Šta je novo?

Tom Clancy’s: The Division [PC]

Mnogo bolesno izgleda :shock:, ima nekih detalja koji su dosta bolji negu u Cryengine 3.

[YOUTUBE]R2NJSAvuiQ0[/YOUTUBE]
 
Izgleda fascinantno nema sta , ali nesto ne videh mnogo detalja u vezi price ili gejmpleja.
 
Nema šanse da ovo razočara. Oduševljen sam Ubisofovim naslovima ove godine a provereno kvalitetan team je zadužen za ovaj. Sve do sada viđeno upućuje na to da nas čeka naslov koji će postaviti nove standarde.,)
 
Super pa nije Ubisoft kao Rockstar, odmah najavili PC verziju nakon sto su PC gamer-i podnijeli zahtjev. Definitivno dobijaju od mene respekt i naravno past ce odmah kupovina.
 
U prvom planu je grafika, pa posle sve ostalo.... Koliko ce ovo biti zahtevno pitam se...
 
Nevjerujem da ce biti toliko zahtjevno, mislim nebi trebalo jer ipak je i na konzolama.
 
Nema to veze ja mislim, mogu oni da naprave port da ne radi ni na dve 290x... Sa konzolom znaju sta se radi i kako... Grafika izuva a posebno mi se svidja efekat odsjaja stop svetla na dimu(pari) :) Ali, nije me toliko odusevila kao sto je Ryse: Son Of Rome
 
Napraviću malu digresiju ovde, tek eto, očigledno se lagano obistinjuje sve ono što sam pre jedno pola godine i nešto malo jače govorio vezano za endžine, idejne koncepte i konkretno Ubi Soft. Elem, hteo sam da dodam još da je ovo čini mi se konačno prvi pravi engine koji ima particle system odrađen na nivou Project Offset endžina, s tim što je PO imao i motion blur efekte integrisane u sistem, a to do dana današnjeg još ni jedan jedini engine nema, pa nas valjda zato sve te post processing zezalice jezivo koštaju u perfomansama. Lično smatram da je Intel samo tako zaje*** stvari gašenjem ovog projekta, prevashodno zbog toga što je ovu tehnologiju raskupusao a praktično ništa pametno nije urađeno sa tim. I drugo što je ugašen jedan od retkih akcionih FRP naslova koji je po svemu sudeći mogao da okrene celu gejming industriju u ovom žanru naglavačke te praktično usmeri razvoj ovakvih video igara dobrim delom u jednom drugom svakako zanimljivijem pravcu u odnosu na ono što furaju recimo Witcher i DA serijali.

Što se ovog naslova tiče, očekujem dobru zabavu pored grafike koja je svakako spektakularna ali i originalne zezalice i dosetke koje će podići celokupnu atmosferu na još viši nivo. :p
 
Poslednja izmena:
Dobra implementacija kroz gejmplej or GTFO, Ubisoft :)
 
To da ali je gameplay, meni bar, krajnje odbojni qte.
 
Bajica Ryse ne izgleda nista posebno vizeuelno, jos pogotvo kad bi ga igrao uzvio, batali ovo s youtub-a, Division je ispred najmanje 2 godine.
 
Bicu impresioniran kada neko napravi next-gen AI. A ovo sa grafikom su gluposti.

I ja sam eto razocaran Ubi naslovima. Ti ljudi naprave onako prilicno ozbiljan ambijent, svijet, i sl. Ali cim upadnes u borbu - katastrofa. Kao da ganjas miseve!

Doduse FC3 je kontradiktoran kako god da ga gledas. I mozda najzaglupljeniji naslov ikad?
 
Nema nista od AI, zato se baziram na MP igrama.
Nek se potrude malo oko fizike koja nikako ne napreduje, da svet ne bude kao mrtva priroda...
 
Bicu impresioniran kada neko napravi next-gen AI. A ovo sa grafikom su gluposti.

I ja sam eto razocaran Ubi naslovima. Ti ljudi naprave onako prilicno ozbiljan ambijent, svijet, i sl. Ali cim upadnes u borbu - katastrofa. Kao da ganjas miseve!

Doduse FC3 je kontradiktoran kako god da ga gledas. I mozda najzaglupljeniji naslov ikad?

Možda da, možda ne, ali zato je Blood Dragon genijalan u svakom smislu. Rayman Legends je takođe fenomanalan. Gunslinger je bio ok, posebno kada se uzme u obzir da je u pitanju bio spin-off sa startnom cenom od 15e. Uživam sada i u AC4. SC:Blacklist možda nije ono što je nekada bio SC serijal, ali je daleko ispred onog prethodnog smeća, Conviction-a.

Sve u svemu, Ubi jeste digao produkcijski kvalitet u poslednjih godinu dana, naslovi više nisu tako generički i meni se lično sviđa kako rade. Tako da očekujem da Division, Watch Dof, Crew dignu to na još jedan viši nivo.
 
Možda da, možda ne, ali zato je Blood Dragon genijalan u svakom smislu. Rayman Legends je takođe fenomanalan. Gunslinger je bio ok, posebno kada se uzme u obzir da je u pitanju bio spin-off sa startnom cenom od 15e. Uživam sada i u AC4. SC:Blacklist možda nije ono što je nekada bio SC serijal, ali je daleko ispred onog prethodnog smeća, Conviction-a.

Sve u svemu, Ubi jeste digao produkcijski kvalitet u poslednjih godinu dana, naslovi više nisu tako generički i meni se lično sviđa kako rade. Tako da očekujem da Division, Watch Dof, Crew dignu to na još jedan viši nivo.

Za mene je to najzaglupljeniji naslov. A napisao sam mozda samo zbog toga sto nisam igrao sve igre, niti me zanimaju.

Mislim "blinking plants" izmedju ostalog!?

AC4 je takodjer prelagana igra.
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]JGHvwQLRI-Y[/YOUTUBE]
 
Ovo mi se igra. :D
 
I meni, ali moraćemo da sačekamo, nije još izašla iz rerne... :d

Ali zaista, igra deluje sve bolja i bolja.
 
Je l' istina da ovo nema single player???? :S::S::S:
 
Od starta se zna da je igra MP.
 
Lele, meni nekako promaklo da je igra isključivo mp. Nisam pazio na času... :d

Bzvz, ali dobro de...
 
krastavac, nisam bas pratio svaku vest o igri ali mi je ovo bas razocaravajuce. Online only - ajde, dobro, ali mogli su da odrade ko cobani iz Blizzarda i da stave mogucnost da covek igra sam ako hoce (a ne bi im ni puno vremena trebalo).
Nista, naci cu nesto drugo na sta cu potrositi pare :)
 
Steta,multi me nesto ovde ne zanima....hteo lepo ko co'ek da uzivam u grafici i lagano igram SP,ali slab je to dozivljaj igrati multi
 
pa igra se zove Division, kako divizija moze da bude single :p
 
Nazad
Vrh Dno