Šta je novo?

The Last of Us - Naughty Dog

Sto bre? Filmovi sa zombijima (ali onim pravim sto vuku korene od NotLD) su najbolji... Uvek si sam kriv ako nastradas, a i maske su zanimljive... Jos mozes i da pustis masti na volju :D
 
Direktor i glavni dizajner od Uncharted 2 igre su dve godine radili na ovom projektu. Nema sanse da im ova igra omane, bice epic for sure.
 
Samo da ne bude interaktivni film sa gomilom quick time sekvenci ala Heavy Rain kao sto je Vuk_ rekao..........neka bude TPS
 
Epic ovo, epic ono ... a od gameplay-a verovatno nista :).
 
Ova igra ce najverovatnije da totalno komercijalno omane, nema multiplejer, prave je vec 2 godine a sad pise i da verovatno izlazi krajem 2012 ili pocetkom 2013. Dotad ce se vec pojaviti i naznake o novim konzolama pa verujem da ce igra proci malo nezapazeno. Ne pomaze ni to sto ce verovatno biti i vrlo kratka kampanja jer igre sa iole dobrom pricom ne mozes vestacki da rastezes na 20+ sati. Trenutno ovu igru u sferi interesovanja mnogih drzi to sto je pravi ND ali ako bude moralo jos godinu, godinu i po dana da se ceka ni to im nece pomoci.
 
Zaboravljas da developeri vole INSTALL BASE. Bolje je izdati igru za 50-60-70 mil PS3 konzola, nego za 10mil PS4 konzola, a Sony ne poseduje Naughty Dog, oni su nezavisni.

Ne zaboravite, PS3 u najavi ima JAKO PUNO eksluzivnih igara [za razliku od x360 koji ima samo Halo4]:
Starhawk
Twisted Metal
Sly 4
Ninokuni
The Last Guardian
FF Versus XIII [ovo ce mozda biti multiplatform]
plus projekti od guerille i santa monika studija

God of War 2 je odlicno prosao, iako je izasao za ps2 posle premijere PS3 konzole. A ps2 se prodavao jos 3 godine veoma dobro.
 
Ja cu The Last of Us sigurno posedovati kako god da prodje :)

Otkud ti to da je ND nezavisan, pa oni su Sonijev studio jos od 2001. Cak su nedavno i Sucker Punch kupili :) Sto se tice ekskluziva to sto je PS2 bio veoma uspesan ne znaci da se prica ponavlja. Onda je Soni bio u prednosti jer su konkurenti po broju prodatih konzola bili daleko ispod, sad xbox i ps3 zajedno imaju sto miliona.
 
Poslednja izmena:
Zaboravljas da developeri vole INSTALL BASE. Bolje je izdati igru za 50-60-70 mil PS3 konzola, nego za 10mil PS4 konzola, a Sony ne poseduje Naughty Dog, oni su nezavisni.

Ne zaboravite, PS3 u najavi ima JAKO PUNO eksluzivnih igara [za razliku od x360 koji ima samo Halo4]:
Starhawk
Twisted Metal
Sly 4
Ninokuni
The Last Guardian
FF Versus XIII [ovo ce mozda biti multiplatform]
plus projekti od guerille i santa monika studija

God of War 2 je odlicno prosao, iako je izasao za ps2 posle premijere PS3 konzole. A ps2 se prodavao jos 3 godine veoma dobro.

FF vs XIII je ekskluziva... To su od pocetka govorili... FFXIII-2 ce verovanto biti multi...
 
^ isti opsini pridev je i meni protutnjao kroz glavu videvsi one izraze lica i detalje.

Kao da su uzeli fotografije i napravili ih u tom fazonu :)
 
Vau! :)

[YOUTUBE]jBH19F4h8hc[/YOUTUBE]
 
Extra, sta se prica, kad ce?
 
Malo je 15 minuta, daj da vidimo i ko je glavni ubica i mozda poslednjih 20 minuta igre.. :)
 
Sada mi je jasno da Metal Gear GZ moguc na ovoj generaciji konzola u izdanju koje smo videli u sada vec cuvenom filmicu :) Ova igra je Next Gen po svim definicijama, a eto kako fino, glatko radi na plejstejsnu 3.

Sve je ovde nestvarno, ali AI... AI je ono sto totalno izuva!! Cini mi se da prvi put imam osecaj da se protagonista suprostavlja protivnicima koji razmisljaju i zaista brinu za sebe i svoje zivote. Oni efikasno, dinamicki, neskriptovano primenjuju strategije da te se docepaju i uzimaju u obzir svaku ****nu pojedinost koja se desava oko njih! Jedno veliko ****no VAU i skidanje kape Naughty Dog-u.
 
Poslednja izmena:
Samo je pitanje koliko ce moci ceo taj poruseni grad da se ispita...
 
Retko kad odgledam ceo gameplay video neke igre a ovaj sam odgledao i bilo mi je zao sto se zavrsio, zanimalo me sta ce biti dalje. :D
 
Samo je pitanje koliko ce moci ceo taj poruseni grad da se ispita...

my guess is... taman kada budes resio da krenes drugim putem ... TRAS! srusice se bandera i time onemoguciti prolazak nasem junaku. A opste je poznato da ni tenkom ne mozes preci banderu. Narocito ako blokira put :d
 
:zgran::shock:

Čoveče, šta je ovo? Skoro kao živi ljudi! Pa voice acting kao nikad ranije, ovo ako bude ovako kad igra izađe, pa to će biti... wow...

Skroz linearno, ali bože moj, lineranost je standardno bolja ako hoćeš da ispričaš priču.
 
Dobro je sto se u pricu mesaju i neka cudovista (zombiji?), tako da ce celokupna prica biti veoma zanimljiva i napeta. :)
 
Pa nije Sony lud da sebi sece granu
 
Najbolji developeri, steta sto su ograniceni konzolama, cuda bi napravili...mislim, da ne bude zabune, i ovo je veoma impresivno...Moracu da izvadim ponovo ps iz bureta za qpus, verovatno poslednji put:)
 
Najbolji developeri, steta sto su ograniceni konzolama, cuda bi napravili...mislim, da ne bude zabune, i ovo je veoma impresivno...Moracu da izvadim ponovo ps iz bureta za qpus, verovatno poslednji put:)

Samo što od sony-a dobiju lovu i punu podršku da urade to što rade, ko zna sta bi bilo bez toga. Verovatno ništa slicno. Možda bi se snašli, ali ništa od tolikih budžeta.Možda bi to bilo i bolje, ako pogledamo iz drugog ugla....:)
 
pa realno, budzet ce ti dati gomilu visokokvalitetnih motion cap cut scena, ali ideja i kodiranje je vec nesto drugo...Cista suprotnost budzet logike je cod serijal....
 
Nazad
Vrh Dno