Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko zna koja su podešavanja za skeniranja kanala?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
650000 pocetna,738000 zavrsna,6900ks,256q

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Isto je i kad ne uneseš samo se duže čeka.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Dakle da li je ulaz antena ili kabl?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
KABL, KABL, KABL, imaš uslugu kablovske televizije sa SN i skeniraj samo DTV, samo digitalne kanale, nemoj analogne da skeniras zajedno sa digitalnom...
 
KABL, KABL, KABL, imaš uslugu kablovske televizije sa SN i skeniraj samo DTV, samo digitalne kanale, nemoj analogne da skeniras zajedno sa digitalnom...
Ok. Dakle jedino kada odaberem Nemačku kao zemlju mi se otvori opcija za Kabl. Od opcija nakon toga mi se otvori Standard i još neke dve. Koju da odaberem?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
veceras sam prvi put dobio i poziv sa broja 19911 sa unapred snimljenom porukom da me podsete da platim racun koji je placen pre 7 dana (pre 2 dana i SMS)
ako vec koriste takve sisteme onda bi morali da budu azurni a ne da presecaju ljude bez potrebe
inace, stvarno mi je skocio pritisak od tog poziva, kakav je to nacin komunikacije sa kupcima pa oni stvarno nisu normalni...
 
650000 pocetna,738000 zavrsna,6900ks,256q

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
Ipak je pomogao tvoj post. Dakle cifre početna i završna koje si napisao se odnose na frekvenciju. Morao sam malo da čačnem opcije da mi pusti unos. E sad kod mene su vrednosti u MHz a ti si naveo u KHz tako da sam tu uneo cifre bez 000, tj. kao početnu sam stavio 650.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Da li je moguće da ni nakon godinu i po dana nisu u stanju (ili ne žele) da korisnicima pruže mogućnost otvaranja korisničkog portala i uvid u plaćene/neplaćene račune, aktivacija/deaktivacija usluga itd...
 
То је напредна фирма, они су превазишли те примитивне потребе. :)
 
Toliko nam treba to, ali su nesposobni da tako nešto realizuju :d
 
Imam svoj ruter netgear xr500,jel mogu od supernove da dobijem samo modem,ne treba mi njihov ruter,mislim da cak ima i optika u mom kraju.
 
Meni bi trebao samo modem,sbb isto daje modem i ruter u jedno?
 
Meni bi trebao samo modem,sbb isto daje modem i ruter u jedno?

daju samo modem sa ruterom (2u1)...to ti je što ti je, nema biranja......što bi rek'o naš narod:" 'oćeš nećeš "
 
Poslednja izmena:
Svi daju samo jedan uredjaj.
Niko tebi ne brani da koristis svoj ruter.
 

Prilozi

  • 20201009_074710.jpg
    20201009_074710.jpg
    1 MB · Pregleda: 120
  • 20201008_214152.jpg
    20201008_214152.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 121
Dali su i meni dodatni ruter, ali od kada dele AC ruter kombo modeme ne daju vise posebno ruter.
 
Da li fiksni telefon preko supernove utiče na rad interneta i televizije, tačnije jel signal i kvalitet oslabe uvođenjem voip usluge?
 
To su ti dali sad kad si preso na optiku?

Da.
Takođe istu opremu su doneli i kod komšije, dok su pre neki dan kod mog tasta vidim doneli samo jedan uređaj i to sve u jednom ONT modem/Wi-Fi router ZTE F680
 
Podneo sam zahtev pre 20 dana za Move, da bi mi sada konačno rekli, pošto ih svakih par dana smaram, da nemaju više uređaja!

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Da li fiksni telefon preko supernove utiče na rad interneta i televizije, tačnije jel signal i kvalitet oslabe uvođenjem voip usluge?

Ma kakvi, telefonija vuče minimalnih 64 Kbps za razgovor tako da se to i ne oseti, a i mislim da se za to koristi poseban protok i ne oduzima ti od tvog...;)
 
Podneo sam zahtev pre 20 dana za Move, da bi mi sada konačno rekli, pošto ih svakih par dana smaram, da nemaju više uređaja!

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

Ništa ne brini. Tako je bilo i kad su uveli uslugu tv po tvom sa prvim boxovima. Ista priča je bila da ih trenutno nemaju na stanju. Ja sam tada čekao oko dvadesetak dana da stignu i da mi donesu box i nekih desetak dana da taj isti box aktiviraju na moj nalog koji sam im predhodno dao. Verovatno će im stići u narednom periodu veća količina boxova.....budi strpljiv....verovatno zbog korone to sporije ide, jer te boxove dobijaju iz inostranstva
 
Poslednja izmena:
Zvali danas iz Supernove da nude majci nov ugovor sa vecom brzinom neta a nije ni godinu dana proslo otkako smo potpisali ugovor.. Steta sto nisam bio tada tu da porazgovaram sa tim pilicarima i lazovima. Jedva cekam da mi istekne ugovor da ih se otarasim.
 
Sada ispada da je minimalna brzina interneta u paketu Super Par 80mb po ceni od 2600 din? Sada jedna grupa korisnika po istoj ceni ima 60mb a druga 80mb. Ja tu brzinu mogu da ocekujem tek kada sklopim novi ugovor ili ce sve da nas usklade na 80mb? Ili da smanje racune nama sa 60mb.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno