Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Agent MTSa mi nudi 12 meseci free mts optiku iako imam jos 6 meseci UO obaveze. Sto bi znacilo da bih placao narednih 6 meseci Supernovu sve redovno po ugovoru i imao bih optiku pored toga isto, kad istekne 6 meseci vratim samo supernovi opremu i nastavim da koristim ovo.
 
Da li je neko imao slična iskustva danas su mi isključili uslugu ,zvao sam ih na 0800/311-312 šatro nije plaćena usluga kaže operater , kada sam mu saopštio da mi je reprogram aktivan onda su rekli da će aktivirati usluge ( sačekam prođe dva -tri sata ) , nema ništa opet zovem javlja se drugi operater kaže " usluga je aktivna ali paket nije ... " ,opet prođe ceo sat opet naravno zovem e sa kažu mora napredna podrška da reši ...
 
Da li je neko imao slična iskustva danas su mi isključili uslugu ,zvao sam ih na 0800/311-312 šatro nije plaćena usluga kaže operater , kada sam mu saopštio da mi je reprogram aktivan onda su rekli da će aktivirati usluge ( sačekam prođe dva -tri sata ) , nema ništa opet zovem javlja se drugi operater kaže " usluga je aktivna ali paket nije ... " ,opet prođe ceo sat opet naravno zovem e sa kažu mora napredna podrška da reši ...
Nije ništa, ne znam da li sam dobro shvatio, ukoliko nisi plaćao račune, sad oni isto malo zezaju. Vraćaju kusur.
 
Agent MTSa mi nudi 12 meseci free mts optiku iako imam jos 6 meseci UO obaveze. Sto bi znacilo da bih placao narednih 6 meseci Supernovu sve redovno po ugovoru i imao bih optiku pored toga isto, kad istekne 6 meseci vratim samo supernovi opremu i nastavim da koristim ovo.
Koja je cena nakon godinu dana?
 
Redovna naravno
 
Agent MTSa mi nudi 12 meseci free mts optiku iako imam jos 6 meseci UO obaveze. Sto bi znacilo da bih placao narednih 6 meseci Supernovu sve redovno po ugovoru i imao bih optiku pored toga isto, kad istekne 6 meseci vratim samo supernovi opremu i nastavim da koristim ovo.
Ja sam tako uradio, ali tek kad mi nisu ponudili nikakav benefit za potpis novog ugovora, koji je vec bio istekao. Da sam na tvom mestu ne bih to uradio, jer imas dosta do kraja ugovora, a ta akcija ce verovatno trajati i kada tvoj bude pri kraju ili istekne, i Zasto bi gubio 6 meseci, ali odluka je na tebi. Mozda idioti ukinu i to pa daju ko sada mesec ili par meseci upola cene.
 
Ja sam tako uradio, ali tek kad mi nisu ponudili nikakav benefit za potpis novog ugovora, koji je vec bio istekao. Da sam na tvom mestu ne bih to uradio, jer imas dosta do kraja ugovora, a ta akcija ce verovatno trajati i kada tvoj bude pri kraju ili istekne, i Zasto bi gubio 6 meseci, ali odluka je na tebi. Mozda idioti ukinu i to pa daju ko sada mesec ili par meseci upola cene.
Sinoć mi se javio ovde član sa foruma, srediće 14 meseci :) fora je u tome što onaj prvi akviziter s kojim sam dogovarao i koji je ponudio 12m, kaže da ako na Supernovi mi ostane manje od 6 meseci ugovorne obaveze ću da se vodim kao stari korisnik u MTSu i kasnije nikakve pogodnosti neću imati. Da li je to istina ili ne, nisam siguran 🙂
 
Verovatno je istina .
Meni je ugovor Box 4 Mts-a istekao pre 5 meseci i ne daju mi skoro ništa jer samo obnavljam ugovor
Vratio sam im opremu i čekam da mi Instaliraju samo Internet do 100Mb/s optiku
 
Sinoć mi se javio ovde član sa foruma, srediće 14 meseci :) fora je u tome što onaj prvi akviziter s kojim sam dogovarao i koji je ponudio 12m, kaže da ako na Supernovi mi ostane manje od 6 meseci ugovorne obaveze ću da se vodim kao stari korisnik u MTSu i kasnije nikakve pogodnosti neću imati. Da li je to istina ili ne, nisam siguran 🙂
Ako se vodis kao stari korisnik, tacno je. I ja sam na taj nacin potpisao. Onda uzimaj, ne vredi rizikovati.
 
Jel moze neko da mi kaze da li su monteri Supernove azurni sa dolaskom? Mislim ako su zakazali da dodju neki dan u to i to vreme da li to ispostuju? I nadam se da jave ako dodje do nekih promena? Jer bi trebalo u ponedeljak da dodju da me povezu na EXE SN, a secam se kad su dolazi iz Jotela da povezuju razvlacili smo se samo tako nedelju-dve jer su lagali...
 
Zavisi koja ekipa ti zapadne, posto su im monteri podizvodjaci i idu svuda po Srbiji po njihovim recima. Uglavnom nije bilo problema, toliko dugo se sigurno nece razvuci. Kod mene su hteli i dan ranije da dodju nego sto mi je odgovaralo.
 
Jel moze neko da mi kaze da li su monteri Supernove azurni sa dolaskom? Mislim ako su zakazali da dodju neki dan u to i to vreme da li to ispostuju? I nadam se da jave ako dodje do nekih promena? Jer bi trebalo u ponedeljak da dodju da me povezu na EXE SN, a secam se kad su dolazi iz Jotela da povezuju razvlacili smo se samo tako nedelju-dve jer su lagali...
Izgleda da to zavisi od mesta do mesta,ja licno. imam samo pozitivna iskustva, ali kao sto optical rece, imaju dosta podizvodjaca, tako da su meni u Krusevac, dosli dva momka iz Lebana i Leskovac.
 
Evo sad probao da uplatim VPN, nisam mogao sa paypal sa supernovinog natovanog ip-a.
Pokushaj accessa paypala javlja 403 forbiden, sa VPN bez problema, i tako je za bar 30% servisa :p
mozda je ip adresa 'bleklistovana'. desava se ali nije neresivo.
 
pozali im se ili probaj kod RATEL-a. eventualno imas i ono udruzenje potrosaca.
ali to je barem u principu resivo, oni bi mogli da 'blokiraju' korisnika ciji racunar pravi sr*nja a vremenom se adrese uklanjaju sa tih lista.
 
U Boru vetar trenutno duva brzinom 21 m/s ili 80 km/h, raspad sistema. Brzina neta 2,35/9,2 od 120/15, od kanala samo kanali sa muxa 1. A tek najavljuju ledene dane...
 
a sta spada u ta "sr*nja"?
mislim da im je najcesce racunar 'zarazen' i deo nekog botneta i spamuje besomucno i pokusava da 'hakuje' druge na mrezi (bruteforce) ili pokusava DDoS ili ko zna sta...

kod sbb-a su bili blokirali svima port 25 verovatno zbog takvog spamovanja, mislim da je i dalje blokiran.
 
Nema ton na sledećim kanalima:
HBO, HBO2, HBO3,CINEMAX,CINEMAX2 Da li ovo još nekom dešava.
 
arena sport prekida sa tonom,internet usporen, Smederevo
 
Ton MPEG1-L2 Stereo Serbian na HBO i Cinemax bez ikakvih problema, Novi Sad optika. Internet bez greške.
 
Reseteva sam telefon na kome sam imao move n go app, sada kada hoću da se ulogujem kaže da su svi slotovi zauzeti jer telefon vidi kao nov uređaj. Ne znam gde moguvda vidim uređaje pa da izbacim jedan.
 
Reseteva sam telefon na kome sam imao move n go app, sada kada hoću da se ulogujem kaže da su svi slotovi zauzeti jer telefon vidi kao nov uređaj. Ne znam gde moguvda vidim uređaje pa da izbacim jedan.
Ili pozovi korisnicku sluzbu oni ce ti restartovati sve, a Sifra i lozinka ostaju isti, mejl i Sifra korisnika
Moj klinac podelio drugarima sifre, tako da kada je kupio novi telefon, nije mogao da se uloguje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno