Šta je novo?

Tom Clancy's The Division 2

Ako igras na pc mozda imas one coine od challengea i cega vec i s njima kupis 20% popusta, nije losa stvar.
 
^
To je odlicna stvar i jos ako uz to kupujes preko ruskog store-a!Izadje igra skoro upola cene!
Najzad sam nasao build za penzionera kao sto sam ja!Lepo farmam CP4 solo bez neke velike muke i frustracije!Jos da ga samo malo min-max-ujem i bice jos bolje!Dobar je i za grupno igranje misija,bounty-ja i ostalih cuda,dok je solo heroic malo tezi!Bitno je samo da imaju jos koga da napadaju sem tebe,onda je laganica!Oruzije skoro da i ne treba,samo cucis u cosku i spamujes turet i kotrljajuce bombice!
Ako nekoga zanima....
 
Poslednja izmena:
Imam problem samo sa ovom igrom...naime nakon instaliranja zadnjeg patcha igra izadje elegantno u desktop sa porukom display driver stopped responding....Probao sam 3 verzije drivera uvek isto...Ranije je bio problem MSI afterburner sad njega iskljucim pre pokretanja igre..Imam original i uplay je stalno online kao i uvek...posto koristim win7 dx verzija je 11
 
^
To je odlicna stvar i jos ako uz to kupujes preko ruskog store-a!Izadje igra skoro upola cene!
Najzad sam nasao build za penzionera kao sto sam ja!Lepo farmam CP4 solo bez neke velike muke i frustracije!Jos da ga samo malo min-max-ujem i bice jos bolje!Dobar je i za grupno igranje misija,bounty-ja i ostalih cuda,dok je solo heroic malo tezi!Bitno je samo da imaju jos koga da napadaju sem tebe,onda je laganica!Oruzije skoro da i ne treba,samo cucis u cosku i spamujes turet i kotrljajuce bombice!
Ako nekoga zanima....
Pa zar je CP4 tesko zauzeti solo sa bilo kojim buildom? 15-20 min (sa sve 2 rogue agenta) i CP4 je gotov sa bilo kojim buildom. Ja licno buildove mijenjam u zavisnosti od misije do misije. Recimo misije gdje treba da trcim lijevo desno i unistavam neka cudesa, a pri tome mi se spamuju, onda koristim skill build, pustim dron i turet i mogu nesmetano da pucam na cilj. Jedan od primjera samo... PVP i DZ sa skill spec....neces se bas dobro provesti u slucaju napada rogue ekipe ili tako nekih situacija i lokacija u pve.... Najbolji je neki balans, ni full dmg ni full def, sa nekim healom, dal to bio hive, drone.... U takvim situacijama i da upadnes medju 5 zutih, lako ces se izvuci, dignes shield i lagano nazad do zaklona, mislim jako tesko se gine tako na challenge misijama i CP4 pa cak i na heroic bountye. Dok na full skill, pa jedan metak crvenog moba na challenge je sigurna smrt. Pa i full dmg je dobar za pvp, ali za pve solo.....srecno.... Dobar je u ekipi od 3-4 i u DZ jer se brzo cisti to sve i full dmg odlicno radi posao. Mislim da sam za oko 270-280h najmanje koristio full dmg build, jer ne igram conflict gotovo nikako. Mada slazem se, skill build je prilicno kako si ga nazvao penzionerski (opustajuci) :) Kad se umorim od klikanja misom, prebacim se na skill spec. Sinoc sam 2 manhunt misije presao na challenge sa full skill dmg spec, bez healanja, samo turet i dron. Stek u cover i lagano. Sve odrade dron i turet, zavisi ko je na sta navikao, ista je stvar i sa seeker mine itd. Niti jednog boss-a u te dvije misije na challenge nisam dotakao metkom, samo sam cekao da padne od drona i turreta. Recimo misija dal je Wall street, ne mogu se sjetim sad, 1 boss i jos 2 zuta sa full shield na kraju izlaze u zatvorenom prostoru, mnogo lakse je rjesiti misiju na full skill dmg nego na bilo kojem drugom builldu. Ali isto tako neke misije je jako teze na skill build rjesiti. *mjau**mjau**mjau*, treba biti fleksibilan, zato i postoje loadouts :)

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^
Bas tako. :)

Imam sve loadout slotove popunjene i vrlo cesto ih menjam i zato nikad nije dosadno.
Za DZ recimo imam i skill build za brzo ciscenje landmarks kada nema puno pvp igraca, i full red SMG kada je dobra ekipa a ima pvp, imam i fire i shock i disrupt immune build kada ekipe koriste smarajuce fire chem launchere i slicno...

I za heroic/legendary imam i AR i Rifle i Shield i Medic i CC... :D

Zao mi samo sto su ovi sto odlucuju o itemima totalni retardi... ubijes se od grindanja za recimo Big Horn i skontas da je obican junk kada ga napokon dobijes. To ne mogu da razumem zasto rade ali ajd.
 
Ja nisam bas isao toliko daleko, imam samo 3 loadout :) :) :)
Ne znam brate kako si, ali ja i SMG nikako..... Famas mi radi posao iz bliza, a ujedno je i super za daljinu, tako da sam smg totalno zaboravio....
A exotic sam davno prestao grindati.
Koristim btsu gloves, hyena mask i liberty i kad mi je dosadno Nemesis. Ostalo, ne pamtim kad sam. One holstere mislim da nisam nikad, knee nikad....
A DZ je prica za sebe, jer rijetko kad tu ima ferke, obicno je sa ledja svaki put. Jedino kad je bas otvoren manhunt pa znas sta je u pitanju. I zavisi dosta i od mape. Ja east gotovo da ne igram, jer me mrzi trcati po pola km - km svaki put. Obzirom koliko igram DZ, meni je DZ priridno staniste :) :)
Ssd si mi dao ideju za resistance buildove ;)

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Ja polako zavrsavam new york.

Inace, je l' imao ko problem da mu igra ponekad se zakoci, cujem i dalje zvuk u pozadini koji ej isao tada, npr pucanj, i posle 2,3, 5 sek se odglavi? Cesto se desi kad se mrdam izmedju naselja pa mozda u loadovanju nesto zasteka, il kad dolaze novi neprijatelji? sto sam veci level cesce umrem pa ne znam koji mu je k.
Desilo se jednom, dva put da crashuje al rijetko je. Dx11 mi je upaljen jer na 12 je crashovalo stalno. Cini mi se u startu da se ovo nije desavalo, ne znam ima li veze s cpu mozda pa je on bottleneck al onda bi samo u ovoj igri bio problem takav do sad.
 
Desava mi se cesto to. Nekada ima dana kad je nemoguce igrati, bukvalno taj dan od igre nema nista. Pa onda par dana radi super. Tako da mislim da je to do igre i njihovih servera.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
E a imam i lag neki tj drugacije kocenje kao hoda al ne ide iz mjesta, to je do servera sigurno. E ne znam
 
Isto tako. Serveri su im ocajni.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Lag je uzasan zadnjih par dana... juce je bilo neigrivo u DZ ako je u toku ekstrakcija - padne igra na jedno 15fps otprilike.

Valja im serveri nesto pucaju, cudo jedno za Ubi servere doduse.
 
Optimizacija im je ocajna u DZ, meni fps pada na 40 u 4k, sa fazon 60-70 standardno, a cak i u 1080p kada prebacim, padne mi na 50 sa fazon 110...i to nema veze sa lag-om, jer se radi o praznoj ulici.
 
To sam i ja primetio u zadnje vreme. Fino mi je radila igra kada sam je instalirao, međutim sada baš nešto pliva. :trust:

Ali zato sam uspeo da naberem nekoliko egzotičnih puškica u zadnjih par dana... :p
 

Prilozi

  • Screenshot-(44).jpg
    Screenshot-(44).jpg
    350.1 KB · Pregleda: 68
Za vas, koji ste otkljucali CHATTERBOX oruzje, imam jedno pitanje?
Da li se blueprint nalazi, samo u Bank Headquarters misiji, i da li je moguce, otvorite vise puta,u toku dana tu istu Hyenas kutiju?

Problem je, sto sam jutros odigrao tu misiju, otvorio kutiju, nije bilo blueprinta, a posle toga sam nasao modified mods, i onda je ostao blueprint samo jos da se pronadje, medjutim, kako god da odigram misjiu, ona stoji zatvorena, bez mogucnosti da se otvori.
 
Tu se nalazi samo jedan deo, ostale na drugim mestima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa da.
Sve sam nasao, sem blueprinta.
Da li se on nalazi, samo na tom mestu, ili moze jos negde da se nadje?
Koliko sam video, na YT, svi nalaze bluprint, bas na tom mestu.
 
^
Mislim da ima reset od 24h sata kada ponovo mozes da otvoris tu kutuju!
 
Jedna kutija - jedno otvaranje na 24h.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Sutra dobijas blueprint iz te kutije ako si sakupio sve delove, sada je na cooldownu.

Kada ga jednom sklopis posle moze da padne "sklopljen" gde god je SMG targeted loot.
 
To znam.
Onih Acosta's Go-Bag, imam vec tri komada...
Inace, od tih exotic oruzja i opreme, vredi li nesto?
Meni je Pestilence dobar, ali mi Chameleon nije legao nesto.
 
samo pitanje kakav je kvalitet kampanje na single player?

vidim da ne više ovo multiplayer igra ali i da ima tu neki priču koju idi istražiti na youtube :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Ceo dan jurio onu Lady Death pusku.
Video na YT, da pada svuda, gde su bossovi, vrteo sam dva mesta, i taman, kada sam mislio da je dosta za danas, vratim se jos jednom, ubijem nekog, zaboravio kako se zove,i ono ispade puska.
 
Ja sam jedno 30 bosses ubio dok Lady nije pala, odlepio sam bio. :D

Imao sam dobar SMG build i reko da fast farmujem landmarks u DZ sa njom, ali cim uzeh krsten SMG u ruke shvatih koliko je ovaj exotic osakacen... mislim 30 metaka samo, sta dalje da pricamo.
Nije da nije moglo da se radi sta sam planirao, ali ga je Banshee pojeo za dorucak.

@josemourinho: ja sam uzivao u kampanji i levelovanju kada je igra izasla i to sve do WT4, posto WT5 nisu odmah izbacili ako se dobro secam.
Samo ako ti se svidi igra smorices se sto nemas ekspanziju pa eto i to da znas. :)
 
Sakupio pet, ovih exotic oruzja, isem pestilence-a, ostala su mi nikakva.
Mislio sam, da su bas neka posebna oruzja, ali barem ova, koja sam sakupio, nisu.
 
Sakupio pet, ovih exotic oruzja, isem pestilence-a, ostala su mi nikakva.
Mislio sam, da su bas neka posebna oruzja, ali barem ova, koja sam sakupio, nisu.
Sto se tice oruzja, od rifle vrijedi M1A (Baker dozen), MK17.
Od AR sledeci redosljed p416, Famas, carabine 7, M4, pa i F2000 u nedostatku prethodnih.
Od SMG - po meni oruzje za izbjegavati.
Exotic sluzi prije svega za kurcenje ispred white house :)
Cak i gear exotic je ispod zadatka, jer recimo kombinacina providence defense sa recimo ceska vyroba uvijek daje bolje statse nego da je u kombinaciji i jedan dmg exotic item, tipa coyote mask, ninja knee.


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Sto se tice oruzja, od rifle vrijedi M1A (Baker dozen), MK17.
Od AR sledeci redosljed p416, Famas, carabine 7, M4, pa i F2000 u nedostatku prethodnih.
Od SMG - po meni oruzje za izbjegavati.

Što se tiče rifle naoružanja slažem se samo što bih tu mogao da dodam još i SIG 716, premda mi se čini da je od pomenute trojke najpraktičnija MK17. A kad smo kod assault rifle naoružanja, pa što se mene tiče najbolje se pokazao u praksi CTAR-21 ali naravno kada se propisno izmoduje . Od marksaman rifle oružija čini se da je najpraktičnija Surplus SVD, uzevši u obzir da je puška stabilnija prilikom upotrebe od nekih drugih iako po parametrima to ne izgleda tako, što je vrlo interesatno. ;)

SMG mi je takođe OK, međutim nekako je više za bliske okršaje zbog nešto kraćeg dometa. Prilično dobro funkcioniše u kombinaciji sa sačmaricom. Najviše sam koristio Emelin's Guard SMG, jer mi je nekako najbolje legao, ali nije isključeno da ima i boljih.
 
Poslednja izmena:
Koliko situacija imas kada ti je close combat 99%? Po meni smg za primary weapon nemoguca opcija. Za misije, ajd moze ko secondary mozda nekad, za DZ nema sanse, za control pointe nema sanse, za conflict meceve nema sanse, za bounty mozda i moze nekad jer se sve uglsvnom odvija blizu... Mislim moze ono, ali 100x bolja opcija je neki AR sa vecim fire rate-om, jer nisi hendikepiran na daljinu. Cak i onaj jedan LMG Carnige ili kako se zove, sa 800rpm i 100 metaka je meni bolja opcija za blizinu od SMG-a.
Juce sam craftovao 60 famas-a, sa ciljem da nabudzim na njega fire rate 5-6% koliko mu je maks ne znam tacno, ali imam otkljucano. I nazalost, niti jedan sa full statsima da iskraftuje, ali famas sa 900rpm sa plus jos 5-6% fire rate (950) i 50 metaka je najubitacnija puska u igri.
Ali za PVE sve sto sam probao do sada, naj kombo je Baker dozen i p416 custom sa maks accuracy atributom i talentom da za svaki metak dize accuracy i stability za 1 i nakon 100, automatski puni okvir mecima. Dobije se puska, koja bukvalno ne trza, kojoj svaki metak pogadja istu rupu od metka. Za pve odlicna stvar, jer su mobovi jako spori i kad naciljas u glavu, 90-100% metaka tu i zavrsi. Za pvp i DZ je ipak bolji famas ali mora na full dmg build. U DZ je najbitnije za sto krace vrijeme uraditi sto veci damage.
Sto se tice snajpa, pokusao sam da igram, ali to je jako sporo. Mislim M1A radi isti damage, 4x brzi fire rate od snajpera, 20 metaka. Stavi optiku na njega i sibaj, mnogo bolja opcija.

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko situacija imas kada ti je close combat 99%?

Ha, ha, pa to je tačno... Mislio sam na situacije od svega 5 - 6 metara razdaljine. SMG ima veći firerate od ostalih pušaka i sa tako male distance u zavisnosti od kombinacije koju dobiješ i modova koje si implementirao može da zavši posao sasvim solidno. Ali da u pravu si, nije za sve situacije podoban i definitivno ne za DZ. Kažem opet, igrao sam sa SMG-om kao primarnim oružijem u kombinaciji sa sačmaricom i to je funkcionisalo, ali daleko od toga da je to najbolja kombinacija u igri. ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno