Šta je novo?

Telekom akcija od 12.09.2011 - Uz povoljan Open ADSL i Web TV

Meni recimo telekom dosta odgovara jer daje wireless ruter i ja sam do oktobra na studentskom paketu click4 po ceni click1,pa ne znam sta mi je ciniti jer mi je isto 2 godine previse.
Eto eunet ima akciju ,mozda bih kod njih presao, ali i tamo nije 12, vec 18 meseci ugovora.
Ko jos od provajdera daje wireless ruter, to mi je najbitnije?
 
Samo sto je EUnet najgori provajder od svih provajdera a o cenama i uslugama necu ni da govorim, pa tako ako mozes EUnet zaobidji u sirokom luku. A ako meni ne verujes otidji na njihov sajt pa pogledaj cene a onda pogledaj koje sve pakete imaju i bice ti sve jasno da ti je sa njim lov ribe u mutnoj vodi.

Samo cu reci ova, moj kolega iz Futoga ima kod njih adsl na 1536/256 net i uvece je nemoguce igrati online igrice (WoT) zbog toga sto ping skace ko lud dok kolega koji je u Begecu ima isti paket na Telekomu i radi mu mnogo bolje net nego kod EUnet-a.
 
Da li moze samo za iptv da se potpise novi ugovor, posto mi je ugovorna obaveza prosla?
 
Може
 
Pa to onda vredi, svakako koristim IPTV i planiram da ga koristim i u buduce. Sto se mene tice bolje ista nego nista.
 
Nabukodonosor :
Mislim da ne.

Što se ove nove promocije tiče pažljivijim čitanjem donje citiranog sam uočio nešto što su skoro svi prevideli.:p

Tako će naši ADSL korisnici, koji se opredele za ugovor na 24 meseca, plaćati mesečnu pretplatu za IPTV samo po 1 dinar čak devet meseci, odnosno tri meseca po 1 dinar uz ugovor na 12 meseci.

Ovo boldirano znači da ako se potpiše ugovor na 12 meseci, po novoj promociji, stiče se pravo na tri mesečne pretplate za IPTV po jedan dinar.
 
Pa da. Ako potpises na 24 meseca, dobices 9 meseci. Mislim da to nije niko prevideo.

A zasto ja nemam pravo na ovo?! Ja sam dobio mesec dana na probu, znaci za mesec dana ja mogu ovo da vratim ako nisam zadovoljan, tako mi je rekla ona kada sam zvao korisnicki servis.
 
Pa da. Ako potpises na 24 meseca, dobices 9 meseci. Mislim da to nije niko prevideo.

Prevideli su da ako potpišeš 12 meseci onda dobijaš IPTV 3 meseca po jedan dinar.:p

A zasto ja nemam pravo na ovo?! Ja sam dobio mesec dana na probu, znaci za mesec dana ja mogu ovo da vratim ako nisam zadovoljan, tako mi je rekla ona kada sam zvao korisnicki servis.

Ja sam mislio da si već potpisao ugovor. Onda možeš da utrčiš u novu promociju.
 
izgleda da prelazim kod ptta. ovo bas nije fer sa telekomove strane. kablovska mi uopste ne treba... a i komsije muvaju nesto sa sbbom pa ne mogu kod njih.

mozda cak predjem na 6144/1024 Kbps umesto sadasnjih 4096/512 Kbps
 
izgleda da prelazim kod ptta. ovo bas nije fer sa telekomove strane. kablovska mi uopste ne treba... a i komsije muvaju nesto sa sbbom pa ne mogu kod njih.

mozda cak predjem na 6144/1024 Kbps umesto sadasnjih 4096/512 Kbps

Vidi i >ovu< informaciju.
 
Dobri su .... PTT je i dalje bolji, ali recimo ko ima obavezu ADSLa kod nekog dže od septembra, i ovo stvarno igra dobro .... Za 1390 i 6/1 je dobro ....
 
izgleda da prelazim kod ptta. ovo bas nije fer sa telekomove strane. kablovska mi uopste ne treba... a i komsije muvaju nesto sa sbbom pa ne mogu kod njih.

mozda cak predjem na 6144/1024 Kbps umesto sadasnjih 4096/512 Kbps


Hteo sam i ja da predjem kod PTT-a,ali sam juce u razgovoru sa njima saznao da oni nemaju na lageru modeme,da moram da sacekam oko mesec dana modem,znaci da budem bez interneta mesec dana sto mi neodgovara.Ili da im platim 2.000 dinara za bezicni modem ako ne zelim da cekam mesec dana.
 
Za te razlike u cenama i razlike u brzinama, isplati se kupiti modem. Imaš ih sada od 500 do 1500 dinara koliko voliš.

Ja i ne koristim PTTov, nego svoj ...

http://www.limundo.com/kupovina/Rac.../ADSL-modem-router-Huawei-Smart-mt882/3403742 ovaj valjda podržava brzine samo do 4MBPS ali imaćeš net dok ne dobiješ od PTTa, a pogledaj koje pare.

http://www.limundo.com/kupovina/Racunari-i-Oprema/Mrezni-uredjaji/Modemi/Arcor-ADSL-modem/3368723

http://www.limundo.com/kupovina/Rac...-modem-router-Huawei-HG520C-WIRELESS-/3372448 evo ti ovaj telekomov, ima 4 porta, i wireless .... ne verujem da će preći 1600-1700 dinara, jer ga lik prodavao za 2000 i nije otišao, pa je sada krenuo od 10 dinara.
 
Gde li samo Telekomovi menadzeri dobijaju inspiracije za ovakvo glupe promocije !!
 
jasna-matic_500x300.jpg
 
Jao, muka me uhvati kad vidim koliko ljudi placaju svoje pakete, nekoliko puta brze od mog.
Za 1.5 Mbit placam ~1500 dinara. Nikako da me zadesi neka normalna akcija (u novembru sam potpisao ugovor i dobio sam net tri meseca za dinar).
Jurnuo bih do PTT, samo da nisam vezan do novembra. Neka, od isteka ugovora cu pecati PTT. Mozda i upecam stogod.
 
Zar prošle negde u novembru nije bila akcija 4 mbita po ceni jednog, tad sam negde i ja potpisao novi ugovor?
 
Bila je ona studentska akcija, i ja sam u septembru uzeo i sad mi je istekao ugovor. Mislim da su je produžavali i da je to u novembru ova ista akcija
 
Čekali promociju i dobili ovo. Koliko je interesovanje dovoljno govori da poslednjih 15-tak dana nije bilo postova u temi. A reklame idu li idu. Čak su i prilično dobre, posebno ona kad momak gleda fudbal na TV-u (to je valjda IPTV) a devojka pored njega film na laptopu (to mu dođe WebTV). Ali, izgleda da ne ide. 'Oće narod internet, TV već ima. Eh, kakav bi internet danas imali da je Telekom, ovakav kakav je, uložio malo više para u ADSL a malo manje u IPTV? Možda bar upola kao Rumuni?
Ništa, 2000 i kusur din. mesečno za 1.5 Mb (računam i pretplatu za fiksni koji ne koristim).
Zašto nisam prešao na PTT? Bio sam pod ugovorom do pre neki dan.
Zašto sada ne pređem, recimo, na Verat? Prvo, morao bih da raskinem ugovor sa Telekomom da bih se kvalifikovao za akciju (ne može Mik). Drugo i važnije, podstanar sam. Koliko znam, niko osim Telekoma ne omogućuje preseljenje ADSL-a. Ako neko možda zna drugačije neka javi.
Mogao bih i da produžim ugovor za 24m i dobijem 4 Mb. Njet! A i po "digitalnoj agendi" od 2012. osnovni širokopojasni internet paket treba da bude 4 Mb. Nije da verujem, ali sačekaću.
 
Nazad
Vrh Dno