Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja se sa njima ganjam oko signala i vrednosti iz mog CBN modema!
Kada god dođu kažu signali su ok, a meni kanali HRT-1, HRT-2, Outdor, Animal ... konstantno seckaju!
Na ovom sajtu https://www.speedguide.net/faq/what-cable-modem-signal-levels-are-considered-good-78 gde je objašnjeno koje vrednosti su preporučene, mislim da je i kod mene loše stanje a posebno upstream Power level?
da upravo tako rade docu ikazu sve je u redu procackaju malo pojacivac na banderu a pazi pojacivac je na mojoj banderi pa spliter pa kabal do mene i slab signal a oni meni kad merili kazu da je signal jaci nego sto treba da bude, ko koga ovde ........ lud zbunjen normalnog
 
Poslednja izmena od urednika:
Napraviće da ako hoćeš ceoo sportski paket moras da plaćaš i sbb i telekom.. Prevaranti...

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Napraviće da ako hoćeš ceoo sportski paket moras da plaćaš i sbb i telekom.. Prevaranti...

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Već to i postoji kod nekih arena paket 650 din a evo sad je i SBB kreiro svoj paket SK kanala zasad samo preko eona po ceni od 799 din.Tako da je to sasvim verovatna budućnost da budu posebni paketi ko što su sad filmski i paketi za odrasle.
 
Supernova bogatija za još šest kanala
Programska šema obogaćena je sa čak šest novih televizijskih kanala - TDC, MTV Dance, MTV Live HD, DOX TV, Klasik TV i Ginx TV. TDC će obradovati gledaoce turskim serijama koje su osvojile svet i oborile sve rekorde gledanosti. MTV Dance upotpunjava muzičku ponudu, kako emitovanjem najvećih hitova, tako i zabavnim show emisijama, dok je MTV Live postalo omiljeno mesto za obožavaoce koncerata i ostalih muzičkih sadržaja koji se prikazuju uživo. Ljubitelji dokumentarnih filmova i serija dobili su svoj kutak na DOX TV-u, dok će uz Klasik TV korisnici Supernove uživati u celodnevnoj selekciji kultnih igranih filmova iz regiona. Nisu zapostavljeni ni gejmeri, koji uz Ginx TV sada mogu da prate prestižne turnire, novosti i emisije iz oblasti elektronskih sportova.

Izvor: https://mojasupernova.rs/a619/Vesti/Supernova-bogatija-za-jos-sest-kanala.html
 
U Smederevu jos nisu ubacili Vavoom i TDC. Ove novije ko zna kad ce... A i nisu im neki kanali.
 
Napraviće da ako hoćeš ceoo sportski paket moras da plaćaš i sbb i telekom.. Prevaranti...

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Ja sam pored Totala (prigradsko naselje - nema SBBa) uzeo Antenu Plus za 600 mesečno. Jesu Arene u SD kvalitetu ali na to gledam kao da na 2400 koje placam Totalu placam jos jedan paket od 600 dinara.. Još imam i EON aplikaciju za Smart TV od člana porodice koji živi u gradu a ne koristi je, tako da sam eto na neki način pokrio sve kanale za relativno malu cenu.
 
Ja sam pored Totala (prigradsko naselje - nema SBBa) uzeo Antenu Plus za 600 mesečno. Jesu Arene u SD kvalitetu ali na to gledam kao da na 2400 koje placam Totalu placam jos jedan paket od 600 dinara.. Još imam i EON aplikaciju za Smart TV od člana porodice koji živi u gradu a ne koristi je, tako da sam eto na neki način pokrio sve kanale za relativno malu cenu.
Meni je prioritet internet... Kanale cu lako da sredim kad imam stabilan net..


Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 
Koliko vidim iz prepiski, ispada da je bivši YuVideo imao najbolju ponudu. :) Imali smo 5-6 god. Arena 1,2,3,4,5 i Sport Klub 1,2,3, prošle godine su dodali Sport Klub 4,5 pre nego što ih je preuzeo Gronet i tako je i danas samo što imam i Sport Klub 6. Za mene nikakva novina da su skupa u ponudi Arena i Sport Klub bez dodatnog plaćanja. Bilo je otključano i desetak erotskih kanal. Bilo je ukupno kanala kao i sada, plaćali smo 2.300 din. za kablovsku (1 digitalni prijemnik + analogni signal) i net. 20/1.
 
Pozdrav,

Da li se za paket super sve/plus placa taksa ako se ide bez ugovorne obaveze? Preko telefona mi bas nisu bili jasni kada sam ih pitao.
 
Pozdrav,

Da li se za paket super sve/plus placa taksa ako se ide bez ugovorne obaveze? Preko telefona mi bas nisu bili jasni kada sam ih pitao.

naj jeftinija cena neznam tacno je na ugovor 2 godine pa skuplja na ugovor od 1 godinu a bez ugovora je najskuplje imas ma njihovom sajtu
evo cene za neugovorenu obavezu 70.jpg
 
Poslednja izmena:
ima samo prikljucne takse prvi put samo se placa ako nisi koristio tu uslugu za ostalo neznam pogledaj na sajtu ili posali im imejl ili idi do poslovnice
 
Koliko treba ovim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ima da se odazovu na prijavu problema 04.08., 06.08., 08.08., 11.08.,?!

edit: bitno je da su SAMI SEBI urgirali da se što pre realizuje:

kG1yKxf.png


Kao da to ko zna ko radi pa mora da prođe 10 nivoa podrške i stotine mejlova da bi stiglo do nekoga ko će da digne dupe i da dođe.
 
Poslednja izmena:
Ko mene je trenutna situacija ovakva kao na slici. U četvrtak sam obnovio ugovor, nazvao sam u subotu i rekli mi mora postepeno da puste (verovatno da mi uređaji ne pobrljave od radosti) i to će uraditi u nedelju. Juče i danas varira između 13 i 44 ali od obećanih 60 ništa. Zvao sam ponovo i kao nadaju se da će biti ubrzo (šio mi ga Đura). :whip:
Clipboard01.jpg
 
Kakve su sanse da paket Sport Klub kanala ostane u ponudi Super nove??
Ako recimo od 1.januara izbace SK kanale iz ponude - da li mi to moze biti osnov za raskid ugovora?? I pod kojim uslovima bi to bilo, da li bih nesto morala da im doplatim, neke penale??
Da li postoji neki operater koji ima recimo SK kanale i Arenu 1 u osnovnoj ponudi, i mogucnost vracanja emisija (3 ili 7 dana)??
 
Pa naravno da mora polako, nije u redu da se sokiraju uredjaji a ni za tebe nije dobro... evo meni su pustali 26-27 dana ali kad su ga pustili radi za sve pare... ne znaci da ce i tebi tako, kod mene je bilo i neispravnih uredjaja (modem) i zbunjenih operatera (skoro svaki) i godisnji odmori (to i tebe jos kaci) ali namestice... 3-7 dana, naravno zovi i zali se, po 3 puta na dan i pitaj ih sto je poblem da NAPREDNA podrska napravi 2 klika i puste paket u punoj brzini. Ako su ipak pustili paket a brzine manje od predvidjenih onda je neispravan ruter koji su ti dali...
 
Da li je ovo samo kod mene ili?
Ukljucim neki torent da radi i otvorim chrome,odem na neku stranicu i necew da se otvori i pie da nema intenet.
Torent radi bez greske.
Kao da ne mogu da rade u isto vreme torrent i odlazak na neku stranicu.

Inace,cekam jos i na prikljucak za telefon,doneli su aparat pre 5 dana i jos se ceka da puste sve u rad.
Reklamirao sam i ruter ovaj,bezicni net radi katastofa po kuci,domet je ocajan i radi pa ne radi,uzas zivi.
 
Da li je ovo samo kod mene ili?
Ukljucim neki torent da radi i otvorim chrome,odem na neku stranicu i necew da se otvori i pie da nema intenet.
Torent radi bez greske.
Kao da ne mogu da rade u isto vreme torrent i odlazak na neku stranicu.

Inace,cekam jos i na prikljucak za telefon,doneli su aparat pre 5 dana i jos se ceka da puste sve u rad.
Reklamirao sam i ruter ovaj,bezicni net radi katastofa po kuci,domet je ocajan i radi pa ne radi,uzas zivi.
Taj ruter im je mnogo loš što se tiče wi-fi. Ja sam zato dodao tendu i sad radi full

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Neko ko se razume bi mogao da napise skriptu za prebacivanje u bridge mod EPC3925. S obzirom da je firmware iz 2010-te ,trebalo bi da moze . (ili za firefox ili za chrome)
 
Da li je ovo samo kod mene ili?
Ukljucim neki torent da radi i otvorim chrome,odem na neku stranicu i necew da se otvori i pie da nema intenet.
Torent radi bez greske.
Kao da ne mogu da rade u isto vreme torrent i odlazak na neku stranicu.

Inace,cekam jos i na prikljucak za telefon,doneli su aparat pre 5 dana i jos se ceka da puste sve u rad.
Reklamirao sam i ruter ovaj,bezicni net radi katastofa po kuci,domet je ocajan i radi pa ne radi,uzas zivi.

Imao sam identicnu situaciju, jedan dan, onda su mi stavili modem 3208G (na moj zahtev) i nisam imao net veci od 10/1 ili ga nisam uopste imao, pa su stavili nazad 3925 posle 2 sedmice, prebacili ga u bridge mod a ja koristim svoj ruter, svemirskom daljinom daleko od njihovog wifi...

Dakle kad su mi ruter prebacili u bridge mod problem je nestao. Ako ti nemas svoj ruter onda ne znam sta je problem ali ako imas njihov 3925 i svoj ruter onda je do tog problem, trazi da bridžuju ruter.

Neko ko se razume bi mogao da napise skriptu za prebacivanje u bridge mod EPC3925. S obzirom da je firmware iz 2010-te ,trebalo bi da moze . (ili za firefox ili za chrome)

Podrska moze da prebaci ruter 3925 u bridge mod u roku od 30 sekundi, problem je doci do NAPREDNE tehnicke podrske, na to se ceka kao na kolonoskopiju da zakazujes, malo proktologa a malo i zaposlenih u naprednoj tehnickoj podrsci... pa kad se dodje na red bice uradjeno...
 
Imao sam identicnu situaciju, jedan dan, onda su mi stavili modem 3208G (na moj zahtev) i nisam imao net veci od 10/1 ili ga nisam uopste imao, pa su stavili nazad 3925 posle 2 sedmice, prebacili ga u bridge mod a ja koristim svoj ruter, svemirskom daljinom daleko od njihovog wifi...

Dakle kad su mi ruter prebacili u bridge mod problem je nestao. Ako ti nemas svoj ruter onda ne znam sta je problem ali ako imas njihov 3925 i svoj ruter onda je do tog problem, trazi da bridžuju ruter.



Podrska moze da prebaci ruter 3925 u bridge mod u roku od 30 sekundi, problem je doci do NAPREDNE tehnicke podrske, na to se ceka kao na kolonoskopiju da zakazujes, malo proktologa a malo i zaposlenih u naprednoj tehnickoj podrsci... pa kad se dodje na red bice uradjeno...


Nemam svoj ruter,imam taj njihov cisco sto su dali.
Pre njega je bio neki maskov i wifi je bacao do kraja vorista,ovo sad,uzas.
A sta moze biti problem sa ovim kad se ukljuci torent? Kad radi torent ne radi izlazak na net.
 
Da li ima neko VOD ukljucen u svoj paket?

Zanima me kakva je ponuda filmova i serija…

Nude da se produzi ugovor za 6 meseci i dobije VOD za 100din/mesecno.

Jes da nije neka para, ali fora je u tome sto bi menjali uredjaj, a sad sve sljaka kako treba, pa ne bih zbog probe menjao.
 
Da li ima neko VOD ukljucen u svoj paket?

Zanima me kakva je ponuda filmova i serija…

Nude da se produzi ugovor za 6 meseci i dobije VOD za 100din/mesecno.

Jes da nije neka para, ali fora je u tome sto bi menjali uredjaj, a sad sve sljaka kako treba, pa ne bih zbog probe menjao.
Glupo pitanje šta je Vod?

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Kućni bioskop, filmovi i serije...
 
Nisam video da imaju to u ponudi

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Nije glupo pitanje.

VOD je VIDEO ON DEMAND, iliti video na zahtev.
Biblioteka filmova i serija kojoj pristupas preko uredjaja, a koja stoji na njihovom serveru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno