Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma uopšte nije problem u potrošnji struje!
Paljenje traje tačno 5 sekundi što je extra za razliku od ranijih verzija, ali ovaj problem sa ne gašenjem mrežne kartice na MOVE mi se uopšte ne sviđa jer je onda uređaj bukvalno non-stop na mreži, a zapravo bi trebalo da je ugašen...

Ne svidja ti se sto boks ima aktivni stendbaj, koji vecina normalnih operatera koji imaju android bokseve smatra za standardom zadnjih 5 godina?
 
Ne svidja ti se sto boks ima aktivni stendbaj, koji vecina normalnih operatera koji imaju android bokseve smatra za standardom zadnjih 5 godina?
Problem rešen tako što kada se gasi MOVE na daljinskom se malo duže drži dugme za gašenje i sa desne strane ekrana se pojavi ikonica "Isključi" i tada jedino MOVE uđe u OFF mod.
Kako meni MOVE nije primarni uređaj i za gledanje koristim modul sa karticom a MOVE koristim jedino za vraćanje sadržaja, onda mi u tom slučaju i nije toliko bitan taj aktivni Standby mode (što nisam rekao da je loša stvar), ali nekako više volim da sam odaberem koji će mi uređaji biti non-stop online i aktivan u lokalnoj mreži...
Pozz!
 
  • Like
Reagovanja: uji
Jel ima neko info sta se dogadja sa starim korisnicima,kojima istice ugovor.Početkom decembra mi istice ,zadnji put davali 4 m upola cene ,sto je bas idiotska ponuda .Ako nema boljitka odoh na yettel.
 
Nickelodeon HD, RTG Int. i MTV Live HD već imamo.
 
Jel ima neko info sta se dogadja sa starim korisnicima,kojima istice ugovor.Početkom decembra mi istice ,zadnji put davali 4 m upola cene ,sto je bas idiotska ponuda .Ako nema boljitka odoh na yettel.
Izgleda da je sve isto ,da odgovorim sam sebi ,odoh ja na yettel ,dok je jos akcija.
 
Ja imam obican paket i 80Mbit koji placam 2700din, 4.12. mi istice ugovor pa su pre dve nedelje nudili isto za 2800din, jedan mesec valjda 50% samo, nisam uzeo. Drugar imao samo net 50Mbit i njemu dali za 1600din 80Mbit i tv ovo sto ja sad imam. Ne znam za vas, ali ja nisam ovca da me šišaju.
Verovatno uzimam samo net 100Mbit za 2000din jer TV ne gledam uopste a imam EON od rodjake, doduse u mrezi pa ne rade svi kanali ali i onako ne gledam....
 
Poslednja izmena:
I ja sam imao samo net za 2000d.Letos mi ponudise i tv za iste pare ako obnovim ugovor na 24meseca iako je proslo samo godinu dana od uvodjenja neta. Prihvatio sam,najvise zbog toga sto su mi povecali brzinu na 120/15. Dobio sam jedan move i dva stb boxa. Imam Eon van mreze na dva sdmc boxa tako da sam pokriven na svim televizorima sa oba servisa. Mislim da i ti mozes da uradis slicno. Ti sad uzmi samo internet,a posle uzmi i tv jer imaju opet akciju.Ovo im je vest od pre neki dan:
Nismo zaboravili ni korisnike Supernove ...
Svi korisnici super net paketa, sada imaju priliku da odaberu i koristite bez mesečne naknade Super TV paket, ukoliko se odluče za novi Super PLAN 2 paket.

Postojeći korisnici super net usluge koji se odluče za neki od Super TV paketa mogu da koriste sve pogodnosti Super PLAN 2 (Supet TV+Net) paketa po ceni super net paketa, uz ugovor na 24 meseca.

Iskoristite ovu super promociju i uživajte 24 meseca u besplatnoj televiziji uz omiljene TV sadržaje - odaberite svoj Super PLAN 2 paket!
 
Ja imam obican paket i 80Mbit koji placam 2700din, 4.12. mi istice ugovor pa su pre dve nedelje nudili isto za 2800din, jedan mesec valjda 50% samo, nisam uzeo. Drugar imao samo net 50Mbit i njemu dali za 1600din 80Mbit i tv ovo sto ja sad imam. Ne znam za vas, ali ja nisam ovca da me šišaju.
Verovatno uzimam samo net 100Mbit za 2000din jer TV ne gledam uopste a imam EON od rodjake, doduse u mrezi pa ne rade svi kanali ali i onako ne gledam....
Znas li da li na taj paket moze da se doda move aplikacija uz doplatu od oko 300 din?
 
Pa da, a mi majmuni koji placamo 8 godina po punoj ceni to ne mozemo da dobijemo.
Tako cu i da uradim, 100mbit kao ti za 2000, eon imam, move jedan nalog mogu isto da nadjem i to je to. Net dobro radi i znaci mi brzina zbog posla jer radim od kuce.
 
U Exe mrezi sd. Generalno nebitan kanal, ali recimo pre par dana spustili i ceo Fox paket u sd.
Znaci ono sto sam pisao na Exe temi. Sistematski, namerno se unistava Exe koji je za 2 koplja iznad, kako bi se naterali korisnici da predju na te njihove kalsicne odvratne pakete... Ne shvataju da ce time izazvati revolt i da cemo mi sa Exe otici kod drugih provajdera jer ih u Nisu hvala bogu ima i nude manje vise isto kao sto nudi stari Exe paket od velikog uploada, do kompletno otvorene televizije. Zalosno.... menadzmet sn nije 0 nego -10000
 
Ja imam obican paket i 80Mbit koji placam 2700din, 4.12. mi istice ugovor pa su pre dve nedelje nudili isto za 2800din, jedan mesec valjda 50% samo, nisam uzeo. Drugar imao samo net 50Mbit i njemu dali za 1600din 80Mbit i tv ovo sto ja sad imam. Ne znam za vas, ali ja nisam ovca da me šišaju.
Verovatno uzimam samo net 100Mbit za 2000din jer TV ne gledam uopste a imam EON od rodjake, doduse u mrezi pa ne rade svi kanali ali i onako ne gledam....
Nude jedan ,kad ne pristanes daju 4,upola cene,sto je idiotska ponuda ,ja imam mogucnost za yettel optiku,pored,supernovine optike ,tako da sam ih danas zvao za info,sutra odoh da zakazem da dodju.
 
Da li može u inbox da mi neko pošalje broj nekog supernova promotera u vezi produžetka ugovora.
Ili neka mi se neko sa foruma javi ako radi u supernovi.
 
Da li postoji mogucnost da se zatrazi da montazeri dodju i kompletno zamene/srede kablove postavljene od strane operatera kog je Supernova kupila? Postavljeno pre 20tak godina, ima sigurno 10m viska kabla, lose provuceno, stavljani spliteri gde vise nema potrebe. Ne pitam cisto iz esteckog razloga, vec cesto imam i probleme sa jacinom signala.
 
Da li postoji mogucnost da se zatrazi da montazeri dodju i kompletno zamene/srede kablove postavljene od strane operatera kog je Supernova kupila? Postavljeno pre 20tak godina, ima sigurno 10m viska kabla, lose provuceno, stavljani spliteri gde vise nema potrebe. Ne pitam cisto iz esteckog razloga, vec cesto imam i probleme sa jacinom signala.
Pokušaj da prijaviš problem/ smetnju pa da dođu da otklone, ako ih zoveš da ti zamene kablove bez prijave problema, možda će ti sve naplatiti. Meni su prilikom zamene STB uređaja za CI modul (promenio sam TV u kući) zamenu naplatili 500 din (tada) uz račun.
 
Zamenu uređaja ne naplaćuju, po ugovoru je besplatna, tako vele. 500 din im je cena izlaska na teren po zahtevu korisnika. K'o da putuju iz Slankamena u BG.
 
Zdravo, da li je moguće prebacivanje TC7210 u bridge mode? Gledao sam po podešavanjima rutera i ništa nisam uspeo da nađem.
 
Pun pogodak bi bio kad' bi ubacili kanal XXL, to je jedan od najboljih 18+
kanala...😊
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno