Šta je novo?

Torx srafcigeri?

marko_84

Slavan
Učlanjen(a)
10.07.2004
Poruke
1,639
Poena
350
Cao :)

Da li je neko negde sreo setove torx srafcigera po povoljnijoj ceni? Konkretno, interesuju me T4, T5, ili neki set tih finijih, za mobilne telefone....uvek zatreba...i onu plasticnu "clip" zajebanciju za otvaranje mobilnih i kojecega, da ne unistavam nozem :)

800px-Torx_screw.JPG
 
Imas kompletice kod kineza :D Cena 100-200 din. Ja imam 2 kompleta bas kod njih kupljenih.
Za ovu plastiku ne znam.
 
Cao :)

Da li je neko negde sreo setove torx srafcigera po povoljnijoj ceni? Konkretno, interesuju me T4, T5, ili neki set tih finijih, za mobilne telefone....uvek zatreba...i onu plasticnu "clip" zajebanciju za otvaranje mobilnih i kojecega, da ne unistavam nozem :)

Pogledajte prilog 122722

Za torx merkur, buvljak. A i mene zanima gde ima taj plasticni "otvarac". Ako saznas javi.
 
kineeeeeziiii, to sam zaboravio :)

imam trzalice, ako uspem sa njima, javljam :smash:
 
Imas i u "uradi sam" i wobiu, a ovo plasticno cudo mozes da napravis od one plastike za kacenje sa markera za obelezivanje. Ja sam sebi pravio i sluzi svrsi.
 
Kupio sam jutros set koji ima T5 za 300 din u merkuru :) A trzalica obavlja posao, sad proverio :)
 
Meni su svojevremeno trebali torx šrafcigeri sa rupom u sredini (konkretno T6) i te veličine nije bilo nigde u već pomenutim radnjama, ali sam našao set na buvljaku na Novom Beogradu i to Nemačke izrade.
 
Te sa rupom u sredini koristi IBM naprimer. Mozes slobodno slomiti onaj mali pin u sredini srafa i koristiti obicne kljuceve bez rupe.
 
Cisto ako nekome zatrebaju jeftiniji kompleti, pored buvljaka i kineza, ponekad moze da se nadje u onim komisionima zaplenjene carinske robe. Posto ne znam tacne adrese komisiona, evo ulice i najblizi objekti koji su prikazani na PlanPlus-u:

Bulevar kralja Aleksandra (dijagonalno od Pravnog)
Uzun Mirkova (kod Taxi stanice)
Milovana Milovanovica (kod Mini Maxija)

Trebalo bi da su svi komisioni u zivotu. Pre jedno 1.5-2 godine u Uzun Mirkovoj sam uzeo 2 kese alata za jedno 2k dinara, izmedju ostalog i komplet torx srafcigera :) Sto se tice samih radnji, poprilicno su ofucane i izgledaju kao da ste upali u '67 godinu, a prodaju bukvalno sve i svasta, od kiselih krastavcica i ajvara, preko potrebstina za kupatilo, stan, raznih alata do odece. Sto se tice samog alata koji sam pazario, kvalitet varira. Nesto je kao kod kineza, nesto kvalitetnije (papagajke, kombinirke, klesta, srafcigeri mali/veliki... koje sam pazario su i dalje u zivotu a preziveli su svasta :D)
 
Cao :)

Da li je neko negde sreo setove torx srafcigera po povoljnijoj ceni? Konkretno, interesuju me T4, T5, ili neki set tih finijih, za mobilne telefone....uvek zatreba...i onu plasticnu "clip" zajebanciju za otvaranje mobilnih i kojecega, da ne unistavam nozem :)

Pogledajte prilog 122722

Jel to hard na slici? Ako jeste provaljen si! Hoces da izvadis neodijumski magnet da usporis sat za struju! :d Meni je falio bas manji torx, pa sam ekserom sedmicom odvio sve srafove. Za pravo cudo bez ikakve stete.
 
Nazad
Vrh Dno