Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slozicemo se da je poredjenje ..pa...neumesno.:) 95% svega sto vredi u fudbalu vs c klasa iznova i iznova.
 
Ovako:
Svaki off brisanje. Ponavljanje off-a slede poeni. Svaki politicki off brisanje sa max poenima aka ban.
Izvolite gospodo.
 
Nešto sveže u vezi Cinestara, HRT, RTL HR i drugih kanala...
"Strateške poslovne odluke Telekoma Srbija od početka 2022. godine ne uključuju reemitovanje programa EBU (European Broadcasting Union) članica, kao i programa koji se reemituju sa područja Republike Hrvatske.
Kako poslovni projekt Telekoma Srbija, Supernova od 01.01.2022. prestaje sa reemitovanjem i naših programa..."

Da li je sledeće zatvaranje Cinestar bioskopa po Srbiji?!
Posle 31.12.2021 ima da pljušte raskidi ugovora...
 
ma kako da ne, baš i nije neki razlog za raskidanje.....zbog mnogih problema u funkcionisanju kablovske i i internet usluge korisnici ne raskidaju masovno i baš će zbog cinestar kanala da raskidaju
ista priča je bila kad su sportklub i ostali kanali UM odmaglili iz supernove
nešto se ne sećam da su korisnici masovno raskidali ugovore zbog toga
biće ono naše "tresla se gora rodio se miš"
uostalom svaki operater ima pravo da menja programsku šemu hteo ti to ili ne
 
Moje pitanje korisničkoj službi:
Na stranici supernovaott.rs po prijavi postoji opcija MOJ SADRŽAJ na vrhu. Tu bi, valjda, trebalo da stoje omiljeni kanali kad se odaberu? Ali koji god kanal da označim kao omiljen on ne dospeva tamo niti bilo gde drugde. U MOJ SADRŽAJ stalno piše "Ne postoji dostupan listing!".

Njihov odgovor meni:
Do omljenih kanala dolazite sledećim putem, na slobodnom kanali idete dva puta opcijom na levo, kada se pojavi ikonica u obliku ekrana idete na "ok" i na prikazanoj listi idete do opcije "omiljeni kanali"

Nemojte se ljutiti na nas koji bi radije pitanja postavili ovde nego tamo. Em se dugo čeka odgovor, em se dobije glupost kao odgovor na kraju. A ne propuste da me podsete da imam premotavanje unazad, gledanje na do 3 mobilna uređaja i pristup video klubu.
 
Moje pitanje korisničkoj službi:
Na stranici supernovaott.rs po prijavi postoji opcija MOJ SADRŽAJ na vrhu. Tu bi, valjda, trebalo da stoje omiljeni kanali kad se odaberu? Ali koji god kanal da označim kao omiljen on ne dospeva tamo niti bilo gde drugde. U MOJ SADRŽAJ stalno piše "Ne postoji dostupan listing!".
ne radi to tako...

Do konfuzije dolazi zato sto opcija "omiljeno" iz mobilne aplikacije ostane vidljiva u web aplikaciji i smart tv app i ako tamo nema svrhu.
Sve sto dodas u "omiljeno" se vidi u mobilnoj aplikaciji, a za web app mozes da koristis opciju "mozaik", dok za smart app nemam resenje.
Ocigledno su razvijali paralelno tri aplikacije pa dolazi do neuskladjenosti.



Screenshot_2021-12-24-22-49-46-431_com.morescreens.supernova.jpgAnnotation 2021-12-24 225417.jpg
 
Poslednja izmena:
Zasto mts ne pokrene kanale kao Cinestar premiere pa da budu eksluziva?
 
Do konfuzije dolazi zato sto opcija "omiljeno" iz mobilne aplikacije ostane vidljiva u web aplikaciji i smart tv app i ako tamo nema svrhu.
Sve sto dodas u "omiljeno" se vidi u mobilnoj aplikaciji, a za web app mozes da koristis opciju "mozaik", dok za smart app nemam resenje.
Ocigledno su razvijali paralelno tri aplikacije pa dolazi do neuskladjenosti.
Meni sve to deluje kao WIP koji neće u skorije vreme.
Ako nekog interesuje, mogućnost pravljenja liste omiljenih kanala umesto sadašnje kategorije omiljenih na MOVE uređaju neće biti skoro niti je planiraju kroz buduća ažuriranja. Tako mi je rečeno u poslovnici.
 
ajmo kviz pitanje :) da li postoji mogucnost za IPv6 na supernova mrezi? :D
 
Drugo si ti Ricky, ti si u toj branši. Za nas plebse nema tek tako tih opcija za testiranje.

Pratim ES. ;)
 
kako nema? raspolozeni za beta test se uveliko javljaju, evo i ovde pozivnica :)
 
Koja je razlika izmedju kartice i move boksa osim u funkciji premotavanja i vraćanja programa do 7 dana?
 
Koja je razlika izmedju kartice i move boksa osim u funkciji premotavanja i vraćanja programa do 7 dana?
Moj lični stav je da box ne vredi ništa, premotavanje i vraćanje mi ničemu ne služi jer iovako nema šta da se gleda. Što sam video video, drugo dodatni kablovi još po jedan daljinski itd. Kartica mi je mnogo bolja jer koristim jedan daljinski i mogo brže prebacujem kanale.
 
I bolja slika kada je kartica u TVu.
Pa mozda s ne bih slozio u potpunosti sa ovom tvrdnjom iz razloga sto nemaju svi bas dobar tv a samim tim i tv prijemnik koji je u tv ugradjen a da ne pricam o jeftinijim modelima tv koji usput imaju nabudzen i Android.. Pa slab procesor, malo memorije pa to sve onda i ne ide bas tako tecno i kvalitetno osim ako tv nije 32"..tu se ne vidi nikakva razlika.... Na vecim dijagonalama a sa slabijim hardverom bolja je opcija Move... A i iskreno premotavanje je super stvar kad okasnis na nesto sto si hteo da gledas... Sve u svemu suma sumarum, sve je to individualno i koga sta zadovoljava... Sto se tice dva daljinca tu takodje nisi u pravu. U tv se ukljuvi CEC opcija i paljenje gasenje i sve ostale funkcije preuzme daljinac od Move tako da daljinski od tv nije ni potreban. A CEC opciju imaju i jeftiniji modeli tv. I na kraju mislim da Move uredjaj ima dosta bolji hardver i specifikacije od velike vecine tv koji se uglavnom kupuju kod nas.
 
Bilo koji noviji Samsung smart tv je zilion puta bolji nego raslpali move box

Plus imas i tv po tvom koji je identican inrefejs kao move kanta

Radi vracanje,video klub,sve perfektno i imas JEDAN daljinski

Imam Samsung tu8000 i move je inferiorna kanta
 
Jel se još nekome desava da kad upali move box mora ponovo da ga pokrene da bi korstio vraćanje unazad, piše proverite internet konekciju.
 
Ko ima mogucnost za aplikaciju na tv-u ne treba mu move box uopste. I definitvno je najbolja slika direktno na tv-u, preko kartice.
 
Meni iskreno Move je super i bolja opcija nego kartica ali opet kazem... Ukusi su razliciti, neko daje prednost ovome neko onome, nekome Move dodje premija nekom kanta u zavisnosti koji tv imaju. Neko obraca paznju na pixselizaciju u slici neko kaze da to ni ne vidi... Sve je individualno... Zato su tu opcije pa ko voli nek izvoli....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno