Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo meni ipak bili juče da zamene move.Čekao od četvrtka.Nakon jednog dana došli posle druge prijave na messenger.Desilo me se danas da su zvali,mislim snimljeno i kao anketa kako ste zadovoljni brzinom rešavanja i za montere.Ocene od 1-5
 
Od danas sam primetio da mi uopšte ne radi Rockstar, ni sajt, ni launcher, ni gta 5, bukvalno ništa što ima veze sa Rockstar-om.
Pokušao sam da uđem na njihov sajt i preko telefona, i preko laptopa koji su povezani na ruter, ništa.
Zatim sam probao isto ovo (da pristupim njihovom sajtu) ali preko 4G-a na telefonu, ipak radi.

Zna li iko o čemu se uopšte radi ? Nije valjda da moram da koristim VPN samo zbog ove gluposti da bi mogao da uđem u gta online...?
Isti problem sam imao sa RDR2. Preko noci me stavili iza tog nat-a.
Zvao,pa me zvao neki iz napredne podrske,objasnio mu sta je problem i posle par sati je proradilo sve.
Tad je bilo nesto oko povecanja ugovora za 100din i da si mogao da raskines ugovor ako ne prihvatis to sve,rekao sam mu da raskidam ugovor ako mi to ne rese i od tad radi kao sat.
Cak me je i BF4 zezao,izbacivali me sa servera.
Pogledajte prilog 313530
Pogledaj na koliko ti je ova opcija podešena što piše 180 minuta.
Nasao sam to,podeseno je bilo na 180.
 
Pitanje u vezi aplikacije Supernove!
Kupljen nov uredjej, da li sam uklanjam nalog kroz aplikaciju gde su korisnici ili moram za takvu glupost da ih zovem?
 
Da li je neko imao ovaj problem. U oktobar sam prešao sa super par paketa čija je pretplata bila 2599 dinara na veći paket super par plus 3299 dinara. U medjuvremenu je promenjen cenovnik i paketi su poskupeli odnosno ne postoje više a da nisu obavestili pisanim ili kroz racun putem. To sam primetio tek kada mi je istekla promocija koju sam dobio od 6 meseci plaćanja računa po nižoj ceni koštanja paketa. Najme uz racun za maj mi je dostavljen po ceni od 3399 dinara i dugovanje od 400 dinara i ako sam do aprila stalno bio u pretplati od 50ak dinara. Račune paketa su podigli u januaru ove godine a meni su isporucvali racun po staroj ceni dok nije istekla promocija da bi mi retroaktivo ispostavilo dugovanje od 400 dinara i povećali paket kome nigde ne stoji cena pod ugovorom od 24 meseci. Kako ste rešili problem. Da sam bio obavešten putem računa sigurno bih raskinuo ugovor.
 
Da li je neko imao ovaj problem. U oktobar sam prešao sa super par paketa čija je pretplata bila 2599 dinara na veći paket super par plus 3299 dinara. U medjuvremenu je promenjen cenovnik i paketi su poskupeli odnosno ne postoje više a da nisu obavestili pisanim ili kroz racun putem. To sam primetio tek kada mi je istekla promocija koju sam dobio od 6 meseci plaćanja računa po nižoj ceni koštanja paketa. Najme uz racun za maj mi je dostavljen po ceni od 3399 dinara i dugovanje od 400 dinara i ako sam do aprila stalno bio u pretplati od 50ak dinara. Račune paketa su podigli u januaru ove godine a meni su isporucvali racun po staroj ceni dok nije istekla promocija da bi mi retroaktivo ispostavilo dugovanje od 400 dinara i povećali paket kome nigde ne stoji cena pod ugovorom od 24 meseci. Kako ste rešili problem. Da sam bio obavešten putem računa sigurno bih raskinuo ugovor.
Bilo je obaveštenje od strane supernove
 
Ali te pretnje sa raskidom ugovra su meni komedija. Takvi uzmu i predju posle na najskuplje pakete, cist primer je bio kada su bili ukinuli united media kanale.

 
Bilo je obaveštenje od strane supernove
Gde... Na sajtu.... Koliko nas prati obaveštenja na sajtu. A jjesu stavili ali nigde nema cena koštanja paketa sa ugovorom od 24 m. Stavljena je cena bez ugovorne obaveze. Menu racuni uredno stizali bez poskupljenja dok nije istekla promocija i dodali dugovanja od 400 dinara za prethodni period.
Ali te pretnje sa raskidom ugovra su meni komedija. Takvi uzmu i predju posle na najskuplje pakete, cist primer je bio kada su bili ukinuli united media kanale.

Misleo sam na raskid od 30 dana. Ovako plaćam paket koji je lošiji od njihove trenutne ponude.
 
Gde... Na sajtu.... Koliko nas prati obaveštenja na sajtu. A jjesu stavili ali nigde nema cena koštanja paketa sa ugovorom od 24 m. Stavljena je cena bez ugovorne obaveze. Menu racuni uredno stizali bez poskupljenja dok nije istekla promocija i dodali dugovanja od 400 dinara za prethodni period.

Misleo sam na raskid od 30 dana. Ovako plaćam paket koji je lošiji od njihove trenutne ponude.
Zbog čega na sajtu a ne pisano uz račun?E to moraš da pitaš vladu republike srbije a ne nas....Ovo malim slovima je namerno....
 
Ali te pretnje sa raskidom ugovra su meni komedija. Takvi uzmu i predju posle na najskuplje pakete, cist primer je bio kada su bili ukinuli united media kanale.

Ja bi i voleo neka raskidaju, samo napred, ovde pišu svašta samo, a posle ništa.
Samo ću da dodam kada su promocije to su obavešteni, kada je za 1 dinar svi znaju, a kad poskupi za 100 dinara onda su neobavešteni do jednog i prete raskidima i tužbama, kažem samo napred.
 
Poslednja izmena:
Poneke adrese nmg da otvaram (to verovatno znaci da sam blokiran od strane SN jer kad prebacim na mobilni internet rade) Mogu li da trazim nekako da me skinu sa te blokade i na koji nacin?
 
Pozdrav drugari! Napokon su mi aktivirali Apolon aplikaciju, ali nakon zahteva iz poslovnoce. Međutim, sad mi nije baš najjasnije da li su mi aktivirali besplatno u okviru paketa ili će mi naplaćivati uslugu, jer u aplikaciji u podešavanjima stoji sledeće pod "paketi"

Screenshot_20210730-200919_Apollon.png

Može li neko ko ima aktiviranu aplikaciju da proveri kako je kod njega i da li ste imali promene na računu do sada?
 
B
Pozdrav drugari! Napokon su mi aktivirali Apolon aplikaciju, ali nakon zahteva iz poslovnoce. Međutim, sad mi nije baš najjasnije da li su mi aktivirali besplatno u okviru paketa ili će mi naplaćivati uslugu, jer u aplikaciji u podešavanjima stoji sledeće pod "paketi"

Pogledajte prilog 313624

Može li neko ko ima aktiviranu aplikaciju da proveri kako je kod njega i da li ste imali promene na računu do sada?
Mogao sbi veću sliku da staviš 🤣🤣🤣, kao prvo ako se loguješ preko partner login pa odabereš Supernova to je to. Isto i kod mene piše ta cena ali se ne naplaćuje
 
B

Mogao sbi veću sliku da staviš 🤣🤣🤣, kao prvo ako se loguješ preko partner login pa odabereš Supernova to je to. Isto i kod mene piše ta cena ali se ne naplaćuje
krastavac, screenshot sa telefona, sorry 😁
Inače, hvala puno na informacijama. Logovao sam se preko partnera, ali mi je ova stavka bila sumnjiva i to što piše da je aktivno do sutra, a danas mi aktivirali. Verovatno se automatski obnavlja svakog meseca
 
Dobar dan,
Potreban mi je savet što se tiče ovog kablovskog operatera.Pošto sam na relaciji inostranstvo-Srbija uzeo bih paket internet+TV ali bez ugovorne obaveze koliko je to pametno uopšte pošto sam većim delom u inostranstvu nego u Srbiji? I da li je moguće da gledam kanale u inostranstvu preko sajta supernove?
Hvala unapred na odgovorima
 
Ja opet o aplikaciji.
Odjavio sam "TV po tvom" i želeo da prijavim na novi androidbox što sam uzeo. Medjutim lozinku iz juna više ne prepoznaje.
Koga sada zovem, pošto FB nalog je ugašen, poslovnice zatvorene?
Na koji broj mts-u treba da izložim problem ili ima neko pametnije rešenje?
Mail, drugi FB nalog ili Vidovita Zorka?
 
Ja opet o aplikaciji.
Odjavio sam "TV po tvom" i želeo da prijavim na novi androidbox što sam uzeo. Medjutim lozinku iz juna više ne prepoznaje.
Koga sada zovem, pošto FB nalog je ugašen, poslovnice zatvorene?
Na koji broj mts-u treba da izložim problem ili ima neko pametnije rešenje?
Mail, drugi FB nalog ili Vidovita Zorka?
udješ na sajt supernove i u gornjem desnom uglu imaš ikonicu telefonska slušalica tj. broj na koji možeš da pozoveš.....a možeš i na 0800311312.....srećno.....
 
Resilo mi se resetovanjem modema.. bbbbbb.jpg
 
Jel znate koji je proizvođač move uređaja?Hoću da probam sa xiaomi mob dal bi radilo menjanje kanal i itd
 
Jel znate koji je proizvođač move uređaja?Hoću da probam sa xiaomi mob dal bi radilo menjanje kanal i itd
čemu to????.....imaš daljinski upravljač, zavali se u fotelju grickaj čips, kokice šta god, popij neko pivce gledaj tvoj omiljeni kanal i menjaj na daljinskom upravljaču.......(ne čačkaj puno taj uređaj i onako je faličan, posle ćeš kukati kako ti ne radi)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno