Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zadnja Beta, sve radi kako treba, zasad ne vidim probleme.

Tapatalk 6.4.8(Build 854)
 
Zašto meni te bete ne stižu preko play stora redovno?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kao u onoj reklami, udjes-izadjes, gotovo.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Pa prvi put kada sam upao čekao sam 10 dana da dobijem 850 verziju! Jel uopšte ispravljen ovaj problem sa širenjem/skupljanjem naziva tema što sam nedavno pominjao?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ova najnovija verzija radi savrseno 6.4.8.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Pogresan link, a nije mogao post da se edituje.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Hvala, instalirao.
Nažalost daleko od toga da nema problema.
Pogledajte nepotrebni razmak između tema. A ne prikazuje ni cele nazive tema. One koje su duže po naslovu on prikaže pola a bukvalno pola prostora zjapi prazno. Važno da je ubacio tri tačke.
Evo oba problema se vide na slici
Screenshot_2017-02-09-15-50-49.png
 
Ne znam jeste da ima razmaka(ja to nisam ni video dok sad nisi napisao, a za ovo drugo takodje nisam primetio) one teme koje gledam staju u taj red kad su sve jedino kad otvoris moze da bude da se ne vidi, ali kad otvoris, valjda znas koju temu citas?
43b053fafc7185fe50131a5531307330.jpg


Kad sam rekao da je dobra mislio sam da rade notifikacije, da je brza, ne baguje, da ucitava YT klipove, to je najbitnije, sminku nikad nisam gledao ni primecivao.
Ko zeli dobru TT verziju, a ne smeta mu razmak od 2mm izmedju tema i nije mu bitno da se vidi ceo naslov teme koju ste vec procitali da bi ste u nju usli, za njega je ova verzija.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Kod mene je razmak između svake teme pola centimetra. To nije malo.
A za naziv teme uđi u domaće tržište pa vidi sta ti piše za prvu temu (Zakon o zaštiti itd).
 
Kod mene takođe nema razmaka, možda si nešto čačkao oko displeja, dpi.
 
Ne, ne, ne ok druze verujem ti, iskreno ne idem na tu temu, ali kad vec procitam ime teme dakle celo ime teme pise pre nego sto udjes na istu, zasto bi mi posle trebalo kad znam na kojoj sam temi, ja to iskreno nisam primecivao, mene interesuje da li tehnicki sve radi da li je stabilna, brza, bez laga, notifikacije da rade i YT linkovi u vidu videa, sve ostalo sminka, ma brate ne vidim niti me to interesuje.
 
Šta ti je bre to sa slike ? [emoji1]

43f4dbdaf0901be63c8d50e086aba286.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Poslednja izmena:
To je drugar do tebe mislim, jer koliko vidim nas dvojica nemamo taj problem, dakle nije do tapatalka.

Послато са SM-N935F уз помоћ Тапатока
 
Vidi jel ima podešavanje veličine fonta u app... Mada kod tebe je i dpi sitan, pogledaj koliki je tebi sat a pogledaj kod Danila
 
Vidi jel ima podešavanje veličine fonta u app... Mada kod tebe je i dpi sitan, pogledaj koliki je tebi sat a pogledaj kod Danila
Imam podešavanja za font ali ništa ne menjaju. Probao i veći i manji. Evo kako izgleda manji font (koliko vidim još manji naziv prikazuje)
Screenshot_2017-02-10-07-45-15.png
Sat mi je normalan, imam Samsung Note 2, dok je kod Danica Nexus 6p (I sistem i veličina ekrana različiti).

Da li bi forsiranje dpi rešilo problem?
Koja aplikacija ili modul za Xposed to radi?
Znam da sam imao prošle godine ali se ne sećam naziva...
I koju vrednost da stavim?

Edit:
Nekad prikazuje nazive, nekad ne.
Kada uđem u podforumu Softver za mobilni, prvu temu mi ne prikazuje celu (naziv), ali ako uđem u neku od tema i izađem iz nje onda prikazuje.
Evo slika pre ulaska u temu i posle:
http://cloud.tapatalk.com/s/589d635fa6803/Screenshot_2017-02-10-07-50-15.png
http://cloud.tapatalk.com/s/589d6375885c8/Screenshot_2017-02-10-07-50-24.png
 
Poslednja izmena:
Hahahaha.

Pazi, ja koliko sam skontao te suggestions daje na osnovu tvojih interesovanja sa gugla, hahhahaha :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zezaj, zezaj :D

Ja koliko znam, ne search-ujem o kinezima i bracnim parovima, a stalno prikazuje takve reklame [emoji23]

Moracu da probam tu ad-free verziju.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno