Šta je novo?

[TELENOR] Zaključan telefon

I sat vremena nakon ovog posta mi stiže citirano obaveštenje na mejl. Concidence? I don't think so. :trust: Ostajem pri nabijanju. :D
 
Sta se cimas sa Telenorom oko koda kad je vecinu Alcatel-a lako otkljucati:D
 
Aj posalji i meni uputstvo na PM - i ja imam taj telefon :)
 
I ako neplaća pretlatu stigne tužba sudski troškovi plus sve rate plus kazna za raskid ugovora i sve to je zajedno više od vrednosti telefona. Gde je tu onda korist tog nekog "korisnika"
Pre par godina u vipu za dinar uz veliku tarifu mogao da se uzme nokia n95 , cige u Novom Sadu (pri čemu nemam nikakvu nameru da vređam romsku zajednicu i rome koji pošteno zarađuju za život) koje nema pas za šta da ujede ulazili u Vip poslovnice i uzimali telefon masovno dok prodavcima nije zabranjeno da ih dele . Kako ćeš da tužiš nekoga ko živi u kartonskoj kućici i odbija da živi u skladu sa merilima normalnog građanskog društva . Skitnja i sloboda je u njihovom poimanju života imperativ i telefon za dinar im je kao premija :)
 
Aj što u rečima ima mnogo problematičnih delova samim po sebi ali nemoj molim te to dođe neko i potpiše ugovor sa VIP-om a nema ni adrese ni nične karte pa VIP nemože da ga nađe.

OPšte poznata je činjenica da VIP zahteva više informacija nego što je potrebno za potpisivanje ugovora zbog čega je i poverenik reagovao.

Neće biti da takvi nekom poklanjaju skupe telefone fraj tj na lepe oči
 
Meni su poslali pogrešan kod za ot990. Mada su veoma brzi, za nekoliko dana mi je stigao.
Ako nije problem, pustite mi upustvo na PP.
 
Pozdrav, imam HTC Sensation, uzet preko Telenora. Zakljucan je naravno i hteo bih da ga otkljucam i za druge mreze. Telefon sam kupio od lika koji ga je uzeo preko telenora, e sad rovario sam po papirima ali nema sanse da nadjem njegov broj da ga kontaktiram. Neki su mi rekli da je nemoguce otkljucati samostalno telefon (nekim sw resenjima sa neta) vec da mora telenor da posalje taj kod za otkljucavanje.

Medjutim vidim po forumima da ljudi uspevaju u tome, pritom i dosta servisa u BG-u koji ce uraditi isto. Ne bih stvarno da placam otkljucavanje ako mogu sam to da zavrsim za sat-dva.

Interesuje me samo da li je moguce?
 
Jel salju kod preko maila, ako sam poslao zah. preko maila?
 
@N3sa samo ako sadrži sve podatke: ime i prezime vlasnika, jmbg, broj ugovora i imei (serijski broj).
 
@N3sa samo ako sadrži sve podatke: ime i prezime vlasnika, jmbg, broj ugovora i imei (serijski broj).
Nisam sve naveo, samo imei i ime, u mailu sam dobio odgovor da je poslato i da sacekam da mi dostave odgovor/kod od proizvodjaca, sad da li to stize takodje na mail?
 
@N3sa Da, stiže na mejlu. Nezvanično kako znam, oni interno imaju arhivu sa kodovima za otključavanje, tako da isti šalju kroz 2, eventualno 3 dana. Kod mene je uvek stizalo posle 2 dana. Ne mora mejl da šalje vlasnik ugovora. Pretpostavljam da pošto je navedeno na koga se vodi, da će biti dovoljno. Ja sam pokušao za Alcatel 991 davno samo uz imei i nisu dali, ali ubrzo sam našao lika na Google+ koji ih je otključavao za džabe. Poveden iskustvom, zamolio sam kasnije čoveka koji mi je prodao Alcatel D5 da prosledi podatke, međutim on je meni izašao u susret i otključao ga preko Telenora pre prodaje.
 
Nazad
Vrh Dno