Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda da ce da vrate BBC EARTH u HD jer je na 613 frekvenciji kao DOCUBOX HD i EPIC DRAMA!!! Tante za kukuriku. Pisali smo im masovno zadnjih 48h za BBC EARTH i odmah se nesto desava na toj frekvenciji. Verovatno prave mesta jer ako zelimo BBC EARTH u HD mora neko da strada. Nazalost!!!
Doduse kod mene nista nije dirano..Niti EPIC niti DOCUBOX.
Docubox je isto ok kanal
Kratko vreme su testirali i Dokutv,odlican kanal
Nije mi jasno to guranje 400+ krs kanala samo da su na broju
 
Opet krenuo da baguje Move box, nekad neće da mi promeni kanal po 30 sekundi, ostavim ga i nakon pola minuta se promeni. Dešava mi se i da ostane ton sa predhodnog kanala po 10-15 sekundi.
 
Да ли се прелазак са Супернове на МТС рачуна као нов корисник?
 
Nastavlja se izbacivanje kanala... Izbačeni su sledeći kanali: AXN Spin,AMC i CBS Reality. TV Caribrod trenutno ne radi. CI-modul. Ex Kopernikus-Svilajnac (selo Kušiljevo).
 
Nastavlja se izbacivanje kanala... Izbačeni su sledeći kanali: AXN Spin,AMC i CBS Reality. TV Caribrod trenutno ne radi. CI-modul. Ex Kopernikus-Svilajnac (selo Kušiljevo).
Nisu izbačeni. Promenili su frekfenciju. Preskeniraj kanale i pojaviće ti se na listi
 
Oni su carevi, isti grad razlicita sema... Kod mene su ti kanali jos uvek u ponudi, radi, osim TVCaribrod, gde nema slike...
Pretece me @rameddenas, ja nista nisam dirao 😁😁
 
I kod mene su sad svi HRTovi u HD-u. Šta je još preostalo da vrate u HD? ID?
Da li je i kod vas sledeća situacija sa nekim kanalima na Move uređaju: Recimo kanal AMC. Kad na daljinskom ukucam broj 130, ili listanjem kanala dođem do njega i odaberem ga, neće da ga otvori (DVB servis se ne može pokrenuti), a kada selektujem bilo koji film onda ga otvori.
Ista situacija je i sa kanalima RTS Nauka, Kuvo TV, 101 TV...
 

Prilozi

  • 20220108_094817.jpg
    20220108_094817.jpg
    190.5 KB · Pregleda: 60
  • 20220108_095013.jpg
    20220108_095013.jpg
    189.6 KB · Pregleda: 39
  • 20220108_094845.jpg
    20220108_094845.jpg
    178.5 KB · Pregleda: 62
Resetovao sam MOVE na fabrička podešavanja, pa šta upisati u ova polja da bi uređaj pronašao sve kanale?
 

Prilozi

  • 20220108_102933.jpg
    20220108_102933.jpg
    192.6 KB · Pregleda: 58
Hajde molim te daj vrednosti za sva tri parametra, jer upisivanjem samo prvog parametra "Frekvencija" ništa i dalje od kanala ne pronalazi...
Ili možda ima veze i sa mestom stanovanja (SUPERNOVA optička mreža, bivši GRONET)?
 
Iste su vrednosti kod mene, 674 Mhz, 256 Qam, 6900 Symbol rate.
 
Kako odaberem koji film iz video kluba on prelazi u MOJ TV opciju na MOVE box-u. Ali kako ih izlistavam tamo nailazim na dupliran prikaz pojedinih filmova, ne duplikate samih filmova, već samo prikaz. Neke "duplikate" sam tako obrisao i posle vidim da su i "originali" nestali. Ispada da imam za četvrtinu više odabranih filmova.
Što se toga tiče na računaru, verujem da je za isto namenjena opcija MOJ SADRŽAJ ali ne funkcioniše nikako. Zanimljivo je i da kako pustim koji film iz video kluba preko računara ton ide normalno a slika se zamrzne na svakih 23 minute i 17 sekundi i to bez izuzetka.
 
Nisu, vraćeni su u SD, do juče su bili u HD-u.
Da, BBC Earth obavezno vratiti u HD.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno