Šta je novo?

The Witcher 3

pa dobro nije razlog zato sto pise u knjizi, daj da razmisljamo dublje! :)
 
Jel se neko od Vas zapitao zasto je Geralt tolki *ebac

Zbog napitaka što piju su sterilni pa neostavljaju potomke i ne prenose polne bolesti, a em plus što su fizički sposobni tj. privlačni ,)


Pogledao sam onaj klip od 1.6GB u močvari i meni ova igra već u ovoj fazi izgleda bar duplo bolje i naprednije od W2 a tek šta će biti u finalnoj verziji, jako se primećuje da su:
- Modeli detaljniji sa više poligona,
- Teksture veće rezolucije,
- Osvetljenje je bolje
- Animacija je prirodnija
- Fazika i interakcija okoline je mnogo većem nivou.
 
Ja se razmišljam da odradim preorder na Steam-u, jer kako vidim još važi onaj popust od 17% i sa W1 i W2 na nalogu dobijam još popust.

A kad bude blizu izlaska igra kupujem bar jedan Collectors Edition, i vrlo verovatno jos jedan da ostane mint i jednom nabije kolekcionarsku vrednost :D. Nadam se da neće biti skuplji od jedno 100€ (do 120 mozda bi i dao).

Ja bih ti preporucio da sacekas sa preorderom, niko nece da ti otme igru ima je dovoljno za sve.
CDPR ni posle 4 godine nije popravio sve (game breaking) bugove i ko zna sta nas ceka kad izadje medj narod... ;)
 
Zbog napitaka što piju su sterilni pa neostavljaju potomke i ne prenose polne bolesti, a em plus što su fizički sposobni tj. privlačni ,)


Pogledao sam onaj klip od 1.6GB u močvari i meni ova igra već u ovoj fazi izgleda bar duplo bolje i naprednije od W2 a tek šta će biti u finalnoj verziji, jako se primećuje da su:
- Modeli detaljniji sa više poligona,
- Teksture veće rezolucije,
- Osvetljenje je bolje
- Animacija je prirodnija
- Fazika i interakcija okoline je mnogo većem nivou.

Gde ima da se skine klip?
 
Pozajmljeno sa komšiskog foruma.

https://mega.co.nz/#!xcgDDBSR!0fL6FV6DcGinmSbrqBoyRIAdX4fK-mZdEtbwlnBJYaw

Jeste da je malo manje od 4 minuta, ali vredi pogledati, na YT nisam ovaj klip u Full HD.


Ja bih ti preporucio da sacekas sa preorderom, niko nece da ti otme igru ima je dovoljno za sve.
CDPR ni posle 4 godine nije popravio sve (game breaking) bugove i ko zna sta nas ceka kad izadje medj narod... ;)

Igru sam odlucio da kupujem cim je bila najavljena i to još kad su potvrdili da je open world RPG, tako da dao sad ~4000 soma ili na dan izlaska više isto mi se piše, a collectors pada sigurno.
 
Poslednja izmena:
Game breaking bagovi?
Baš me zanima gde si ih našao.

pojavljuju se random obicno kad se prelazi iz jednog Acta u drugi.
Npr. ja uopste nisam mogao da predjem varijantu sa Roche-om jer pri prelasku iz Drugog u Treci Act dobijam Black screen.
I ne nista ne moze da se uradi i ne postoji tweak za to, samo Alt+Tab i da gasis igru u Task Manageru radi.
Evo sad sam se vratio ponovo u Flottsam da odigram na Jorvetovoj strani (posto sam batalio bio neke side questove ranije) i gle cudna mi cuda pri prelasku iz Prvog u Drugi Act opet dobijam Black screen...
 
Poslednja izmena:
Prošao sam tri puta igru i nikad mi se to nije desilo, to je do tebe nešto :)
 
Takodje. Presao sam TW2 2-3x do sad i na jedan ozbiljniji bug nisam imao. Doduse nemam argh ya mateys verziju igre, vec steam.
 
Igra vanila ulicnu verziju, potom EE ulicnu, pa nastavio steam EE neke od sejvova, a i poceo jos jednom od pocetka sa novim izborima i nesecam se nikakvih bagova da je bilo.
 
CDPR kaze da je to ispravjeno u nekom od poslednjih patcheva, ja sam in instalraio sve kkako su dolazili zakljucno sa najnovijim 3.4 ali nista ne pomaze.
Kazu da je problem do NetFramework-a jer igra nesto brljavi sa njim i kao sa poslednjim patchem igra se vise ne oslanja na njega ali djavola...
Reinstalirao sam i NetFramework, i jok nece pa nece..
Tokom prvog playthrough-a i ja nisam imao ama bas nikakv problem, ali sad sam se zaglibio i nema mrdanja... :d
 
A i brate nije ni cudo, ko zna kakve napitke koristi :p
 
Jel se neko od Vas zapitao zasto je Geralt tolki *ebac

Verovatno zato sto Sapkovski to nikad nije bio, pa je odlucio da od svog glavnog junaka napravi jednog. :d Kao i sto su Englezi bili uzasnuti cinjenicom da su im u konzervativnim, posleratnim 40-im i 50-im vecina spijuna bili gay, pa je bilo imperativno od Jana Fleminga da napravi junaka koji ce obarati zene sa nogu, i tako se rodio Dzejms Bond. :d
 
Samo Dzejmika? A mene cika iz donje slike ucio da su sve poznate licnosti svih vremena Srbi. :d :d :d

Jovan_Deretic.jpg
 
Imao sam priliku da slusam doticnog uzivo. Zaboravih da pitam da li su i Poljaci prikriveni Srbi pa da mogu da im trazim neki domacinski popust na ovu igru.
 
Odlican intervju :) Pokusao Dzo da ih navuce da kazu nesto za zahtevnost ali nista...
 
A krastavac nije se setio da ih pita kako ce partnerstvo sa Nvidijom da utice na sve ovo?
Ljudi na CDPR forumu (myself included) pitaju vec nedeljama da li CDPR radi sa AMD-om sto se tice optimizacije igre i drajvera, ali ovi cute ko zaliveni...
 
Bio bi red da se pesma stavi u igru cova je opravio svaka mu cast :d
 
Ne znam zasto, ali odjednom mi se slusa Alan Parsons Project - Tales of Mystery and Imagination
 
Nazad
Vrh Dno