Šta je novo?

Supernova (2024)

Nudi to i meni, ali to je ako želiš da samostalno plaćaš, prilikom prijave ima dole opcija da se izabere pretplata preko operatera, tu nudi Telekom, ali traži Login podatke za moj mts.
Ja nigde kod mene nevidim gde mogu da odaberem operatora,mozes skrinsotovati da vidim?
 
Moraš da se odjaviš i onda imaš opciju:
1000005746.png
 
Cenim da će omogućiti na jesen 😂
 
Ne može na suprnovoj.Trazi prijavu kao na moj mts nalogu.ali za korisnike supernove to ne važi.Prijavio sam call centru.Rade na tome da prebace sve korisnike na moj mts
KO ima supernovu a ne radi mu moj mts aplikacija za proveru računa neka pozove Kc mora ručno u sistemu da mu odrade neke aktivacije jer MAx aplikacija više ne prepoznaje supernovu kao posebnog provajdera. To je danas tako možda za par dana reše taj problem
 
Ne možemo da je aktivirano, jer traži kredencijale za moj MTS portal.
Poz!
Da, od danas se ažuriralo na maks, i tamo kad se ide na poveži operatera ima telekom, yetel i sbb.
Ja imam nalog mts portala još pre sto godina dok sam koristio postpaid kod njih i ulogujem se i kao piše da nemam paket hbo a u stvari imam super plan 2 l.
 
Poz!
Da, od danas se ažuriralo na maks, i tamo kad se ide na poveži operatera ima telekom, yetel i sbb.
Ja imam nalog mts portala još pre sto godina dok sam koristio postpaid kod njih i ulogujem se i kao piše da nemam paket hbo a u stvari imam super plan 2 l.
Nema to veze što imaš stari nalog. MTS je sređivao svoju platformu pa je supernovine korisnike unapredio da mogu preko moj telekom aplikacije da prate ugovor i plaćaju račune. Nisu se svi prebacili jer idu po fazama. Oni koji su prebačeni koristiće MAX bez problema one koje još nisu prebacili moraće ručno da ih prebace kako bi mogli da koriste max
 
Može li kod ovog provajdera nešto da se reši bez poziva?

Čekam samo dan kada će za šaltanje kanala da traže da se zove call centar.
 
Upravo mi stigao mail sa obaveštenjem o nekim dijamantima.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240521_131626_Gmail.jpg
    Screenshot_20240521_131626_Gmail.jpg
    81.2 KB · Pregleda: 97
Upravo mi stigao mail sa obaveštenjem o nekim dijamantima.
Preko Aplikacije ADBALOO kao korisnik dobijaš dijamante na osnovu onoga što imaš u telekomu i možeš da učestvuješ besplatno u licitacijama sa dijamantima koje poseduješ i tako osvajaš nagrade ako licitiraš najviše
 
Previse ljudi sada zove u vezi MAX zato je i malo sporije javljaju i sve prebacivanje tako da ono imaj te samo sptrljenja
 
Da li je neko uspeo da ih dobije? Kada planiraju da pošalju taj mali ili sms?
 
Meni su odgovorili da će me kontaktirati kad izvrše provere, u prevodu za 10 dana 😁
 
i meni su tako rekli tako da ne cekate dzabe na telefonu.
Nista necete uraditi
 
Trenutno prebacuju korisnike sa SN na Mts i + ovo ih zahvatilo tako da ono za 10tak dana ce od prilike se videt sta se desava .
 
Nazad
Vrh Dno