Šta je novo?

Targo Telekom

Sve u svemu, odlicna ponuda 1.000/100 + TV za 2.999 ima i mogucnost samo internet [emoji106][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali oni ne smeju da koriste tudju infrastrukturu osim ako je nisu otkupili od Targa. To bi bila otimacina. Ne pratim Orion pa ne znam sta se desava sa njima...

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Mts optika vise od mesec dana u zgradi, zvao 10ak puta, nešto tu ne štima, rekli od 11.12.2017. počinje priključenje, još ništa... Cena mi nije problem, al kad ne može, šta ćeš...
Nije mi jasno šta se dešava, izgleda da je u skladu sa funkcionisanjem zemlje u kojoj smo...
Orion negde preko targa, negde preko svojih kablova, kako im se prohte, sbb/exIkom nudi što zdravorazumski nije, teraju te na silu na dvogodišnji potpis inače seku kabl, ostali u žabokrečini plutaju pa ko šta ulovi... A mi korisnicu ko muve bez glave letimo dok nas neko ne proguta na dve godine ugovorne obaveze...

Sent from mTalk
 
^^ Odavno ne pročitah bolji post, sažet i pravo u metu sa odličnim presekom stanja interneta u Beogradu, gde po mom mišljenju trenutno vlada jedan popriličan haos [emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije "nekako" vec poprilicno dobro za situaciju u kojoj se ovoliko vremena nalaze. Doduse, kad je prekid, duze treba da se smetnja otkloni... ali srecom kod mene nema cestih problema oa skoro i da ne osecam da su oni u nekom problemu.

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Ima li nell neki info kad ce biti neta u bloku 45? Skoro nedelju dana nema neta. Izgleda da je neko presekao neki kabal. U to vreme sam vidjao radnike telekoma, i cini mi se radijus vektora. Nesto su radili.
 
Ja sam u Bloku 45 i imam net, nisam imao nikakav prekid.
 
Jurija gagarina 261. Komsija nema ni tv
 
Sad sam cuo da su radnici Oriona presekli kabal i rekli su da nemaju nameru da to poprave a Targo nema ljude da to sastave.
Znaci...
 
Sad sam cuo da su radnici Oriona presekli kabal i rekli su da nemaju nameru da to poprave a Targo nema ljude da to sastave.
Znaci...
Izgleda da Orion ide i nelegalno se kači na Targo optičku infrastrukturu u zgradama. Proverite u zgradi da li ima novih Orion korisnika optike.
Moguće da su nanerno isekli celu zgradu i priključili je na svoje instalacije.
Već to rade u zgradama gde ima Targo optike, ali nema više korisnika.
Targo je u stečaju i niko nije mogao da parcijalno kupuje njihovu infrasrtukturu, tako da je ovo vrhunski kriminal.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sad sam zvao Orion. Imaju opticki net na mojoj lokaciji do 100/10 1499 rsd, ugovor 2 godine.
 
Sad sam zvao Orion. Imaju opticki net na mojoj lokaciji do 100/10 1499 rsd, ugovor 2 godine.
Onda je stvar jasna.
Ukoliko nisu u zgradi razvukli paralelne vertikale i instalaciju, isekli su Targovu i nakačili na svoju.
Podnesite krivičnu prijavu.
Targo nije upokojen, a lešinari razvlače imovinu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zvali me iz Oriona, odobrili su mi ugovor na 12 meseci i nesto mnogo insistiraju da im dam podatke kako bi napravili nalog i poslali majstore da mi uvedu net. Rece mi da treba da mi buse rupu u zidu kroz koji provlace kablove. Nesto mi mnogo sumnjivo sto su tako azurni i navalentni. Jedva sam je otkacio.
Kome se podnosi prijava?
 
Poslednja izmena:
Kao pretplatnik Targa, prvo podnesite njima prijavu da nemate uslugu, jer vam je isečena instalacija. Oni bi trebali da podnesu prijavu policiji, tužilaštvu, preko advokata, zbog neovlašćenog oduzimanja i uništavanja imovine i gubljenja prihoda.
Ja jednostavno ne mogu da verujem da se nešto ovako događa...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Targo zna da je isecena instalacija skoro pre nedelju dana i rekli su da nemaju koga da posalju da otklone kvar.
 
Ali reci im da su namerno isekli njihovu mrezu i da ti nude njihove usluge.
 
Oni (Orion) verovatno i idu na tu varijantu - znaju odlično u kakvoj je situaciji Targo (stanje agonije). Računaju da TT nije u stanju ni da otkloni kvar, nemaju motiva, ni para, ni bilo kakvih resursa ni za tužbe, ni za šta...
Kada ostanete bez net-a i TV-a, a TT vam saopšti da ne može ništa da učini, vi ćete gledati da raskinete ugovor i pređete kod nekog drugog, a sam si rekao da si dobio dobru ponudu od Oriona.
Tako da je jasno kako sve funkcioniše: Jedan težak bolesnik (TT) je na izdisaju, a ostali igrači razvlače šta se može iskoristiti...

Davno sam napustio Targo, raskinuo ugovor, jer nisu bili u stanju da obezbede normalnu uslugu, tako da mi je sve jasno.
 
Poslednja izmena:
Sve to stoji, ali NE SMES da OTMES tudje... Sta ako sutra neko kupi Targo i njihovu metro mrezu? Ili ako se vrate na noge? Ma i da se ne vrate, to je otimacina koja nigde u normalnom svetu nikome ne bi pala na pamet da uradi. Osim u Srbistanu... ocigledno.

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Koliko je rečeno u ovoj temi (ili to beše Orion Telekom tema?), Orion i jeste otkupio Targovu mrežu i nudi prethnodnim korisnicima Targo-a prelazak kod njih.
 
Poslednja izmena:
Nije. Ja sam jos na Targo mrezi. Link ne ide preko njihovih servera, proverio sam. Samo tako izgleda... Orion izgleda isece njihovu mrezu, onda se pojave njihovi ljudi koji vam ponude uslugu Oriona po pristupacnoj ceni, i nadaju se da Targo ne zna za to, nece ili ne moze da ih tuzi za otimacinu zbog stanja u kom se nalazi.

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Navodno ce udkoro doci neki direktor-inzenjer iz Oriona sa monterom da poprave iseceni kabl. Videcemo.. M
 
Stigli su monteri. Neki podizvodjaci koji rade za Orion. Navodmo namestice iseceni kabl. Malopre zvali iz teleprodaje Oriona. Navodno broj su uzeli iz belih strana.
Edit
Izgleda da su povezali kabl. Svetle sve lampice sem one za internet koja blinka.
Naravno u Targu sa na fon niko nejavlja. Ima li nesto da ja to mogu da odradim sam ili to oni moraju
 
Poslednja izmena:
Ja sam zvao pre neki dan targo i niko se nije javljao ali posle nekih 15min zvoni mobilni oni mene zovu po propustenom pozivu. Pitao sam ih u vezi odjave tv-a mora se doci do njih da potpisem. Rade sa strankama od 10-16h
 
Pre neki dan sam pitao u poslovnici Orion telekoma, da li su kupili Targovu infrastrukturu i zena mi je ko iz topa rekla ne.

Ja ne znam ni da li imam Targo u svom ulazu, ali me iskreno i ne zanima. Zelim samo da tih 100/10 radi kako treba.

Snimao sam deo razgovora, pa ako me budu zajebali, ide snimak u novine posto na sudu nema vajde od toga.
 
Zna li se koji politicar je usao sa lovom u Orion ? Samo to je logicno objasnjenje za ovo kezual otimanje, bez straha i blama.
 
Orion je vlasnistvo politicara koji ga je i osnovao. 1. linija zutih.
 
Slobodan Djinovic je osnovao Orion ako se ne varam (Greenhouse Telecommunications Holdings B.V.)
 
Slobodan Djinovic = " Orion je vlasnistvo politicara koji ga je i osnovao. 1. linija zutih. ". Posle neuspesnog wimax-a i neupesne saradnje sa verat-om.
 
Kace se na targovu infraskturu, provereno. Mada cuo sam takodje da nisu jedini.
 
Nazad
Vrh Dno