Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo sto je je na vecini kanala 25Fps pa ce Arenne biti ,,savrsene,,
 
Meni na 55up7670, slika je savršena sa hdr om, kada isključim mnogo losija, izgleda da je sve do marke i modela.Koristim move
 
Ako imate smart televizore, preporuka, instalirajte tv aplikaciju, nema stucanja, odlicna slika, nema prolema nikakvih,i manje kablova
A ja sam baš hteo da kažem da imam problem sa move Smart app. Radi savršeno i slika je perfektna, tamo gde radi. Ali ima i dosta kanala koji seckaju (pink, kurir, euronews) , dok su neki kanali zeleni ekran samo i čuje se ton (svi xxx, mtv i većina filmskih) . E sad ne verujem da je do TV-a pošto na ostalim kanalima sve radi savršeno.
Zovu danas opet, nude 1mesec upola cene, rekoh pa pre par dana mi nudiste 5,kaze to vam je, i ja prekinem vezu. Za par minuta opet zove ista gospodja, kaze razgovarala sa nekim nudi 3 meseca. Ja rekoh opet mora babu da pitam pa pozovi za neki dan.
I meni nudili isto, ja im rekao da mts nudi isto, plus drugi iris uređaj koji se do sad plaćao, sad im je gratis. Prekinuše mi vezu 🤣
 
A ja sam baš hteo da kažem da imam problem sa move Smart app. Radi savršeno i slika je perfektna, tamo gde radi. Ali ima i dosta kanala koji seckaju (pink, kurir, euronews) , dok su neki kanali zeleni ekran samo i čuje se ton (svi xxx, mtv i većina filmskih) . E sad ne verujem da je do TV-a pošto na ostalim kanalima sve radi savršeno.

I meni nudili isto, ja im rekao da mts nudi isto, plus drugi iris uređaj koji se do sad plaćao, sad im je gratis. Prekinuše mi vezu 🤣
Čudno, kod mene nijedan problem sa aplikacijom… dok sam sa move uredjajem imao jednom problema sa slikom posle se rešilo
 
A ja sam baš hteo da kažem da imam problem sa move Smart app. Radi savršeno i slika je perfektna, tamo gde radi. Ali ima i dosta kanala koji seckaju (pink, kurir, euronews) , dok su neki kanali zeleni ekran samo i čuje se ton (svi xxx, mtv i većina filmskih) . E sad ne verujem da je do TV-a pošto na ostalim kanalima sve radi savršeno.
Ovo je i kod mene slučaj na Hisense 43A5730FA. To se dešava na nekim HD kanalima npr. na Pink, B92 itd. TV ima Android TV 9 operativni sistem.
 
Ma jel su ovi nesto menjali oko Televizij? Gledam sinoc FOX i SUperstar kanale, slika katastrofa, u infu pise cinimi se 576p. Gledam Gray Anatomy, sezona najverovatnije 2018 ili 2019 , kocka se slika nije HD.
Pretrazivao sam kanale, podesim zemlju Nemacku(ako stavim Srbiju porredja kanale nelogicnim redosledom gde XXX kanale stavi izmedju decjih) stavim digitalni+analogni. Nije mi to ta slika kao sto je bila ranije. Pustam maleckoj na YT crtace i tamo je bolja slika nego na gorepomenute kanale, gledam Svetsko na Areni i cini mi se da je slika bolja.
Ne znam dal je do operatra ili je malecka nesto poremetila na daljinskom neko podesavanje. Imam neki VOX od 42'', kupljen pre 2 godine.
 
tih 50fps mora da je interlaced?
 
Ljudi koju rezoluciju ste stavili na move uredjaju? Kod mene na LG 49SM8050PLC namesteno na default 2160p60hz i ukljucen hdr. Generalno nije lose,ali hoce da stucne. I jel iko uspeo da sinhronizuje daljinski od tv-a(magic remote) da moze da upravlja box-om sa njim? Hvala
 
Ljudi koju rezoluciju ste stavili na move uredjaju? Kod mene na LG 49SM8050PLC namesteno na default 2160p60hz i ukljucen hdr. Generalno nije lose,ali hoce da stucne. I jel iko uspeo da sinhronizuje daljinski od tv-a(magic remote) da moze da upravlja box-om sa njim? Hvala
Uspeo sam, ali ne rade brojevi, samo napred nazad i ton i pali gasi… bolje aplikaciju instaliraj
 
Ljudi koju rezoluciju ste stavili na move uredjaju? Kod mene na LG 49SM8050PLC namesteno na default 2160p60hz i ukljucen hdr. Generalno nije lose,ali hoce da stucne. I jel iko uspeo da sinhronizuje daljinski od tv-a(magic remote) da moze da upravlja box-om sa njim? Hvala
Kod mog drugara na LG i kod mene na Tesli za uparivanje daljinskog, potrebno je da se istovremeno drži dugme "back" i "vol-" na udaljenosti od 1m oko 30 sekundi.
Ovo je i kod mene slučaj na Hisense 43A5730FA. To se dešava na nekim HD kanalima npr. na Pink, B92 itd. TV ima Android TV 9 operativni sistem.
Da i moj tesla 43E635BFS ima android tv os9.
 
Priča se da do kraja godine lete svi Cinestar kanali iz ponude. Realno i nije neka šteta, budući da nismo nikad ni imali Cinestar Premiere.

Zamena izgleda četiri nova (izgleda Pinkova) filmska kanala EuroCinema.
 
Priča se da do kraja godine lete svi Cinestar kanali iz ponude. Realno i nije neka šteta, budući da nismo nikad ni imali Cinestar Premiere.

Zamena izgleda četiri nova (izgleda Pinkova) filmska kanala EuroCinema.
to se znalo još prošle godine baš u ovo vreme kada su cinestar kanali izleteli iz mts-a.
u supernovi su ostali u 2022 godini jer imaju ugovor sa njima do kraja decembra........ko redovno prati forum-temu supernova zna da se pisalo o tome skoro ceo decembar prošle godine, tako da nije sad nešto WAU odlaze cinestar kanali
 
Priča se da do kraja godine lete svi Cinestar kanali iz ponude. Realno i nije neka šteta, budući da nismo nikad ni imali Cinestar Premiere.
Govori u svoje ime. Gde sad da gledam Arčera Sterlinga?:mad:
U zamenu za te kanale evo im nek nose novogodišnje žnj filmove iz video kluba i golaće koje su otključali. Ionako samo pospešuju moje devijantno ponašanje.
 
Priča se da do kraja godine lete svi Cinestar kanali iz ponude. Realno i nije neka šteta, budući da nismo nikad ni imali Cinestar Premiere.

Zamena izgleda četiri nova (izgleda Pinkova) filmska kanala EuroCinema.
Jebo Pink. Samo pink kanale forsiraju. Bar da su i većina u HD. Na nekima baš slika...katastrofa
 
Ma pink zakon pogotovo pink pedia, pink western, pink action, premium takođe daje dobre filmove. Lepe sf filmove umeju da daju na pink sci-fi.
Da, teška srca priznajem pošto ne podnosim pink, ali pink premijum, pink action i pink movies imaju daleko bolju ponudu filmova od npr. izvikanog Hbo-a,koji u nedogled reprizira jedno te isto godinama.
 
Da, teška srca priznajem pošto ne podnosim pink, ali pink premijum, pink action i pink movies imaju daleko bolju ponudu filmova od npr. izvikanog Hbo-a,koji u nedogled reprizira jedno te isto godinama.
Da tako je, nekad kad kažeš "HBO" bilo vau, sada čini mi se da je i smanjen izbor filmova i serija. Tako da mu dođe na kraju sve isto.
 
HBO je od kad je kupljen od strane Discovery-a u silaznoj putanji po pitanju kvaliteta naslova, što na kanalima, što na HBO Max-u.
 
Koja su najbolja podesavanja sa supernovu super plan 2L za rezoluciju slike ili automatski, povezana su mi 3televizora?
 
Posto nisam bio tu kad su mi instalirali danas supernovu nego brat koji pojma nema o tome, pogresili su mi raspored televizora pa su move stavili na mesto gde ne treba a karticu u drugi, e sad, dal mogu ja to da prebacim a kabal je kratak opticki, takodje iz rutera ide lan u move boxu koliko sam video pa bih i njega morao da kupim jos 10m.

A drugo pitanje jel ja dobijam neke naloge da se ulogujem na telefonu, jedan ili vise korisnika ili kako vec ide?
 
Meni je na rezoluciji 2160x60hz konstantno bilo sitno seckanje, fudbal je bio uzasan, nije moglo da se gleda. Stavio sam na 2160x50hz i radi kao sat sada.
 
Posto nisam bio tu kad su mi instalirali danas supernovu nego brat koji pojma nema o tome, pogresili su mi raspored televizora pa su move stavili na mesto gde ne treba a karticu u drugi, e sad, dal mogu ja to da prebacim a kabal je kratak opticki, takodje iz rutera ide lan u move boxu koliko sam video pa bih i njega morao da kupim jos 10m.

A drugo pitanje jel ja dobijam neke naloge da se ulogujem na telefonu, jedan ili vise korisnika ili kako vec ide?
Meni pre 2 nedelje instalirali supernovu. Zamenio sam mesta Cam i move bez problema. Što se tiče naloga username je e-mail koji je prijavljen a šifra je korisnički broj sa računa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno