Šta je novo?

The Witcher 3

^
Eto,isto sam tako i ja postupio tj. odlucio.Imao sam kao neki zastitnicki pristup,a manje demokratije.Sta je tu je,sve u svemu glavna prica je odlicna.
Fora je valjda da treba dete da pustiš malo da samo postigne neki uspeh i neku grešku i da veruješ u njega a ne da ga držiš pre zaštićenim i od njega napraviš kretena :)
 
Igram prvi put Witcher 3 pa rješavam sve sporedne kvestove, idem na mjesta gdje su upitnici i trenutno sam u regiji Skellige, gdje sam riješio dosta sporednih kvestova i sad sam level 28.
Dobivam jako malo Exp poena, npr dobim za gotov kvest 4-10 poena i sad teško mogu na level više.
Igram na normal (sword and story), može se kako poštelati da su kvestovi u razini moga levela
 
može samo preko modova ako se dobro sećam, to je jedna od starih zamerki za igru bila, mnogo questova "pregaziš" sporednim levelovanjem i onda nemaš dobitak od mnogih jer si ih prerastao. ali 50% ovoga što kažem pričam napamet, ne znam da li su to ispeglali kasnije ili kako
 
Može tako što gledaš da quest exp. bude sličan tvom i tada dobiješ koliko i sleduje. Bilo bi glupo da nabildaš lvl i da onda prelaziš sa dva udarca quest i budeš nagrađen isto, zar ne? 🙂
 
Da, ako si recimo 20 lvl ne bi trebalo da uopste imas otvorene 15 lvl i nize questove. Vazi i za neprijatelje, ako sa lvl 20 ubijes vuka lvl 8 dobices 1 xp.
Jako dobro resenje po meni
 
Ok, ali ja sam u regijama prije završio sve kvestove i došao u Skellige kao level 20 a tamo kvestovi level 17.
Nije mi jasno kako ti igra dozvoli da se toliko leveluješ da kad dođeš u novu regiju da si prejak.
 
Zato sto nije predvidjeno da igras linearno, cistis jedno pa ides drugde...mogao si na Skelige sa lvl 16. Tako treba da se igra, malo Skelige, pa nazad, pa White Orchad, itd...
Jedino gde je stvaran problem je sto ima nekih witcher geara za nizak lvl ali je u Kaer Morhenu, u koji mozes da pristupis tek pri kraju igre. Ko zna,mozda je tako napravljeno za neki speedrun
 
Igram prvi put Witcher 3 pa rješavam sve sporedne kvestove, idem na mjesta gdje su upitnici i trenutno sam u regiji Skellige, gdje sam riješio dosta sporednih kvestova i sad sam level 28.
Dobivam jako malo Exp poena, npr dobim za gotov kvest 4-10 poena i sad teško mogu na level više.
Igram na normal (sword and story), može se kako poštelati da su kvestovi u razini moga levela
Blago tebi za prvi put :love:
Trebao si upitnike isključiti pa sam istraživati mapu i čistiti POI kako koji pronađeš. Nemaju neku svrhu bez loot koji uglavnom prodaješ.
Jedva čekam da te vidim da čistiš upitnike na Skeligama :ROFLMAO: dobićeš morsku boles' na suvom :p
Što se tiče tih elemenata vezano za questove i level, to je po meni jedna od ozbiljnijih mana igre i siguran sam da je moglo drugačije. Moraš da pratiš level i questove u smislu da ne mogu biti 6 levela manje od tvog jer onda dobijaš 1xp.
Inače ne znam šta će ti više levelovanja... Na tom difficulty-u sa tolikim levelom trebalo bi bukvalno sve da ih jedeš.
Kad kreneš HoS i B&W opet ćeš levelovati jer ima jačih neprijatelja.
 
Koliko sam ja nekad samo imao vremena i strpljenja kad sam očistio sve "?" oko Skeligea...

Doduše, ranije sam sve igre igrao tako što zavirim ispod svakog kamena, uberem svaki cvet... Sada se ostarelo, ne može čovek više toliko da se savija i diže kamenje...
 
Poslednja izmena:
Na tom difficulty-u sa tolikim levelom trebalo bi bukvalno sve da ih jedeš.
Kad kreneš HoS i B&W opet ćeš levelovati jer ima jačih neprijatelja.

Ne žalim se da mi je teška igra, naprotiv lagana je, još kad koristiš oil i potione koji su superior i neka enhanced definitivno sam prejak.
Sad mi žao što nisam igrao na najteže
 
9 godina...
Najdivnija igra! Koliko samo emocija i lepote ovaj brutalni svet poseduje...
Igra koja i najstariju igračku populaciju svojim šarmom vraća u bezbrižno detinjstvo.
Nadam se da ćemo sledeće godine dobiti više informacija o nastavku! I remake-u :love:

witcher GIF
 
Može tako što gledaš da quest exp. bude sličan tvom i tada dobiješ koliko i sleduje. Bilo bi glupo da nabildaš lvl i da onda prelaziš sa dva udarca quest i budeš nagrađen isto, zar ne? 🙂
Zašto bi bilo glupo?
Ako se potrudim, istražujem, rešavam sporedne kvestove i ostalo, zar nisam zaslužio da budem nagrađen time što ću da ubijem nekoga iz dva udarca i dobijam normalan exp.
Ovako su napravili da ja, u jednom trenutku stvarno nemam nikakav razlog da rešavam bilo šta osim main quest, jer koja je poenta rešavati xyz broj sporednih stvari, a za to dobiješ da ne kažem šta.
 
Samo su skalirali protivnike - ti ćeš i dalje imati protivnike koji su izazov ali ti oni koji su ti u startu bili ravnopravni neće više predstavljati problem a samim tim je logično da ne vrede isto XP kao na početku. I realno ti ćeš na lvl10 da dobiješ isto XP kao što su dobijao na lvl10 za podjednako izazovnog protivnika tvom liku u tom trenutku.

Mene su recimo nervirale igre gde možeš veštački kroz grindovanje i putovanje da nabudžiš svoj karakter a da "ne izađeš iz kruga dvojke".
 
Пошто сестрич сад игра вичера,за викенд узмем ја мало да се присетим.
И одем у Тусан,ако се беше тако зове.
И мисија и банци где Вичер има рачун и где покушава да подигне паре.
Па га шаљу од шалтера до шалтера по неки папир који му недостаје. Па шалтерска службеница оде на паузу и кафу.
А Вичер попизди,пао систем у банци 😃.
 
Umesto da dobijemo novu igru, mi dobijamo modding tool.
Nekad su se nastavci ređali u 4,5 godina danas nakon 15. Čast izuzecima poput FC i AC :sneaky:
 
Nazad
Vrh Dno