Šta je novo?

Supreme commander!

filipenko je napisao(la):
Ovaj Kutija se donedavno izrazito angažovao na Chicken Invadersima i Icy Toweru, a sada kad je malo zbudžio hardver pika svaku igru detaljno :d :)

More ne ......... nego kad ce ovo da izadje konacno :D
 
Početkom sledeće godine...poslednji puta kada sam gledao termin je bio januar/februar, mada je to verovatno menjano 3-9 puta od tada, a ionako ništa više ne verujem tim podacima :)

http://www.supremecommander.com/
 
Jeste extra, ali steta sto ce biti DirectX10/Vista only igra, kao Halo 2.
 
nece valjda!? :( Mora da ce omoguciti i dx9 mod!
 
Sad ne mogu da sem setim gde sam video ovaj podatak (mislim da je bio www.exxtreme3d.co.yu - da li im verovati?), ali zvucao je prilicno ozbiljno. Mislim da bi bila velika steta da igra bude vista olnly, steta za nas, steta za njih...
 
Pa tamo u onom videu se lepo cuje kad covek kaze da je Igra Shader Model 2.0!
Sto znaci da ce raditi i na DX9, odnosno XP-u!
 
jeee najavljena multiplejer public beta :)
 
Hm,hm...

Ovo je preuzeto sa jednog sajta:

Chris Taylor i njegov Gas Powered Games, su tokom razvoja razbijali glavu kako za svaku frakciju napraviti unikatne jedinice i kako ih dobro izbalansirati.

Kompromisno rešenje nađeno je tehnološkim razvojem svake strane, odnosno u početku će svi imati vojsku sa sličnim mogućnostima. Tokom napredovanja, razlike će biti sve veće, dok na najvišem stadijumu razvoja, "eksperimentalnom" kako ga nazivaju autori, dve slične jedinice ne postoje i igranje sa svakom frakcijom predstavlja novo iskustvo.
 
Izasla je MP beta (oko 1gb) kao i single player Hack za doticnu koji ukljucuje AI protivnike, evo ja sam tek installirao sad cu malo da se igram i da vidim vredi li cemu ovo...
 
izasla beta jos od kad, aktivna je ima vise od mesec dana.... ovo je 2.7 verzija i naravno da nece biti vista only igra...

samo halo 2 je vista only igra za sada, i ostace tako... zato sto je publish-uje i pravi ms sa bungie... Naravno, moci ce da se igra na winXP i na Vista. Dok ce najverovatnije za xp trebati instalacija novog DX9.0L koji ce najverovatnije doci uz igru, koji ce ici i uz Crysis. Mislim glupo je pomisliti da ce igra biti samo Vista, odose im onda na hiljade potencijalnih kupaca ove igre. Tako da uzivajte i cekajte izlazak.

filefront download je omogucen svim clanovima a kljuceve dobijaju samo premium clanovi...
igrao sam malo igru i veoooooooooooma je dobra i zanimljiva i obecavajuca. Naravno pomocu onog sp i lan hack-a koji je neko pomenuo dole, cak nije ni illegal, vec je samo jedna omaska programera koji ce to verovatno popraviti u nastavku razvijanja bete. AI je dosta dobar cak i na easy, bolje receno, sjebao me je posle jedno 45 minuta... jbt sa svih strana, nisam znao ko gde puca... samo sam video da moji lovci presrecu njihove bombardere u vazduhu... :)... igra je, sta vise, zarazna... dosta obecava!!!

nije toliko zahtevna cak ni za betu, ali je neoptimizovana, i ima cudna kocenja posle odredjenog vremena igranja, nesto na principu gothic3 samo daleko od toga da je toliko stalno, nego jednostavno kada podignes kameru i tako to...
Sprema se novi patch za betu koji ce izgleda popraviti ovaj bug, ali tu ce uvek biti community koji ce napraviti mod-dva... :)

napravio sam mrezu na hamachi-ju tako da ko hoce da igra neka me pm ovde ili neka napise u topic-u pa da se organizujemo nesto... btw, mape su ooooooooogromne...!!!

patch 2.7 ---> 3.0

http://www.fileplanet.com/169778/download/Supreme-Commander-Beta-v2.7---v3.0-Patch
 
Poslednja izmena od urednika:
EDIT:
Evo F.A.Q. sa Gas Powered Games-a.....

Q: I hear SupCom requires DirectX10 and Vista. Is this true?
A: No. Supcom does not need or require Vista (DirectX10 is built into Vista and will not be available to Windows XP). The game runs fine on Windows XP and DirectX9, including features like split/dual screen mode and spiffy special effects). Vista and DirectX10 may just have spiffier effects


p.s. iz nekog razloga, nisam uspeo da editujem predhodnu poruku i izvinjavam se za dupli post, mislio sam da se sledeca dodaje uz poruku iznad
 
Izasao demo ... :)
 
Ja vec skidam. Samo da dodje do nas i kupujem odma oridjinale.:eyebrows:
 
Zakucao na 17%. Pih!!! Ako je neko skinuo, jel moze neki rez, donosim DVD.
 
ja probao, ne svidja mi se

sve je sitno, a i sta znam, nema nesto strategije, samo se napravi sto vise vosjke, posalje u protivnicku bazu i preore se :) doduse samo sam jedan skirmish odigrao, sa crvenima :)
 
ja probao, ne svidja mi se

sve je sitno, a i sta znam, nema nesto strategije, samo se napravi sto vise vosjke, posalje u protivnicku bazu i preore se :) doduse samo sam jedan skirmish odigrao, sa crvenima :)

Jel postoji neka varijanta da mi narezes za sutra, donosim DVD??? Na Novom Beogradu radim pa sam free posle 16:30. Poceo sam da skidam i stane na 17%. Probao na drugim serverima, ali zakuca negde oko 20%. :type: :banana: :crash: :eyebrows:
 
Odakle skidas? Ja sam skinuo sa www.actiontrip.com, sa DAP-om, podesenim na normal speed (samo jedna konekcija) i skinuo je bez poblema.
 
Odakle skidas? Ja sam skinuo sa www.actiontrip.com, sa DAP-om, podesenim na normal speed (samo jedna konekcija) i skinuo je bez poblema.

Sa Gamershell, i opet zakuc negde oko 15%. Ne mogu vise. 3 puta po 150mb. Ako mozes da se umilostis i narezes mi na DVD, sutra ti donosim prazan. Ja sam free posle 16:30. Na Novom Beogradu sam.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, igra izlazi 20 feb. Strpite se 10 dana.

Nikada do sada, nisam cekao neku igru sa ovolikim nestrpljenjem.:eyebrows:
Original, pa na server na Galactic War mapu pa drz gace.:Klanjanje :Klanjanje
Ovo je igra za 100% razmisljanje i planiranje.
Zbog ove igre bi kupio jos jedan monitor. :p
 
Nazad
Vrh Dno