Šta je novo?

Telekom ADSL - diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
yt opet steka, dl ide od 125 pa navise




prema frankfurtu je velik ping




edit: sad skidam drivere sa nvidinog sajta, dl 65 :(
 
Poslednja izmena:
danas oko 1 je yt normalno radio, sad opet ne radi kako treba -.- a drugu ceo dan radi normalno -.-
 
vec danima brzina downloada 70kbs preko newsa.. sve se ucitava bolesno sporo... imam 8mbit...

lopovski amateri...
 
News trenutno ne radi na Telekomu!
Po prvi put unazad godinu i kusur dana, evo od pre pola sata ne radi.. a ceo dan i juce su se video stream sajtovi (youtube i dr.) ucitavali briznom od par kb/s
 
Poslednja izmena:
Sve ozbiljnije razmišljam da otkačim Telekom ADSL, baš zbog gore navedenog, jedini problem je što će internet na drugom provajderu biti još lošiji... Zanima me samo koliko ostaje aktivna e-mail adresa @nadlanu.com, neko je već pitao, ali nisam video da je dobio odgovor?

Da otkacis nego sta, ja sam vec odlucio. A mail ne znam zasto si uopste koristio ?
Ja sam samo jednom otvorio moj mail @nadlanu.com pre godinu i po dana i nikad vise.
Kad sam video koliko se sporo ucitava, u momentu sam izgubio zelju da koristim tu adresu. Koristim gmail i yahoo koji rade normalno.
 
U trenutku dok ovo pisem jedina IP adresa koja radi normalno (optimalna brzina i dobar ping) je IP adresa 93 a sve ostale (212, 109, 77, 79) su uzas (brzina je 4 puta sporija od optimalne a ping je katastrofa).:wall::smackbum::crash::cuss::smack: :wc: Testirao sam prema Roubaix serveru.
 
meni je ping 266ms.

valjda kiša usporava srpski net trenutno.
 
Jel i vama na speedtest.net daje totalno drugaciji ping kad merite speed i kad radite novi ping test? Meni daje recimo 96ms i 55ms u 2 uzastopna merenja.
 
a sto neko ne pita Telekomovce zasto vam ne isporucuju uslugu koju placate ?
 
a sto neko ne pita Telekomovce zasto vam ne isporucuju uslugu koju placate ?

Zato što njih zabole što imaju nezadovoljne mušterije, ko je imao mogućnost da ih se ratosilja već je to uradio, a ostali moraju da koriste ili njihov ili net njihovih podprovajdera. A tome da ih neko tuže, mislim da nema apsolutno nikakve šanse, verovatno su i provukli neki član kroz ugovor koji ih štiti.
 
Da zivimo u Hrvatskoj, vec bi se angazovala neka "udruga potrosaca"!
 
!

Zato što njih zabole što imaju nezadovoljne mušterije, ko je imao mogućnost da ih se ratosilja već je to uradio, a ostali moraju da koriste ili njihov ili net njihovih podprovajdera. A tome da ih neko tuže, mislim da nema apsolutno nikakve šanse, verovatno su i provukli neki član kroz ugovor koji ih štiti.

Dokle god većina razmišlja na ovakav način :laugh: i treba tako kabadahijski da se ponašaju.

E sad ... ima i nas koji nismo mazohisti.
 
Kakvi ste bre primitivci, kolac je zastareo. U modi su sad evropski standardi kao npr. giljotina. :D
 
Nismo mi primitivci, samo smo za "tradicionalna" stara oprobana resenja ...
 
E ovak, imam sezampro 4mb ali na speedtestu mi pokazuje 2,6 a i kada skidam nesto brzina nikad nie prelazila 300kb. Zbog cega je to
 
Sta reci?:trust:
 
Znaci, nisam jedini... Primetio sam da mi u poslednjih mesec dana net radi katastrofalno. Inace je bio stvarno dobar, u 10 meseci nisam imao net (a da sam primetio) mozda pola sata. Nikad nisam imao problema sa brzinom...
Sad, ka-ta-strofa!
Inace, i mene neverovatno nerviraju sa onim promocijama gde se stari korisnici ne spominju nigde. Kako to da nam ne daju mogucnost da platimo 3 meseca unapred, pa da dobijemo jedan za dz? Nesto slicno mozda? Nije fer sa njihove strane.
Nazalost, nemam alternativu, ali posto mi ugovor istice u maju, bio bih rad da promenim provajdera.
Danas (veceras) mi nije radio net sat vremena! To je duplo vise nego u roku od 10 meseci! Ne mogu da verujem koliko su losi!
Prijavio sam se za onaj speed up, nadam se da problemi ne nastaju zbog toga.
Poslednjih mesec dana sam potpuno nezadovoljan (ne)uslugama.
Telekom sucks! :mad:
 
Poslednja izmena:
meni ne radi net od sinoć, je l' samo do mene ili ima još neko sličnih problema...?

EDIT : naravno, plaćen je račun i sve to... :)
 
Poslednja izmena:
I meni ne radi internet od sinoc. Vidim da router ostvari pppoe konekciju, dobije IP 93.86.x.x, ali ne mogu nista da otvorim. Mislio sam prvo da je do dns servera, pa sam menjao sa opendns na google dns, ali opet ista stvar.
 
Sinoc je puko net u 10 i nije ga bilo oko sat vremena.
Sminkaju mladu pred udadbu za debelog nijemca:d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno