Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od nocas novi kanali: Star tv HD, Toxic rap Hd, Discovery Hd, Rts3 Hd, Pancevo, Dunav HD, Mreza most Hd, Rts nauka HD, Rtv 101, DocuBox HD, Cinestar comedy i fantasy HD, Euronews Hd, Tv5Monde Hd, Skynews Hd, E! Hd, Viasat Nature i Explorer Hd, Zdravlje tv Hd, Museum HD, myZen tv Hd, Luxe tv Hd, iConcert Hd, Mezzo live Hd, CMusic, Dorcel hd, dorcel xxx Hd, Playboy HD, Supersat tv, Turizam tv Hd.
Ništa od ovoga nije dostupno na Kopernikusu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kao da se namerno plasiraju neke informacije po forumima, da bi se privukli novi korisnici, a najčešće informacije netačne.

Te neke nove objedinjene ponude, te ubrzanje interneta za 75%, pa neki novi kanali... Svaki drugi-treći dan neka ovakva informacija.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ja se vodim po njihovim objavama sa sajta, to su zvanične vesti.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
I ja...
A mi ovde imamo moderatore pa neka sankcionišu gluposti.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Od nocas novi kanali: Star tv HD, Toxic rap Hd, Discovery Hd, Rts3 Hd, Pancevo, Dunav HD, Mreza most Hd, Rts nauka HD, Rtv 101, DocuBox HD, Cinestar comedy i fantasy HD, Euronews Hd, Tv5Monde Hd, Skynews Hd, E! Hd, Viasat Nature i Explorer Hd, Zdravlje tv Hd, Museum HD, myZen tv Hd, Luxe tv Hd, iConcert Hd, Mezzo live Hd, CMusic, Dorcel hd, dorcel xxx Hd, Playboy HD, Supersat tv, Turizam tv Hd.
Kod mojih jos polovinom avgusta su se pojavili ti kanali....malo mesto u zapadnoj srbiji ...bivsi RV...a od pre dva dana su se pojavili i u IN kod brata....bivsi RV....
Napravili kurslus u celoj zgradi pa svi zvali da da im resetuju i od jutros sve kako treba...
 
Bivsi RV Velika Plana, pojavili se navedeni kanali. Tacan je info.
 
Znači za sada samo RV.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ma ko zna sta oni rade, vecinu ovih navedenih kanala sam vec imao, a nekih i dalje nema (Cinestar kanali su u SD)
Ostavili su u analognom delu ovu poruku !

dhhdf.jpg
 
Ko više gleda analogne kanale? To sam prestao da gledam još pre 6 godina.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Zaista ne znam, stavio sam full scan i pojavilo se 7 ! ranije je bio samo jedan analogni !!! oostavim i vidim onog brku sa porukom

Sa onog spiska, nema kod mene "Museum HD, myZen tv Hd, Luxe tv Hd, iConcert Hd" i Viasat HISTORY/NATURE nisu u HD!
dodali su i neke pr0n kanale u HD koje nisam imao ranije
 
Dosli su navedeni kanali kod mene pre 15tak dana.
Ocigledno objedinjuju ponudu i bice ista za sve regione.
Inace sam na ex-RV.
 
Ortaka na Supernovi ubija captcha. Koristi paket "Super sve". U pitanju je mreza od bivseg Radijus Vektora na Novom Beogradu. Da li postoji realna osnova za raskid ugovora zbog lose usluge? Ko zna koliko su korisnika gurnuli na istu IP adresu.
 
Ako je exRV i jos "Super sve" neka zove podrsku ili im pise email i trazi da ga sklone sa "nat"-a, jer to rade za sve Super sve i vecinu RV koirsnika...

Setih se da napisem i da mi je danas dosao racun, nije vise na RV vec na Moja Supernova, drugi je i broj racuna, ne znam za poziv na broj... kako god, onaj broj racuna sa papirnog racuna i iz sms su isti, elektronski sam uplatio, sutra ce se proknjiziti (sad je kasno), nije sistem odbijao da primi uplatu (racun)...
Neko je bio spominjao da mu pisani racun nije valjao, los broj racuna za uplatu...
 
Poslednja izmena:
Ma kakvi. Ja sam novi korisnik i čim sam video da sam iza CGNAT-a, tražio sam da me skinu. Rekli su mogu da mi daju samo statičku IP adresu, i to košta 700 din/mesečno, a imam "Super sve +" paket.
 
Ja sam pre neki dan uveo optiku, bio sam godinama na adsl-u. Kako moze da se vidi da li sam nat-ovan?
 
Poslednja izmena:
A da, ja nisam uzemljio modem, pa onda nije relevantno :0
 
Od nocas novi kanali: Star tv HD, Toxic rap Hd, Discovery Hd, Rts3 Hd, Pancevo, Dunav HD, Mreza most Hd, Rts nauka HD, Rtv 101, DocuBox HD, Cinestar comedy i fantasy HD, Euronews Hd, Tv5Monde Hd, Skynews Hd, E! Hd, Viasat Nature i Explorer Hd, Zdravlje tv Hd, Museum HD, myZen tv Hd, Luxe tv Hd, iConcert Hd, Mezzo live Hd, CMusic, Dorcel hd, dorcel xxx Hd, Playboy HD, Supersat tv, Turizam tv Hd.
Malo pre sam uradio pretragu kanala. Kod mene se pojavio kanal Brazzers TV HD. Svilajnac. Bivsi Kopernikus.
 
klikni ovde https://www.whatismyip.com/proxy-check/ ako ti izbaci captcha onda si pod nat :)


Telefon wifi nema captche,pc racunar ima--ista IP adresa Your IP: 178.220.158.7

Ista adresa i na WAN strani modema ,H168N,ako je to ovaj dsl status




DSL Connection Status
Connection Name HSI
TypePPPoE
xDSL Transfer ModePTM
IP VersionIPv4
NAT SwitchOn
IP178.220.158.7/255.255.255.255
DNS212.200.191.166/212.200.190.166/0.0.0.0
IPv4 Connection StatusConnected
IPv4 Online Duration5 h 2 min 22 s
Disconnect ReasonNone
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno