Šta je novo?

TotalTV Mix (TV+ 16Mbit/s Adsl)

Izgleda da vredi ali treba prežaliti 50evra za neki kršteni ruter.I ja kod Verata muku mučim sa onim nesrećnim TP Linkom TD854W,malo malo pa zaglupi i uopšte nema saobraćaja pa samo restart pomaže.

Upravo se to i meni desava. Mora restart, jer ne mogu uopste stranicu da otvorim. Ma moze se izdvojiti, jer ce se to koristiti dugo i vredi dati.
 
I total deli pomenuti Tp-Link TD-854W, koji uzgred ne postoji na zvaničnom sajtu TP-Link-a. Ovo je verovatno custom verzija koja se ne može naći baš na mnogo tržišta. Našao sam ga samo na našim, turskim i sajtovima sa tajlanda.
 
Narode, dobio sam total tv pre oko nedelju dana a zahtev sam podneo jos 7. dec. 2012. za total mix. Nisam koristio adsl niti sam kod nekog provajdera vezan ugovorom. Proverili su mi u telekomu za adsl i rekli da tehnicki uslovi postoje ali da nema slobodnih portova.. Mogu li ikako ubrzati taj njihov proces dobijanja porta? Koga da jurim, sta da radim? :whip:
 
za portove ces morati da cekas telekom

oni prosiruju kapacitete samo ako se prijavi veci broj ljudi srazmerno broju pretplatnika na toj centrali na kojoj si zakacen

dakle ako oma preko 50%+1 zainteresovanih (tako je kod mene bilo) za adsl prosirice kapacitete ukoliko ne cekas do sudnjeg dana dok se ne skupite
 
Sta reci.. :mad:
Cekam, pa kad se sete. Bitno je da su mi uvalili total tv, pa za ostalo se i ne moraju truditi.. Lepoooo.. Hvala na odgovoru.. :wave:
 
Sta reci.. :mad:
Cekam, pa kad se sete. Bitno je da su mi uvalili total tv, pa za ostalo se i ne moraju truditi.. Lepoooo.. Hvala na odgovoru.. :wave:

Trebao si prvo da podneses zahtev za adsl kod telekoma, pa kad obezbedis port(uzmes adsl kod telekoma bez ugovorne obaveze) ides u proceduru za mix.

Ovo je sve tacno sto ti je kolega napisao. Da ne bi cekao do ko zna kad, predlazem ti da odustanes od zahteva za mix i da podneses zahtev za adsl kod telekoma i da onda juris neku vezu u telekomu za port.

Uvek ima po neki port u rezervi + neko odustane od adsl ili iptv-a i kad imas pravu vezu mozes doci do porta.
 
Koji ruter uzeti umesto ovog totalovog? Probao sam ortakov ruter od telekoma i dobijam 2megabita vise nego sa ovim,a ovaj i zeza sto se stabilnosti tice. Imate neku preporuku?
 
Evo da javim da je ADSL selidba od strane SBB obavljena za 7 dana,na novom broju nije bilo ADSL,znaci bez odlaska u telekom,bez dodatnih papira,bez vlasnika novog broja samo ime i adresa i broj ugovora...pohvalno iako se useljavam za 5 dana...
 
Pozdrav svima, uzeo sam TotalTv mix ali brzina dovnloada mi je najvisa oko 500, njih zvao oni kazu telekom, telekom kaze to je zbog udaljenosti centrale. Postoje li neka podesavanja na modemu da bi malo poveocao brzinu protoka?
 
Postavi ovde screenshot stranice sa statistikom konekcije.
 
Meni se isto desava da ide max do 500, a znam da moze vise. Posle restarta rutera bude kako treba. Ruter je najobicnije djubre!
 
Posle koliko vremena vam je stigao prvi racun? Ja koristim Total Mix od sredine Januara i jos mi nije stigao nijedan.
 
Zvao sam ih i ja i teta mi je rekla da je prvi mesec besplatan o_O
 
Ne znam za tebe, ali ja sam pre neta imao total tv i kao kazu da imam neki visak kod njih na racunu i skidaju mi te pare, pa kada bude trebalo da se plati, poslace mi racun. Ne znam kako se nakupio taj "visak", ali boli me uvo. :D
 
Da mislio sam na status.
 
drugari,nisam citao celu temu,ali da vas pitam,naime,razmisljam,kada mi istekne ugovor kod telekoma za open iptv da predjem na total tv onaj mix varijanta,iskljucivo zbog ponude tv kanala,ali da pri tome zadrzim telekom na varijanti box 3

http://www.mts.telekom.rs/index.php/cenovnik.html

Sada me zanima da li prilikom instalacije total tv-a moze da se prikljuci na postojeci huawei ruter onaj beli hg520 ili moram opet sve da cupam i da stavljam njihovo? Napominjem da bih zadrzao box 3 kod telekoma,a to je internet,mobilna pretplata i fiksna pretplata.
 
drugari,nisam citao celu temu,ali da vas pitam,naime,razmisljam,kada mi istekne ugovor kod telekoma za open iptv da predjem na total tv onaj mix varijanta,iskljucivo zbog ponude tv kanala,ali da pri tome zadrzim telekom na varijanti box 3

http://www.mts.telekom.rs/index.php/cenovnik.html

Sada me zanima da li prilikom instalacije total tv-a moze da se prikljuci na postojeci huawei ruter onaj beli hg520 ili moram opet sve da cupam i da stavljam njihovo? Napominjem da bih zadrzao box 3 kod telekoma,a to je internet,mobilna pretplata i fiksna pretplata.

Pa ne mozes da imas total mix ako zadrzis box 3, samo mozes da uvedes total tv bez interneta.
 
Za ove vrednosti linije ti još i imaš dobar net. Line attenuation preko 60db (kod tebe 65) znači jako lošu liniju. 500 KB/s je sasvim ok vrednost za tvoju konekciju.
 
Nazad
Vrh Dno