Šta je novo?

The Walking Dead

Izaslo na steamu....
Cekamo narodnu verziju...
 
Zavrsio 400days i bas je bilo kratko, ocekivao sam malo duze. Svidja mi se sto je sve povezano,
kao kad su jurile one u kukuruznom polju, to je ona devojcica sa ekipom i td :)
 
Poslednja izmena:
Mislim samo ova. Sezona 2 bi trebalo da dodje na jesen.
 
Pogledao sve snimljene serije i odmah odigrao igru. Covece , kroz celu seriju imam misljenje da je Rik dobar lider ali previse mekan i da bi ja drugacije malo radio ali tek kroz teske izbore koje neprestano moras da pravis u igrici vidis da nije lako donositi odluke o necijem zivotu. Nisam verovao da p&c moze toliko dobra da bude 10/10. Odlicno odradjen posao i verujem da ce sledeca sezona biti jos bolja .
 
Sad se baci na strip ;)
 
400 days zahteva samo prvu epizodu da imas instaliranu? Da li je bitan save game od pete epizode zbog nastavka price ili je ovo skroz nezavisna prica?
 
Uf jedva cekam :banana:
 
The Walking Dead: Season 2 has been dated and priced on Steam, along with a synopsis from TellTale Games.

TellTale’s new season will begin on December 17 and you can buy the full season now for £17.99, usually £18.99.

:type:
 
Da li je neko igrao ovaj prequal sledeceg serijala "400 days"? I da li bi ga preporucio. Sve me nesto mrzi da ga probam. Mada me je isto mrzelo da probam prvi serijal, pa kasnije nisam mogao da se odvojim od kompa...
 
Da li je neko igrao ovaj prequal sledeceg serijala "400 days"? I da li bi ga preporucio. Sve me nesto mrzi da ga probam. Mada me je isto mrzelo da probam prvi serijal, pa kasnije nisam mogao da se odvojim od kompa...

Dosta je dobar ,ali bas kratko traje.Obavezno da prodjes ako ti se serijal svideo :)
 
Ja sam probao onu pricu sa zatvorenicima i odustao vec u busu. Po meni je to suvise linearno za igru... Premalo slobode je ostavljeno, i bolje da su film napravili.
 
Ja sam odigrao 400 days i meni se dopao. A ujedno ce kraj verovatno biti povezan sa Season 2, tako da treba odigrati.
 
*****SPOILER ZA ONE KOJI NISU IGRALI PRVI SERIJAL*****


Koliko sam mogao da izvalim po trailer-ima za drugi serijal, Karli ce biti jedna od glavnih likova. Smorio sam se nekako, jer ce sad ovo biti neka nova grupa sa drugacijim dozivljajima i nekako ce baciti senku na sve sto je Li uradio.
 
*****SPOILER ZA ONE KOJI NISU IGRALI PRVI SERIJAL*****


Koliko sam mogao da izvalim po trailer-ima za drugi serijal, Karli ce biti jedna od glavnih likova. Smorio sam se nekako, jer ce sad ovo biti neka nova grupa sa drugacijim dozivljajima i nekako ce baciti senku na sve sto je Li uradio.

Nauci da koristis spoiler tagove :)

Ne vidim kako Karli moze da bude glavni lik, kad moze, ali i ne mora da prezivi u epizodi 2 iz prve sezone ako se dobro secam, a kasnije svejedno pogine. Verujem da si mislio Clementine, mala devojcica i jedan od dva glavna lika iz sezone 1. Ja ne vidim da iko vise zasluzuje od nje da bude glavni lik u sezoni 2. Jedino su mogli da ubace skroz novu grupu likova i da se neko drugi izdvoji kao glavni lik.A ovo ce se verovatno i desiti
 
U pravu si, mislio sam na Clementine.

A sto se ovoga za "spoiler tag" tice, tako sam i naucio da citam i pisem... Dosla nastavnica u skolu i rekla nam: "Naucite da citate i pisete", zadenula jedan smajli na kraju i puffff - svi postadosmo intelektualci.
 
Poslednja izmena:
Napises [ spoiler] pa stavis sta oces da sakrijes i stavis [ /spoiler] samo bez razmaka u oba taga.
 
*****SPOILER ZA ONE KOJI NISU IGRALI PRVI SERIJAL*****


Koliko sam mogao da izvalim po trailer-ima za drugi serijal, Karli ce biti jedna od glavnih likova. Smorio sam se nekako, jer ce sad ovo biti neka nova grupa sa drugacijim dozivljajima i nekako ce baciti senku na sve sto je Li uradio.

Pa ne znam sta si mogao da ocekujes?
Da Li opet ozivi? Clementine je ustvari ono za sta se Li borio, tako da je ovo logican sled dogadjaja. A uostalom, prikazali su i Omida na jednoj slici, tako da nece biti svi novi likovi...
 
Napises [ spoiler] pa stavis sta oces da sakrijes i stavis [ /spoiler] samo bez razmaka u oba taga.

Hvala.


Pa ne znam sta si mogao da ocekujes? Da Li opet ozivi? Clementine je ustvari ono za sta se Li borio, tako da je ovo logican sled dogadjaja. A uostalom, prikazali su i Omida na jednoj slici, tako da nece biti svi novi likovi...

Ocekivao sam ako nista, sve potpuno nove likove. Kapiram da ce Clementine ponovo da se uvaljuje u nevolje i neki novi junak ce je stalno izbavljati sto ce, makar u mojim ocima, umanjiti Lijevu zrtvu. Ako su vec hteli da je ostave, onda bi sjajno bilo da bas nju kontrolisemo i da je odrasla ili nesto slicno. Tako bi uspomena na Lija ostala nekako prisutna i u drugom serijalu.
 
Kad ce administracija foruma da ubaci spoiler tag u editor ?
 
Hvala.


Ocekivao sam ako nista, sve potpuno nove likove. Kapiram da ce Clementine ponovo da se uvaljuje u nevolje i neki novi junak ce je stalno izbavljati sto ce, makar u mojim ocima, umanjiti Lijevu zrtvu. Ako su vec hteli da je ostave, onda bi sjajno bilo da bas nju kontrolisemo i da je odrasla ili nesto slicno. Tako bi uspomena na Lija ostala nekako prisutna i u drugom serijalu.

Ja bi rekao da cemo u novoj sezoni upravo voditi Clem.
 
Pojavila se The Walking Dead Season 2 Episode 1 - RLD ~ 1gb ;)
 
Upravo završio prvu epizodu. Najbolje potrošenih sat i po u poslednje vreme.
 
Jel dosta odluka iz S01 imaju uticaj na pocetak druge sezone? Zaboravio sam da sacuvam sejvove pre prelaska na Win 8.1, a nesto mi se ne igra sve bas ponovo...
 
Poslednja izmena:
Za sad ništa od odluka nije uticalo. Možda u drugoj epizodi
 
Odlicna prva epizoda. Nije opao kvalitet pisanja..Clementine vise nije klinka iz prve sezone. Puno dobrih momenata i odluka.
Scena sa psom i zasivanjem rane su bile haos..
 
Nekako su mi ovih sat ipo prosli bas brzo... Jel mi se cini, ili su epizode iz sezone 1 trajale dosta duze?

Da tipujemo koga ce Klem sresti u epizodi dva (ono kada kaze "I thought you were dead.")?

Ja mislim da ce to biti Lilly...
 
Nazad
Vrh Dno