Šta je novo?

The Evil Within [Bethesda]

lepi bas si mu ga dao sa tim caps lockom, mislim JESU ok igre ali da su BAS Najbolje TeSkO :d
 
NAJ-BOOLJEE SUUU !!!
 
Da ne trujemo temu previse, Dark Souls i Undiyng spadaju u sam vrh zanra, svaka za sebe, ne vidim zasto nekom ne bi bile najbolje. Meni je licno Dark Souls u top 5 all time igara. Pravda za Kokana !!! :D
 
Izaso Patch sad radi na 60 fps, ovo nije uopste zahtevno ispod 40 ne pada na 670gtx full detalji...
 
With this update, players with high-end PCs will be able to go in to their settings and toggle between running the game with a 30 FPS cap or a 60 FPS cap. Additionally, players will be able to disable the letterbox "black bars" in the game settings -- allowing you to maximize your screen's real estate.

Update Notes

Frame lock settings added
In settings, you can now toggle between a 30 FPS and 60 FPS cap.
Letterbox setting
UI toggle to disable the letterbox bars
Fixes gameplay issues when running at >30 FPS
Fixes for visual issues associated with removing letterbox framing
Achievements now work when console is enabled
Fix for game starting in windowed mode on first run
Minor localization fixes

Bas pise na steamu.
 
eh ne znam to :p nego bas sam probao, kad se iskljuce blackbars onda se ima oko 15% manji framerate, sto je naravno i normalno jer se vise stvari renderuje.
 
Lepo od njih sto su izdali barem jedan patch, za razliku od nekih drugih koji izbace port i zaborave na njega.
 
nikako linak da nadjem ...
 
ajd da se nastavim sam na sebe , valjda moderatori ne spavaju pa mogu da obrišu ovaj moj prethodni post, glup je i besmislen . :p

sa kikesa skinuo, raspakovao, (umart hvala :thumbs: ) prekopirao u root, sve radi , čak i bolje nego sa flawlessom

45+ fps , FOV sasvim pristojan, jedino što sam primetio je povremeno ghostovanje , tj. duple ivice , konture glavnog lika.

inače, bethesda bravo, tango bravo, blek houk daun , napredak šampion .
 
heh, moram nadjem ovu narodsku verziju za unlock fps-a ... na 3860x2140 imam 25 fps-a na full :p
lepo izgleda :))

ps.brag incoming
 
ajd da se nastavim sam na sebe , valjda moderatori ne spavaju pa mogu da obrišu ovaj moj prethodni post, glup je i besmislen . :p

sa kikesa skinuo, raspakovao, (umart hvala :thumbs: ) prekopirao u root, sve radi , čak i bolje nego sa flawlessom

45+ fps , FOV sasvim pristojan, jedino što sam primetio je povremeno ghostovanje , tj. duple ivice , konture glavnog lika.

inače, bethesda bravo, tango bravo, blek houk daun , napredak šampion .

Jel to ovaj update od 6 GB?
 
Miodrag Kuzmanović je igru navodno ocenio sa svega 72 u novom SK, vele da je u recenziju opet ubacio jedan od svojih rantova o japanskim igrama.:(
 
Nebitan lik kao i misljenje doticnog .
Koliko god se gnusao njegovih extremistickih polit-komentara i odgovarajucih zastranjivanja, tesko bih se mogao sloziti da je lik "totalno nebitan" u sferi recenzenta i ocenjivaca igara, buduci da je upravo najcitaniji a time i najuticajniji, bar na ovom prostoru, to je prosto cinjenica.

Inace, recenzija mu je po meni sasvim na mestu ali o njoj se moze polemisati samo ako je prethodno procitate.;)

Isolation je dobio ocenu 90 uzgred, i kao nekome ko je zavrsio obe igre- sasvim pogodjene obe ocene.
 
Jel to ovaj update od 6 GB?

Da, to je to. Izvesni Ali. :p

Btw, update otkljucava frame rate na 60 i omogucava skidanje crnih traka, no, nisam primetio neko poboljsanje stabilnosti. Spucavanje na desktop se i dalje desava u random intervalima. Nakon 6 odigranih sati mogu da zakljucim da je igra daleko vise frustrirajuca nego strashna. :p
 
Jel to ovaj update od 6 GB?

Da, to je to. Izvesni Ali. :p

Btw, update otkljucava frame rate na 60 i omogucava skidanje crnih traka, no, nisam primetio neko poboljsanje stabilnosti. Spucavanje na desktop se i dalje desava u random intervalima. Nakon 6 odigranih sati mogu da zakljucim da je igra daleko vise frustrirajuca nego strashna. :p
 
Miodrag Kuzmanović je igru navodno ocenio sa svega 72 u novom SK, vele da je u recenziju opet ubacio jedan od svojih rantova o japanskim igrama.:(

Nije Kuzma jedini koji je igru nagrdio, ima i drugih... http://www.giantbomb.com/reviews/

Malo sam samo probao početak jer nisam fan takvih igara, prošetao sam se do sobe sa ogledalom gde se može odraditi save i tu sam izgubio volju da je igram dalje. Ostavio sam je ženici da se snjom dalje bakće, dok ja onako više promatram šta se dešava... Koliko vidim solidno je atmosferična, ali me i dalje ne vuče da je zaigram.
 
Miodrag Kuzmanović je igru navodno ocenio sa svega 72 u novom SK, vele da je u recenziju opet ubacio jedan od svojih rantova o japanskim igrama.:(

Nije Kuzma jedini koji je igru nagrdio: http://www.giantbomb.com/reviews/

Nisam fan ovakvih igara, ipak ovu sam isprobao. Mao sam je igrao, do one sobe sa ogledalom i dalje sam batalio jer me ne vuče. Ostavio sam je ženici da se bakće sa jnom a ja onako više letimično bacam pogled na dešavanja. Koliko vidim solidno je atmosferična ali me i dalje ne vuče da je zaigram.
 
Tražite na KAT evil within ali213 , 1.5gb , komprimovan fajl. (Ima 6gb kad se raspakuje)
 
Ako je komprimovano do te mere, može
 
Video sam na Steam-u da ima demo, pa rekoh što da ne, da probam.
Igrao sam svega sat vremena, dakle ovo je moj prvi utisak.
Grafika je stvarno loša, i previše mračna, ako pratim kalibraciju iz igre za osvetljenje monitora, toliko je mračna igra, da opterećuje i smara.
Dva puta sam povećao osvetljenje, i ostavio na 32, i skinuo sam one dve trake.
O priči ne mogu ništa da kažem, nisam je ni načeo, mada deluje fun, baš u nekom japanskom fazonu.
Ono najvažnije u igri je sam horor element, koji nisam osetio, ni u jednom trenutku me nije bilo strah za glavnoh protagonistu(odnosno za sebe),
koji je tačno razlog tome, ne znam, da li su možda neke predrasude(mada o igri nisam znao apsolutni ništa),i ili zato što sam pre toga probao novi Evolve,
ili zbog pomenutog mraka, loše grafike, ili što nisam nosio sluške, jednostavno nisam se povezao sa glavnim likom, možda kasnije sve dodje na svoje, ali za sada uz lošu grafiku ovo je najveći nedostatak igre.
Igra lepo radi na mom kompu, sve na max, sve uključeno, 1080p, izabrao sam 60fps, mada nisam merio koliko ide.
 
Treba mi nečiji 100% save, neko ko je prešao igru i ima svih 15 chaptera usnimano, jer sam morao da reinstaliram sistem, a ****** nisam prebacio save na flešku i sad mi se ne kreće iz početka. Inače, stigao sam do šestog chaptera. Našao sam jedan save na netu ali on nema 6. chapter, pa ću zamoliti onog ko možda ima, da uploaduje da preuzmem, jer baš želim da pređem igru!! Hvala
 
Nazad
Vrh Dno