Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
6.4.6(852) nemojte, zeznuli su podešavanje tabova, ne može nijedan da se ukloni:

Screenshot_20170130-092530.png

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
To mi svakako nije razlog da ne instaliram, sasvim sam zadovoljan

Tapatalk 6.4.6(Build 852)
 
Isti problem. A svaki put i resetuje podešavanja i uvek iznova izbacujem.
 
Isto i kod mene. Ne radite update.
 
Bar mark as read radi u deliću sekunde za razliku od ranijih verzija gde sam i oo više puta radio isti da bi sve nestalo. Inače me nervira što mi ove zadnje dve verzije često bacaju na home tab na nekim forumima iako sam ih stavio na kraj.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koliko me zeza tt, zadnjih par verzija. Samo krešuje... Najviše kada se selektuje tekst, ali krešuje i u drugim situacijama...
 
Poslednja izmena:
Poslednjih par dana sam koristio 6.4.3 (850) i užasno me nervirala ta verzija.
Nisu mi stizale push notifikacije (iako omogućeno u podešavanjima), resetovala se podešavanja vezana za aplikaciju, morao da se ponovo logujem forum posle svake 2-3 posete...

Vratio se na 5.7.2 i sve radi ok. Izgleda da sam jedini kome 6.4.3 ne radi dobro.

Sent from my Nexus 5X
 
Ko me terao da skinem update... ovo je haos, ništa vise ne pamti niti radi kako treba. Na svakom forumu moram ponovo u opcijama da štikliram, pretplacene teme, u kojima sam pisao i sl, i ni onda ne radi kako treba, moram da se ulogujem često. [emoji85]
 
Poslednja izmena:
Ja napisah čim se pojavio poslednji update... Ali niko neće da sluša :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Mene nervira što neke slike neće nikad da učita, i to nije slučajno, ako neće jednom da učita, neće nikad.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Vratio sam se na neku verziju sa predhodnih strana, o na u kojoj se pominje da su rešene i reklame. Za sada sve radi ok.
 
Upravo stavio novu, proveriću kako se ponaša, s temama i tako dalje...

Tapatalk 6.4.7(Build 853)
 
Sve radi.
 
Da, opet sve kako treba na poslednjoj...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Koja je najbolja i najbrža pro verzija bez većih problema? Da li su iste pro i obične verzije što se tiče rada i razlikuju se samo u reklamama?

Razumem vizuelne promene sa vremena na vreme ali brzina je dosta različita bukvalno od verzije do verzije. Znam da je negde oktobra bila jedna mnogo brza verzija, samo ne znam koja tačno.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel se dešava da nedostaje tekst ispod naziva teme pa se pojavljuje i nestaje sam od sebe...primer na fotki s7 tema na forumu?

f1440f10093c8ec729b1be80c4a54c6d.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koja je najbolja i najbrža pro verzija bez većih problema? Da li su iste pro i obične verzije što se tiče rada i razlikuju se samo u reklamama?

Razumem vizuelne promene sa vremena na vreme ali brzina je dosta različita bukvalno od verzije do verzije. Znam da je negde oktobra bila jedna mnogo brza verzija, samo ne znam koja tačno.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Probaj ovu zadnju verziju, sredili Rusi da bude bez reklama (VIP).
TapaTalk VIP v6.4.7 (Build 853)
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam malopre onu što si kačio pre nekog vremena 6.4.3 vip i fino radi do sada. Skinuću i ovu 6.4.7 pa probam i nju . Hvala u svakom slučaju.

Neće mi nuditi update preko play store ako imam instaliranu 6.4.3 vip ?
 
Poslednja izmena:
Slobodno instaliraj ovu zadnju od nule.
Nema na čemu [emoji6]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Došao si kao poručen :D
Morao da flešujem ROM pa sam zaboravio koja mi je verzija TT bila, znam samo da je bila beta do koje je neko ovde kačio link i da je bila sa najmanje problema. Znači sada ova iz poslednjeg posta radi najbolje?
 
krastavac tek sad videh poruku ...
Instaliraj slobodno i probaj ovu zadnju betu [emoji6]

Neće mi nuditi update preko play store ako imam instaliranu 6.4.3 vip ?

Neće jer je drugačije potpisana.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno