Šta je novo?

Titan Quest

@sinter
kao sto rekoh probao sam SVE kombinacije i greska se uvek isto manifestuje.... tj dok nisam ubio ona tri gargojla (njih sam ubio iz prvog puta ali odmah posle toga je igra zakucala kao i sledeca dva puta kada sam se samo priblizio doticnoj pecini) igra je radila skoro perfektno samo sa jednim izbacivanjem, sada cim treba da sidjem u katakombu ili cesto u teleportu ili ako udjem u katakombu sa previse neprijatelja zvuk pocne da pucketa i onda prc TitanExe greska, kao sto pavle spominje... smanjivanje detalja nista ne reaguje jer je sve stalno isto, cas odigram 5 min cas 10 i puca...sudeci po iskustvim ostalih koji igraju dosta njih ima ovakav problem...
 
ja sam se zaglavio:(
jel zna neko gde je onaj drugi artifekt (oko haosa ili tako nesto) neophodan za prizivanje bogova.prvi je bio ispod sfinge,a drugi bi trebao da bude u okolini oaze,ali ja ne mogu da ga nadjem.pitao sam sve zive npcove,ali nisam nasao odgovor.
 
Igra je extra i mnogo zarazna. Postoji neki fix koji moze da se skine sa igrakopiranjesvet.kom i radi sa ponovo napunjenom verzijom bez greshke.
 
Super, al to će da radi do prvog patcha, i onda opet u krug (isto ko sa Spellforceom 1 i njegovim ekspanzijama)...
 
Ala napravise frku... A sta je i dalje sa svim onim likovima po oficijelnom forumu koji kukaju na crasheve...
 
25 sam level i skoro je kraj egipta.Kakve sam stvari nasao nije humano.Mnogo je igra zarazna.Zbog raznih fora prevazisla je Diabo_Okacit cu lika sutra
 
Civil je napisao(la):
A sta je tu uzas? Je l' to resava problem? Nisam shvatio kojim brojem da zamenim.

Pa uzas je to sto kada bude izasao narodni patch imace i novi serijski broj. a to znaci da ce oni koji igraju ovako morati da krenu od pocetka...!?!?
 
Ovde jedino pomaze original, mada su ljudi imali problem i sa njim.
 
voodoo_nbgd je napisao(la):
Super, al to će da radi do prvog patcha, i onda opet u krug (isto ko sa Spellforceom 1 i njegovim ekspanzijama)...
Izvini, a šta je konkretno bio problem sa Spellforce 1? Ta igra je odlično radila, izbačeno je nekoliko zakrpa koje nisu bitnije uticale na igru, a takođe overall stabilnost igre je bila izvanredna. Ja sam je prešao ne naišavši ni na jedan bag ili ozbiljan problem, bez ikakvog pucanja...
Druga je stvar što ti po automatizmu juriš svaki patch ni ne pokušavši da odigraš bilo šta i plašiš se čitajući spiskove izmena od kojih su pola stvari, osećam, samo napamet nabacali da bi se stvorio utisak da su nešto radili :d
 
PavleB je napisao(la):
Pa uzas je to sto kada bude izasao narodni patch imace i novi serijski broj. a to znaci da ce oni koji igraju ovako morati da krenu od pocetka...!?!?

A zasto ce tako biti, stvarno ne shvatam? Patch nikada ne utice na snimljene pozicije.

I da li je neko uradio ono sto si postavio?

P.S. Upravo sam insralirao igru. Da li kamera moze nekako da se pomera ili je ekran stalno zakucan? Grafikom uopste nisam odusevljen a stavio sam sve na MAX. Nekako je... zastarela...
 
Poslednja izmena:
Civil je napisao(la):
A sta je tu uzas? Je l' to resava problem? Nisam shvatio kojim brojem da zamenim.
To ne reshava problem, nije to taj fiks. Idite na onaj gore sajt :) i pronadjite ga. Treba da se pokrene neki exe fajl.
 
Nisam hteo da igram dalje dok nisam ubio onog Kiklopa,i onda dobijem tako malo expirience poena...I neke ne bas dobre iteme.A budzio sam dva levela vise tamaneci okolo sve zivo dok nisam bio dovoljno jak da ga roknem.Pih
 
goran.rs je napisao(la):
Nisam hteo da igram dalje dok nisam ubio onog Kiklopa,i onda dobijem tako malo expirience poena...I neke ne bas dobre iteme.A budzio sam dva levela vise tamaneci okolo sve zivo dok nisam bio dovoljno jak da ga roknem.Pih

Ja sam krenuo da se sibam sa njim i skinuo mu health do pola i poceo da se povlacim ka gradu. Ispred ga sacekali strazari i dokrajcili ga.:-devil-:
 
Poslednja izmena:
Doktor je napisao(la):
Ja sam krenuo da se sibam sa njim i skinuo mu health do pola i poceo da se povlacim ka gradu. Ispred ga sacekali strazari i dokrajcili ga.:-devil-:
Return Of The Umbra!
 
pred kraj bosovi stvarno nisu problem.igram sa warriorom i kad sam nabudzio ona 32 poena dobio sam ancestral horne.jos to nabudzim na 12l i mogu da pozovem 5 heroja iz jelisejskih polja koja svakog bosa osure skoro do kraja i onda ja jos par puta zamahnem i to je to.ja kiklopa nisam ni ubio.
 
ahhh ti divni spojleri, kako bi mi ziveli bez njih ;)
 
Presao sam Mongoliju i to je to.Sada sam na pocetku ali na drugoj tezini igre.Svi rezistensi su pali po 50 % strasno. U minusu sam svuda po 7% a imao sam oko 40 i nesto,a jedino sam sa vatrom kao dobar i imam 20% rezistensa, a imao sam ga 80%.Sada je mnogo zaj... i 32 sam level.
 
Ljudi, kazite mi molim vas, sta ste to uradili pa vam ne iskace, ne baguje tekst i sve ostalo po igri...
 
E to i mene zivo interesuje.
Probao sam preko demaona i onog prepravljenog exe fajla ali mi izbaci iz igre i posle toga mi se save sjebe.
A probao sam ipreko CureRoma-a ali sada mi prijavljuje neku gresku sa .exe fajlom i izbaci iz igre.

Ako neko moze tacno da napise sta je radio bio bi mu zahvalan.
 
Originalni (EMU) DVD, plus prepravljeni exe. Ništa, ali ništa više.

Kod mene tako radi. 15. sam level, prosečna sesija igranja traje oko 3 sata, samo jednom sam ispao na desktop za ovih 10-ak dana.

Imao sam problem kada sam promenio drajvere za grafičku, ali sam isključio AA iz igre i proradilo je (eto, probajte i to).
 
Evo presao sam Grcku i sada sam u Egiptu ali na 2 levelu tezine.Mnogo je tesko.Krv sam prolio da bi bio 40 level, a do 41 ce mi trebati 10 sati igre koliko sporo ide.Ali opusteno.Igra je Extra
 
Originalni emu? Sta ti to znaci jesi skinuo sa neta image ili si kupio igru i snimio, pa stavio onaj fix za exe?
 
@all
sutra izlazi patch.


spoiler:

zavrsih.kraj je pomalo bljutav (kao i cela prica).ne znam zasto radnja nije ostala na teritoriji grcke i egipta.mnogo mi je bilo interesantnije da se rokam sa kiklopima,kentaurima,harpijama i minotaurima nego da se smaram sa jetijima,neandertalcima i hodajucim tigrovima...bezveze.celokupna price odaje utisak "cemu sve ovo".obisao sam ceo svet da bih cuo nekoliko reci od zevsa.a isto bi se odigralo da sam ostao onaj goli papan sa pocetka igre.
 
Poslednja izmena:
Ma evo namestio sam i bez pacha i vide mi se i imena predmeta na zemlji pritiskom na alt. :)
Ma cisto sumljam da ce taj patch da resi problem ovima koji jos uvek nisu sredili izbacivanje iz igre.
 
Markosmi je napisao(la):
Jel problemi sa gubljenjem texta nisu vezani za graficku (ati 9600 PRO)?
Ako ti je problem tipa : Tagmenu not found (ili nesto slično), tj u glavnom meniju ne vidiš što piše onda je problem u jeziku instalacije ili u regional settings Windowsa. Na forumu sam našao rješenje da se u Titan Quest\Settings\defaults.txt promijeniš ili dodaš liniju language = English i takođe u My Documents\My Games\Titan Quest Demo\Settings\options.txt. Meni to nije pomoglo nego sam deinstalirao, u Control panelu\regional i language settings sam stavio da je regional settings English (USA), ponovo instalirao i sve je onda bilo OK.

PS. Ovo sam ja radio za demo, pretpostavljam da je i za full igru slično.
 
Izašao je patch. Sudeći po komentarima, počo je da izbacuje i one kojima do sada nije. Ionako popravlja malo toga, tako da...
"Ala ga je opravio, svaka mu čast!"
 
^ Ja svo vreme citam utiske, i cekam patch da bih igrao kao covek, kad ono :D
 
Nazad
Vrh Dno