ruter malo losiji od telekomovog huaweia, ali makar ne zuji. Evo rezultati brzine sa huawei ruterom
i sa tp-linkom .
Ali ja sam zadovoljan za sad, videcemo.
 
Tako sam i ja dobijao sa telekomovim ruterom 2 mega vise nego sa tim iz totala.
 
^ Brate skoro 200 za prvi i 800 i kusur evrica za drugi ruter. :O
 
A ti uzmi ove krseve za 50€ i posle kukaj kako ne radi

Sve sto vredi sve kosta
 
Uzmi lepo HG520c,HG532, HG552a1. Ja imam licno HG552a1 i sa 15 od tplinka, imam 16.5 kod ovog, veza ne puca i wireless mi po celoj kuci i kod babe kucu pored, preskupo je investirati u ovu opremu sto je naveo armor+ em ti je i nepotrebna tako kvalitetna oprema za nase uslove.
 
Taman posla tolike pare sa dajem za te rutere. Nesto do 4 hiljade i kraj. Samo da izvuce vecu brzinu,da ne puca i to je to. Sta ce mi ruter od 200 evra kada imamo jadni adal.
 
Onda uzmite polovne i taj ce bolje da sljaka od djubreta zvano tp-link.

Jeftini ruteri "drze vodu dok majstori odu" onda nemojte da kukate kad vam performanse nisu na zavidnom nivou.
 
Onda uzmite polovne i taj ce bolje da sljaka od djubreta zvano tp-link.

Jeftini ruteri "drze vodu dok majstori odu" onda nemojte da kukate kad vam performanse nisu na zavidnom nivou.

To djubre sto ti nazivas je bolje od svega sto daju ostali provajderi. Dok sam bio na Veratu sam imao TP Link 8817 i ruter je radio za medalju, mali dimenzija je, brzo se kaci na link od adsl-a, nisam imao pucanje net, uvek maximalne brzine.

A covek je kao sto je reko u predhodnim postovima da mu treba ruter koji ce da sljaka ali nece da da puno para a ti mu predlazes rutere koje ni velike firme ne kupuju nego se isto grbave sa ovim ruterima srednje klase pa cak i sa ruterima najnize klase a da ce obican adsl user da kupuje ruter od 900 evra a mozda mu toliko ceo komp sa monitorom ne vredi.

Stvarno ovde covek moze da procita mnogo zanimljivih bisera od pojedinih likova.
 
Ima sigurno nesto jefitnije da se pazari, a da bude bolje od ovog cuda. Ruter od Euneta sto sam imao me nikada nije zezao, jak signal, veza kada je pucala, pucala je zbog njih. A ovde ne puca veza, nego je ruter kriv.
 
To djubre sto ti nazivas je bolje od svega sto daju ostali provajderi. Dok sam bio na Veratu sam imao TP Link 8817 i ruter je radio za medalju, mali dimenzija je, brzo se kaci na link od adsl-a, nisam imao pucanje net, uvek maximalne brzine.

A covek je kao sto je reko u predhodnim postovima da mu treba ruter koji ce da sljaka ali nece da da puno para a ti mu predlazes rutere koje ni velike firme ne kupuju nego se isto grbave sa ovim ruterima srednje klase pa cak i sa ruterima najnize klase a da ce obican adsl user da kupuje ruter od 900 evra a mozda mu toliko ceo komp sa monitorom ne vredi.

Stvarno ovde covek moze da procita mnogo zanimljivih bisera od pojedinih likova.

Bisere sam upravo procitao od tebe

Ti kupuj žnj klasu i neka ti radi mogu da zamislim kako, ja sam ako nisi primetio preporucio DVA rutera razlicitog cenovnog ranga

Pa neka kupi sta mu je volja.

Sta kupuju velike i male firme bolje se pokri usima jer o tome pojma nemas samo lupas gluposti.Daj boze da si ikada u zivotu usao u neki racunski centar neke firme da vidis sta sve ima i koje su performanse te opreme u pitanju.

Rekao sam ako mu je mnogo skupo da da pare za novo neka kupi i polovne ovakve rutere ne da je bolje od budjavije zvane TP-Link nego taj ko ovo parce plastike od tp-linka naziva ruterom nema veze sa mozgom

Za to parce plastike vam nije skupo da bacate po 50€ i kusur a za linksys vam skupo da date

Kad bi tehnika radila pomocu stapa i kanapa kako vi zamisljate niko normalan nebi podizao onolike fabrike i zaposljavao onolike strucnjake

Al dzaba ja to sve pricam nekome ko vise od kucnog modema nikada nije ni video u zivotu, a kamoli sa time imao iskustva i radio

I da rezimiramo KVALITET KOSTA zavisi samo da li vi zelite da ga kupite ili ne
 
A ti imas te rutere pa nam to pricas iz iskustva?
I taj nesrecni TP Link ne kosta 50e vec je upola jeftiniji tako da i ti pricas gluposti.
 
A ti imas te rutere pa nam to pricas iz iskustva?
I taj nesrecni TP Link ne kosta 50e vec je upola jeftiniji tako da i ti pricas gluposti.

iskreno nije me ni iteresovala prava cena za tu glupost znao sam da jedino ako ga poklanjaju dzabe neko ce ga mozda upotrebiti jer niko nije lud da baca pare na parce plastike

a sto se mog iskustva tice ja sam po struci dipl.ing.elektronike tako da jako dobro znam sta pricam
 
Poslednja izmena:
Svaka cast dipl.ing.el. ali bi mogao da ponegde da stavis tacku,zarez i veliko slovo.To vas nisu ucili na tim velikim skolama?
Ama prijatelju ponudio si coveku ruter od par stotina evra i to ljude ovde iritira misleci da nekog zajebavas.
 
Nazad
Vrh Dno