Šta je novo?

Targo Telekom

To i ja htedoh da ga pitam, ne nude nista maestralno a ni dzabe...
 
Ma nisam ni mislio da nude nešto posebno, nego me baš zanima šta su smislili da ponude od paketa za optički net :D
I dalje najviše podržavam Targo, ali ostajem pri mišljenju da su jako neozbiljni po pitanju ažuriranja sajta. Uopšte ne ažuriraju vesti, niti su ponovo vratili Facebook stranicu, nisit su okačili cenovnik iako je već pušten u javnost.
 
Poslednja izmena:
To za cenovnik si u pravu.
 
Pa realno, sa sajtom ne rade maltene ništa. Sticajem okolnosti sam i novinar, registrovao sam se na njihovm sajtu u Press centar i ni jedno jedino saopštenje, novost, informaciju nisam dobio na mail. Tako da im je i odnos sa javnošću jedan jako veliki minus. Barem od mene. Što se tiče usluga koje nude, to pozdravljam i jedva čekam da potpišem Ugovor sa njima.
 
Pa realno, sa sajtom ne rade maltene ništa. Sticajem okolnosti sam i novinar, registrovao sam se na njihovm sajtu u Press centar i ni jedno jedino saopštenje, novost, informaciju nisam dobio na mail. Tako da im je i odnos sa javnošću jedan jako veliki minus. Barem od mene. Što se tiče usluga koje nude, to pozdravljam i jedva čekam da potpišem Ugovor sa njima.

Ma nista ti ne znaci ni ugovor kada potpises :))) Ja sam potpisao pa se nista ne desava jos ih nema :)
 
Jednostavno ne mogu da stignu, a i nece da zure da bi sve ispalo kako treba.Inace radi se, vidjam ih bar u Pazovi svaki dan kako uduvavaju kablove u cevi, promoteri/ke takodje rade. Meni su bas rekli da nece da potpisu ugovor samnom dok ne bude sve spremno za prikljucak, da ih nebi smarao :D Inace i mene su zvali u cetvratak, da ce da dodju za par dana...jos ih cekam...
 
Ipak je baba pristala da uzme IKOM internet. Sutra cu da je vodim da potpise.
Ne mogu da cekam mesec i vise dana da dodje targo internet, predugo je :(
I nikad nikakve informacije, barem da se smirim. Drze nas u neizvesnosti i neznanju.
Sto se tice odnosa sa klijentima/javnoscu, pocetak im nije obecavajuc :-/
 
Možeš i ti da potpišeš,zašto mora baba.
 
Neću da ispadne da potcenjujem Pazovu, ali zašto se tamo dešava toliko stvari, a na NBG-u ne? Barem nisam primetio da se dešava bilo šta slično kao u Pazovi. Niti vidim promoterke niti flajere u sandučetu, niti postoji lokal u kojem mogu da se testiraju usluge koje nude.
 
Ti bi promoterke da gledas, a :D
 
Tole namestio :D

Ni ja nisam verovao da ce optika uopste proci kroz Pazovu.Kada je bilo price o Nubi svi su mislili samo BG, a posle sta bude.Najbolje su prosli sela kao sto su Vojka i Golubinci, nisu imali nista osim adsl-a.
 
@seizmos: Što da ne....valja se :D a i dobro je za oči :D
Pa ne stvarno, do skoro nisam ni znao da su kopali van BG-a...Malo mi je nelogično da su uradili NBG i Konjarnik (za ostale opštine ne znam), i onda prešli na Pazovu.
 
@seizmos: Što da ne....valja se :D a i dobro je za oči :D
Pa ne stvarno, do skoro nisam ni znao da su kopali van BG-a...Malo mi je nelogično da su uradili NBG i Konjarnik (za ostale opštine ne znam), i onda prešli na Pazovu.
A zasto je logicno prvo BG?! Pa ranije vam je smetalo sta god se radi u Indjiji a ne u BG, koncerti, onda u NS...Zasto mora prvo sve u BG????? Mozda imamo kvalitetne ljude na pravim pozicijama, zapitaj se malo...Svako vuce za svoje i trudi se da bude sto bolje...
 
Poslednja izmena:
Ajde manite se tih prepucavanja Bgd vs ostatak zemlje. Ljudi su prvo krenuli na Pazovu zato sto misle da im je tako najbolje i tacka. Njihova poslovna politika - njihove odluke.
 
Ma nervira me to mnogo iskreno ke**mi se kada cujem takve izjave! Zasto prvo sve mora u BG gde je to zapisamo?! Ili ako nema u BG onda ni ne valja :) Smesno Ne znam u kom si kraju ali veruj mi da zbog ove izjave ne bih voleo ni da dodju u tvoj kraj pa se onda ceskaj ;)
 
Logično je da se ide prvo u bg jer je to najveći grad, najveće tržište, meni to ima smisla.
 
@Aleksandar87: Nemam ja ništa protiv toga što je prvo neki drugi grad. Naprotiv, drago mi je što se dobre stvari sve više dešavaju i van Beograda. Samo sam rekao da mi je čudno (u slučaju da su kopanja prvo počela u Beogradu) i da mi nije jasno zašto se stalo sa pričom na NBG-u....kada su u pitanju uduvavanja kablova i provlačenje kablova po vertikalama i promocije.
 
@Aleksandar87: Nemam ja ništa protiv toga što je prvo neki drugi grad. Naprotiv, drago mi je što se dobre stvari sve više dešavaju i van Beograda. Samo sam rekao da mi je čudno (u slučaju da su kopanja prvo počela u Beogradu) i da mi nije jasno zašto se stalo sa pričom na NBG-u....kada su u pitanju uduvavanja kablova i provlačenje kablova po vertikalama i promocije.

Sve ok...Samo mi reci kada su pocela kopanja u BG?
 
Pazi, konkretno kod mene, kanalice po vertikali su postavili početkom aprila, a mašine kojima su bušili mikro rovove sam video još tokom marta. Ne mogu sada da se setim koji period.
 
Pazi, konkretno kod mene, kanalice po vertikali su postavili početkom aprila, a mašine kojima su bušili mikro rovove sam video još tokom marta. Ne mogu sada da se setim koji period.

E vidis kod mene su kopanja i pripreme procele jos prosle godine...Znaci nisi upravu ni da su radovi prvo poceli u BG ;)
 
Pa nisam ni tvrdio da sam u pravu...stavio sam u zagradu...u slučaju da su kopanja prvo počela u BG-u :D
A i ovo što sam video, bilo je kod Yu biznis centra. Tako da ne mogu ni da tvrdim da su tu prvo kopali u BG-u.
 
Ne znam zasto bi se kretalo sa uslugom na teritoriji gde ima 100.000 ljudi (ako zanemarimo finansije). U prvoj fazi rada, bolje je pokriti manju povrsinu (recimo 1.000 pristupnih tacaka) kako bi se eventualni problemi u radu lakse i brze otklonili. Zamislite samo koliko bi flejma bilo ovde da servis na pocetku padne i 2 sata internet ne bude dostupan? Mozda pogresno razmisljam, ali ja bi isto tako uradio :)
 
Posto je SBB najavio isto fiber power pakete ostaje da se vidi kako u praksi radi Targo a kako SBB.. SBB moze da pobedi ako budu imali minimum pakete 1:2 odlican tv signal i iste cene ko i na ovim paketima sto sada nude... Ako bude ostupanja od ovih vrednosti onda TT pobedjuje. Mada me cisto interesuje koje ce brzine ponuditi da nebude u fazoni imamo fiber a najaci paket 40/20 onda nema smisla,moraju barem da ponude pakete ko TT inace ako nebude tako odo ja od SBB iako sam bio im veran jos od 2005..
 
Nazad
Vrh Dno