Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Podnesi zahtev za raskid ugovora na njihovu stetu, da vidis kako ce da ukljuce za sat vremena.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Nakon pretnje raskidom ugovora, u roku od sat vremena stigao mejl sa podacima za TV po tvom, pozvali me i rekli da će zbog praznika sutra da mi proslede podatke za HBO Go.

Aj da vidimo i to čudo.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nakon pretnje raskidom ugovora, u roku od sat vremena stigao mejl sa podacima za TV po tvom, pozvali me i rekli da će zbog praznika sutra da mi proslede podatke za HBO Go.

Aj da vidimo i to čudo.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
To je jedini nacin da urade nesto kako treba, gube korisnika a ne mogu da naplate penale jer imas dokumentovano da nisu isporucili uslugu... Ako ne stigne sutra, odmah mail ili u poslovnicu zahtev da trazis raskid ugovora zbog neispunjene usluge (navedes koje) sa njihove strane i cao. Kada sam produzavao ugovor, nista od pogodnosti nisu hteli da daju u poslovnici. Lepo podnesem zahtev za raskid ugovora 30 dana pre isteka i sutra odmah zovu, moze 6 meseci po din... Samo zahtev za raskid ugovora gde ne mogu da naplate penale i odmah su azurni

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Tačno je da korisnici unutar ex RV nemaju iste kanale(programsku šemu). Ja sam u Borči a sestra je na Ledinama a oboje smo korisnici ex RV a nemamo iste kanale........Verovatno se supernova fokusira sada na ove nove provajdere što je kupila od 01.11. i exenet od 16.11. pa je zapostavila provajdere koje je je ranije kupila, i samim tim su zaboravili da pritisnu dugme da svi imaju istu ponudu......(to je moje mišljenje)
Mozda si u pravu za dugme. Juce sam na Messenger razgovarao sa nekoga iz Supernove u vezi novih kanala koji su ubacili. Neki tamo koji rade u Supernovu nemaju pojma ni koji su novi kanali ubaceni,ni gde su ubaceni. Nisu ni azurirali programsku semu na njihov sajt.
 
Da li moze neko iz tih uredjaja koje daje supernova da izvuce instalaciju aplikacije tv po tvom da probamo na drugim boxsovima ili android tv

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
To neki IT-ovac koji barata s time, može da proba i ja bi to voleo kada bi moglo, ali čisto sumnjam.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Da
0479c2993ce5d4c073c20d4bd7d21876.jpg


Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Da li neko dobio vise od 3 meseca x 1din samo za internet paket?


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja instalirao još samo da okrenem televizor[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
c12145f89cff666bbfc2eeb197c759f2.jpg


Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Evo da iznesem još neke utiske o novom stb. Juče dobijem neki tv i zamenih stari sa ovim novim. E sad kada uključim tv automatski se pali stb. Kad isključim tv gasi se i stb. I daljinski od tv može i na stb. To sad slučajno primetih da sa daljinskim od tv može da se upravlja i stb

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
To je jedini nacin da urade nesto kako treba, gube korisnika a ne mogu da naplate penale jer imas dokumentovano da nisu isporucili uslugu... Ako ne stigne sutra, odmah mail ili u poslovnicu zahtev da trazis raskid ugovora zbog neispunjene usluge (navedes koje) sa njihove strane i cao. Kada sam produzavao ugovor, nista od pogodnosti nisu hteli da daju u poslovnici. Lepo podnesem zahtev za raskid ugovora 30 dana pre isteka i sutra odmah zovu, moze 6 meseci po din... Samo zahtev za raskid ugovora gde ne mogu da naplate penale i odmah su azurni

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Meni je samo neverovatno da su se oni ciganisali za obična dva naloga, koja ih ništa ne koštaju i koja su uključena u paketu...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jedino ako nije neka muvanje u broju korisnika istog,kad mu ti tražiš HBOGO to mora sigurno da prijavi i da plati, a ovako za kanale pitanje je da li su HBO uredno prijavili koko ga stvarno vas koristi.
 
To je i meni palo na pamet, ili to ili da međusobno dele naloge/preprodaju ih. Ali brate mili, ako ti tražim nalog, znači da hoću da ga koristim, pa mi ga daj, a muljaj kod onih što nisu zainteresovani ili nemaju pojma da imaju pravo na HBO Go.
 
Instaliraj app set orientation pa probaj dalje.
 
Konačno stigao aktivacioni mejl za HBO Go, dve nedelje kasnije, tek nakon pretnje raskidom ugovora.
 
Probaj prvo da uradis fabricki reset stb-a pa onda brzo skeniranje kanala.
 
Čisto za info, rešio sa problem sa kamerama u zgradi i NATom tako što sam instalirao aplikaciju DMSS.

Aplikacija najnormalnije radi i nije bilo potrebno nikakvo otvaranje portova na ruteru ili šta sve već.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Je l' daju starim korisnicima neki popust za novu ugovornu obavezu na 24 meseca? Prešao bih na veći paket, mobli bi bar 4 mseca po dinar da daju... :)
 
Obradio brzo skeniranje i opet gomila dupliranih kanala. Verovatno cu morati da ih zovem....

i ja sam imao isti problem pa sam rešio ovako:
1.- u opciji brzo pretraživanje nametsi da ti početna frekfencija bude 674 Mhz
2.- takođe u opciji brzo pretraživanje namesti da ti učestalost simbola bude 6900 kS/s---OVO JE NAJBITNIJE
3.- obriši sve kanale iz liste
4.- pokreni ponovo brzo pretraživanje kanala-(proveri stavku 1 i 2)
5.- nakon pretrage u opciji pretraživanje kanala uđi u opcije i isključi prikaži lcn i automatsko sortiranje kanala
NEMA POTREBE DA RESETUJEŠ FABRIČKI OPET ĆE TI DUPLIRATI.....
jedini duplirani kanal biće superstar HD....ali svima je tako jer je ubačen na dve frekfencije(verovatno niste provalili)
JAVI DA LI JE POMOGLO
 
Poslednja izmena:
Evo da iznesem još neke utiske o novom stb. Juče dobijem neki tv i zamenih stari sa ovim novim. E sad kada uključim tv automatski se pali stb. Kad isključim tv gasi se i stb. I daljinski od tv može i na stb. To sad slučajno primetih da sa daljinskim od tv može da se upravlja i stb

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Tako radi, međutim vremenom krene da baguje pa onda ugasiš jedno pa moraš ručno i drugo.
Inače malo malo pa zamrzne slika, pa traži signal, pa nekad prsne i mora reset, pričam o Tv po tvom dok na drugom TVu sa karticom sve OK.
Usput hoće i net malo da zeza, nije često i drastično, al eto, mora.


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno