Šta je novo?

Supernova Move box software modding

Dodatni problem koji mi se javio jeste da mi odmah krene da update verzije, ako ne spojim na net ne mogu da se konektujem preko powershella
 
Dodatni problem koji mi se javio jeste da mi odmah krene da update verzije, ako ne spojim na net ne mogu da se konektujem preko powershella
I dodatno pitanje na ovo, ako bi na neki nacin iskljucio update, na koji bi nacin onda ja uspeo da vratim na najnoviju verziju ako bi mi trebala, i koliko vidim ovde je uradjeno na novijoj verziji ili se ja varam
 
Poslednja izmena:
Upravo suprotno, pre nego se povežeš sa računarom preko adb komandi i odradio powershell - instalaciju februarskog firmwarea, obavezno onemogući modemu pristup internetu da ti ne bi povukao update. Kad odradiš instalaciju "februarca", button mapera i wolf launchera, priključi internet, update na najnoviju verziju sâm kreće i završio si poso.
 
Poslednja izmena:
Sta sam jos primetio u kratkom koriscenju moda TV od SuperNove nekad bude blank crn ekran, i mora da se ponovo pokrene uredjaj i kasnije je sve okej,
 
Pozdrav svima, da li je neko uspeo da instalira MAX aplikaciju za android tv uredjaje, ne za tablet ili telefon?
I ona Aidan Netflix aplikacija je prestala sa radom, ima li neko resenje i za nju?
 
Društvo, nabavio sam hph07 i ušao u podešavanja preko koda *1397# . U default app sam promenio sa iptv lunchera na tv luncher i sada mi se box ne pali po difoltu na IPTV apk. Ubacio sam neke apk poput aptoid tv, youtube, itd. Sve to ne izgleda lepo niti imam opciju da nepotrebne apk sakrijem pa sam pribegao ideji instaliranja wolfa ili atv lunchera kako bih sredio taj početni izgled kada se box upali.Tada nastaje problem. Box se vrati automatski na iris početni zaslon a u default apps-u se izbriše moj izbor launchera...
Kako se ovo rešava zamolio bih da mi neko objasni?
Druga slika pokazuje šta mi prvo izbaci box kad se pali i prođe naslov Iris, android...
Niko ništa nema da kaže?
 
Nazad
Vrh Dno