Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pustice i vama to je sada sasvim sigurno, samo jos malo strpljenja, izgleda da ne moze svima odjednom.
Neki kanali koji su vec u ponudi nedostaju, tako da ce biti jos izmena. Radio stanice takodje nedostaju, treba da ih bude 30, od jutros na spisku 22.
 

Kanali na ovim pozicijama na move boxu se ne mogu pratiti, dok na mobilnoj aplikaciji i preko kompa rade. Takođe i direktno na TV preko CI kartice nedostaju, što smatram da su omogućeni samo preko interneta da se prate.
628 TV Fruška Gora
629 TV Gradska M
650 KCN Istok
651 KCN Sever
652 KCN Zapad
656 TV Saga
658 TV Centar
659 TV Homolje
660 Info Puls
662 TV Petrovec
663 TV Pomoravlje
668 Ka TV
669 KCN K
671 RTV Braničevo
672 RTV Novi Pazar
673 RTV Podrinje
674 TV Sandžak
678 TV5 Užice
680 TV 4S
682 TV Banat
683 Belle Amie
684 TV Bor
685 TV Delta & Mozaik
686 TV Forum
690 TV Jasenica
693 Kanal 25
695 KCN Jagodina
697 TV Kragujevac
698 TV Kraljevo
700 TV Lav Plus
701 TV Lotel Plus
705 TV Most
706 TV Priboj
707 TV Prima
709 TV Šabac
711 TV Sezam Bor
712 TV Sremska
713 TV Sunce
715 TV Valjevo Plus
716 TV Vujić
726 TV Laser
Tacno je da neki sa ovog spiska ne rade..ja bih dodao da kod mene ne radi ni tv mag.tonix folk hd........ali kod mene u KG neki od ovih rade, kao na primer tv kragujevac, kcn jagodina, tv jasenica, tv sunce to kod mene radi...a svi ti kanali sa ovog spiska rade preko android aplikacije i na LG TV preko aplikacije tv po tvom.....sto to sve ne radi i na MOVE boxu ostaje nejasno.....valjda ce i to da srede
 
Otprilike rade regionalni kanali za podrucje.
 
Tacno je da neki sa ovog spiska ne rade..ja bih dodao da kod mene ne radi ni tv mag.tonix folk hd........ali kod mene u KG neki od ovih rade, kao na primer tv kragujevac, kcn jagodina, tv jasenica, tv sunce to kod mene radi...a svi ti kanali sa ovog spiska rade preko android aplikacije i na LG TV preko aplikacije tv po tvom.....sto to sve ne radi i na MOVE boxu ostaje nejasno.....valjda ce i to da srede
Smatram da na move boxu ne rade jer je hibridni. Isto tako tih kanala nema na TV-u u kome je CI kartica. Ko je zadržao stare uređaje nije uzeo move njima ti kanali rade.
 
Pustice i vama to je sada sasvim sigurno, samo jos malo strpljenja, izgleda da ne moze svima odjednom.
Neki kanali koji su vec u ponudi nedostaju, tako da ce biti jos izmena. Radio stanice takodje nedostaju, treba da ih bude 30, od jutros na spisku 22.
Pa o tome se radi deluju kao veoma neozbiljna firma. Na sajtu stoji da su ti kanali u HD (kod mene nisu), znaci dovode nas u zabludu, trenutno nude nesto sto nemaju. E sad da li ce to bude sutra, za 10 dana nzm ali sada nije a nude takvo nesto.
 
Od jutros ponovo u Ex Kopernikusu: MTV90 S, VH1, LIVERPOOL TV, HYPE TV RTG INT... frekvencija 530 MHz
 
Izgleda da će Kopernikus korisnici da izvise za te kanale. Meni su rekli da ti kanali i ne treba da budu u HD rezoluciji.... 🤣
 
Nece, ja sam juce dobio tu semu, bivsi Kopernikus, Paracin. Voleo bi da jos neko potvrdi ovu informaciju ko je iz Paracina ili Cuprije.
 
Sinoc me zvala zenska da pita da li su bili majstori i naravno nisu i da se dogovorimo da dodju u sredu oko 6 ili u subotu, promena paketa je u pitanju. Zahtev podnet 17.04. i morala sam da im bacam packe na mesindzer i mail, ocigledno razlicite osobe odgovaraju svaki put jer je drugaciji odgovor i pristup, te nema sanse, te jos malo i na kraju kaze vas zahtev je stavljen na visok prioritet, na mesindzeru. Znaci visok prioritet je trajao nekih 3-4 dana. :LOL:
 
Od veceras, frekvencija 522000 mhz: Kuvo tv HD, DocuBox HD, Kristal tv HD, RTV 101, Liverpool HD, RTS Klasika HD.

Frekvencija 530000 mhz: RTG int, Toxic rap HD, Dorcel HD, Dorcel XXX HD.

Paracin, ex Kopernikus.
 
Bez namere da pokrećem neki rat na forumu, interesuju me iskustva forumaša koji su koristili i SBB I Supernovu.
Ističe mi početkom avgusta dvogodišnji ugovor kod SBB-a, trenutno koristim Eon Full Duo paket.
Meni je u suštini svejedno šta ću da koristim, bitan mi je relativno brz net i stabilnost, tv me ne interesuje previše.
Supruga voli ove domaće serije koje se sad snimaju u velikom obimu i stalno mi govori da na Superstaru imaju premijere nekoliko nedelja pre nego što ih možemo pogledati preko SBB-a...
Gledao sam uporediv paket SBB-ovom Eon Full Duo i naizgled Supernova (paket Super Par Plus Move) u svemu nudi bolju ponudu:
  • niža cena (6 meseci dinar, potom 3400 din vs 3600 din)
  • brži net (200 Mbita vs 150 Mbita)
  • više HD kanala (100 vs 65)
  • HBO paket na SN vs ništa na SBB-u

Ovako izgleda da je izbor jednostavan, al interesuje me ima li nekih skrivenih mana (brzina, pouzdanost, skriveni troškovi, kvalitet MOVE platforme nasuprot EON-u, kakve su im mobilne aplikacije...)
Nisi napisao, da li ti je optika kod ponude Supernove? Od ovoga ti mnogo zavisi.
 
Ja sam imao mnogo lose iskustvo sa Hisense tv jesenas, i nikad vise u zivotu ne bih uzeo tu marku. Nov tv, a imao je sto bagova, sva sreca pa su mi uvazili reklamaciju. Sada imam LG i razlika je nebo i zemlja u odnosu na Hisense.

Da li ste dobili kanale bivsi korisnici Kopernikusa ?
 
Ja sam imao mnogo lose iskustvo sa Hisense tv jesenas, i nikad vise u zivotu ne bih uzeo tu marku. Nov tv, a imao je sto bagova, sva sreca pa su mi uvazili reklamaciju. Sada imam LG i razlika je nebo i zemlja u odnosu na Hisense.

Da li ste dobili kanale bivsi korisnici Kopernikusa ?
Hvala na odgovoru
 
Ja sam imao mnogo lose iskustvo sa Hisense tv jesenas, i nikad vise u zivotu ne bih uzeo tu marku. Nov tv, a imao je sto bagova, sva sreca pa su mi uvazili reklamaciju. Sada imam LG i razlika je nebo i zemlja u odnosu na Hisense.

Da li ste dobili kanale bivsi korisnici Kopernikusa ?
Ex Kopernikus - Prokuplje
NISMO!!
 
Ex Kopernikus Smederevo - NE
...ali aktivirali su frekv. 538 i 522.
 
Ex Kopernikus Beograd-NE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno