Šta je novo?

Temu - online prodaja

Jel onih popusta 330, 550... dinara nema vise?
 
Nije bilo ni pre 2-3 nedelje
 
Bilo je pre neki dan, bar kod mene na naslovnoj strani ali sad kad sam nasao vremena da malo pretresem sta ima nestadose.

Ima nekih sitnica koje sam kupovao ili planirao da kupim na aliju po nizim cenama ali opet nekih drugih stvari ili uopste nema ili ima par ponuda po visim cenama.
 
Da li je neko placao obicnom karticom, ili su svi isli preko pay pal-a?
 
Bas sam htela da pitam oko placanja. Jq na Aliju placam kreditnom karticom i nikakvih problema nije bilo, cak sam jednom odustala id kupovine i vratili mi pare.
Naletela sam negde da je sa Temu bilo kradja bankovnih podataka, ne znam koliko je to istina?
Znaci vi placate sa vasom, glavnom, bankovnom karticom i sve je ok?
 
Nikada ne plaćam glavnom karticom, za internet imam rezervnu MC karticu. Nisam do sada nikad imao problema sa kradjim podataka, ali opet za svaki slučaj
 
Bas sam htela da pitam oko placanja. Jq na Aliju placam kreditnom karticom i nikakvih problema nije bilo, cak sam jednom odustala id kupovine i vratili mi pare.
Naletela sam negde da je sa Temu bilo kradja bankovnih podataka, ne znam koliko je to istina?
Znaci vi placate sa vasom, glavnom, bankovnom karticom i sve je ok?
Ukrali su im podatke zato sto su isli preko fising linkova.
 
NS carina zadrzava bar duplo i vise od nisa, 15 dana je izuzetak bez trackinga se ceka 3-6 meseci, kad ide na carinu od 20-60 dana, kad zaobilazi carinu a ima tracking sto je samo za paketice ispod 10$ 15-30 dana (pravila nema u NS)
takodje naplata je daleko veca od nisa a nesrazmerno veca od BG
 
NS carina zadrzava bar duplo i vise od nisa, 15 dana je izuzetak bez trackinga se ceka 3-6 meseci, kad ide na carinu od 20-60 dana, kad zaobilazi carinu a ima tracking sto je samo za paketice ispod 10$ 15-30 dana (pravila nema u NS)
takodje naplata je daleko veca od nisa a nesrazmerno veca od BG
Meni uvek je do sada islo na carinu u Bg iako sam iz Ns, pre nedjelju dana su mi stigla dva paketa koja su završila u Ns na carini i stojali kod njih, vise od 20 dana.
 
NS carina zadrzava bar duplo i vise od nisa, 15 dana je izuzetak bez trackinga se ceka 3-6 meseci, kad ide na carinu od 20-60 dana, kad zaobilazi carinu a ima tracking sto je samo za paketice ispod 10$ 15-30 dana (pravila nema u NS)
takodje naplata je daleko veca od nisa a nesrazmerno veca od BG
Kako da ne meni paket stoji od 14.maja na carini a za vrednost predhodne posiljke od 42$ ispostavili su troskove 4200rsd, Carinili su mi i polovni cd kupljen na aukciji u Japanu vrednosti $1.5
 
Kako da ne meni paket stoji od 14.maja na carini a za vrednost predhodne posiljke od 42$ ispostavili su troskove 4200rsd, Carinili su mi i polovni cd kupljen na aukciji u Japanu vrednosti
Sa carinom je čista sreća ako ne ode na pregled, svaki put određeni broj paketa se odvaja koji se carine a ostali prolaze bez carine.
 
U Nisu se svi paketi sa punim pracenjem carine a ovi sa slabijim trakingom od skora vecina prolai bez, ranije su i njih carinili
 
Bas sam htela da pitam oko placanja. Jq na Aliju placam kreditnom karticom i nikakvih problema nije bilo, cak sam jednom odustala id kupovine i vratili mi pare.
Naletela sam negde da je sa Temu bilo kradja bankovnih podataka, ne znam koliko je to istina?
Znaci vi placate sa vasom, glavnom, bankovnom karticom i sve je ok?
moze da se plati paypalom
 
zadnji status je:
Utovar dostava

June 11, 2024, 7:53 pm
verujem da sutra ili prekosutra stize...

kinezi ce ovim nasima skakat na grbacu non stop, ako zataje prestat ce da rade sa srbijom i cao
 
zadnji status je:
Utovar dostava

June 11, 2024, 7:53 pm
verujem da sutra ili prekosutra stize...

kinezi ce ovim nasima skakat na grbacu non stop, ako zataje prestat ce da rade sa srbijom i cao

meni isto pisalo ovo i stiglo malopre, naručio 21. maja.
 
Dobio malopre poruku od poste da je stigao paket i da izaberem na koji hocu paketomat. A na sajtu i dalje stoji da je prosao carinu. Videcu u toju dana da li ce stici
 
Dobio malopre poruku od poste da je stigao paket i da izaberem na koji hocu paketomat. A na sajtu i dalje stoji da je prosao carinu. Videcu u toju dana da li ce stici
Isti slučaj oko 13 h stigla poruka da preusmerim na paketomat.
 
Nazad
Vrh Dno