Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni znaci i ne mrdam dok to ne srede.
Sta je problem da na v5.7. 2 sve to radi a da "unapredjenoj" v6 ne radi.
Jel zna neko da mi objasni sta je fuckin problem da to sto je radilo ponovo radi?
 
Jel su vratili counter na Subscribed kartici?
Jel učitava postoje od prvog pročitanog kada se ta opcija podesi ili idalje ide na poslednji pročitani bez obzira na podešavanja?

Za YouTube je sada još gore, uglavnom pušta preko internog YouTube plejera umesto preko eksternog. A što se tiče thumbnail-a za njih meni je manje više nebitno.
 
Prošlo vreme za edit...

Kako da isključim obaveštenja mail-om pri svakom citiranju?

Mejlovi mi stižu za privatne poruke na Yahoo mail (kao što sam hteo i podesio), ali mi stižu i mejlovi kada sam citiran i to ne na Yahoo, nego na Gmail!
Otkud to?! Niti sam to podešavao, niti sam hteo, niti se sećam da sam igde u TT uneo taj Gmail.

Mnogo iritira!
 
Prošlo vreme za edit...

Kako da isključim obaveštenja mail-om pri svakom citiranju?

Mejlovi mi stižu za privatne poruke na Yahoo mail (kao što sam hteo i podesio), ali mi stižu i mejlovi kada sam citiran i to ne na Yahoo, nego na Gmail!
Otkud to?! Niti sam to podešavao, niti sam hteo, niti se sećam da sam igde u TT uneo taj Gmail.

Mnogo iritira!
Spam- I rešio si [emoji1]

S7 EDGE
 
Ljudi ne mogu da izdrzim ovo terorisanje sa reklamama na tt 6.3.0.
Koja je do sada najbolja verzija?
Da ja lepo skinem i potpisem i nadam se da necu da se zezam sa tt ovako kao do sada.
 
Kod mene je 6.1.5 i reklame se pojavljuju dosta retko. Pored toga, na kineskom su :)
 
Ja sam sad na 6.3.0 stavio AdAway pa gledam... Čini mi se da nema reklama

Tapatalk 6.3.0 (Build 820)
 
Bas cudno, nije u pitanju benchmark nego strani a i drugi domaci forumi, od 6.3.0 pustili su agresivno reklame...
Ne znam , reinstaliracu Adaway i probati ponovo, samo kad bi znao sta da blokiram od hostova a da ostale app rade kako treba.

Bio sam blokirao facebook.com i graph.faceboook.com ali onda su fb app i messenger bile bukvalno bez konekcije XD ali je onda 6.3.0 bio cist i bez reklama :)
Kako da napravim to da blokira hostove samo dok je tapatalk aktivan tj koristim ga, to bi bilo mocno.. za TT djubre nebih dao pare,btw preskupi su a jednom u godini naprave ok verziju pa pokvare sam milion beta verzija... Oni kao da objavljuju alpha a ne beta verzije XD
 
Poslednja izmena:
Ja sam sveže instalirao adaway i nemam reklama na poslednjoj tt verziji sa marketa.
 
Gde bre nađoste reklame sad nije mi jasno [emoji2]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Na beta 6.3.0 verziji.
Ja sam ih imao i sa adaway.

Sent from my Redmi Note 3
 
Bas cudno, nije u pitanju benchmark nego strani a i drugi domaci forumi, od 6.3.0 pustili su agresivno reklame...
Ne znam , reinstaliracu Adaway i probati ponovo, samo kad bi znao sta da blokiram od hostova a da ostale app rade kako treba.

Bio sam blokirao facebook.com i graph.faceboook.com ali onda su fb app i messenger bile bukvalno bez konekcije XD ali je onda 6.3.0 bio cist i bez reklama :)
Kako da napravim to da blokira hostove samo dok je tapatalk aktivan tj koristim ga, to bi bilo mocno.. za TT djubre nebih dao pare,btw preskupi su a jednom u godini naprave ok verziju pa pokvare sam milion beta verzija... Oni kao da objavljuju alpha a ne beta verzije XD
Možeš to preko taskera :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Na beta 6.3.0 verziji.
Ja sam ih imao i sa adaway.

Sent from my Redmi Note 3
Možda ja nemam jer imam ovo vip kao ...
Mada mi nije jasno odakle meni vip status kada nikada nisam kupio aplikaciju :)

Nikada nisam imao reklame ni sa adaway aplikacijom ni bez nje.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A mene zanima odkud vam ta 6.3.0 verzija nema je na apk mirror. A ne bi da skidam preko sumnjivih linkova....
 
Sa ps samo se prijavi za beta testiranje.

Sent from my Redmi Note 3
 
Jeste li sigurni da vam je to beta? Pogledajte u prodavnici gde je ovaj deo za bete:
 

Prilozi

  • Screenshot (Nov 23, 2016 14-42-55).png
    Screenshot (Nov 23, 2016 14-42-55).png
    131.9 KB · Pregleda: 100
Poslednja izmena:
facd192116612f0601db10eec292615c.jpg


Beta ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ma ne ti (ako ima negde gde nisi na nekoj beti) nego oni što pitaju za betu :p
Ja sam izbegavao nadogradnju na 6.3 zbog reklama koje pominjete, al ajde da odradim, izgleda kul.
 

Prilozi

  • sketch-1479908905511.png
    sketch-1479908905511.png
    126.5 KB · Pregleda: 116
  • Screenshot_20161123-144617.png
    Screenshot_20161123-144617.png
    152.2 KB · Pregleda: 115
  • Screenshot (Nov 23, 2016 14-52-00).png
    Screenshot (Nov 23, 2016 14-52-00).png
    288.9 KB · Pregleda: 115
Au, smaraju sa reklamama.

I na 6.3.0 postoji bug sa prikazom, svaki post izgleda kao da je selektovan(osvetljen).

I nekad telefon otvara duze nego sto treba, ovu app.
 
I ova verzija ponavlja postove (teme)... Užas

Tapatalk 6.3.0 (Build 820)
 
Meni se desilo da pošto ostavim komentar da isti duplira, ali u temi kada je osvežim nije dupliran. Takođe ima reklama, neki sajtovi imaju (na benču još nije izašla), neke ne, valjda zavisi od sajta. Preterali su sa reklamama. Ne idite na betu 6.3.0.
 
Meni od 6.2.0 sve duplira - vratio sam na stariju 6.1.5 i sve radi kako treba

S7 EDGE
 
Meni se desilo da pošto ostavim komentar da isti duplira, ali u temi kada je osvežim nije dupliran. Takođe ima reklama, neki sajtovi imaju (na benču još nije izašla), neke ne, valjda zavisi od sajta. Preterali su sa reklamama. Ne idite na betu 6.3.0.
Reklame sam pobio AdAway-em, jedino ta dupliranja. E sad, da držim godinama stare verzije samo zbog toga, nije mi ni to posao.

Tapatalk 6.3.0 (Build 820)
 
Ako je nesto novije ne znaci samim tim i da je bolje

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Dobro da, meni ovo izgleda bolje bar na oko

Tapatalk 6.3.0 (Build 820)
 
Izašao update, bulid 821. Jee, imam noviju verziju od Danila :S
4b8584ee6394dcff5c88fc21eae54fb9.jpg
 
Što ti ne insraliraš 5.7.2 i rešiš se muka ? [emoji2]
Čemu kukanje, ako ti se ne sviđaju nove verzije 5.7.2 i rešiš probleme ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jednom da imam noviju beta verziju od tebe, sad mogu da crknem :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno