Šta je novo?

Supernova (2024)

Što se tiče mog pitanja od pre neki da u vezi menjanja programa na move uteđaju, probajte da na daljuncu od move uređaja zadržite crveno dugme par sekundi da se restartuje odnosno da se pokrene ponovo. Kod mene je proradilo i sad menja kanale normalno.
 
Zvao kor. centar i kažu da uz moj (taštin) paket ne ide move jer je tasta produžila super plan s, kažu najjeftiniji paket i uz njega ne ide move app. Ja hteo da probam preko nje supernovu ali krastavac, nece da može. Hvala svima na pomoći i savetima. 👍
 
Zvao kor. centar i kažu da uz moj (taštin) paket ne ide move jer je tasta produžila super plan s, kažu najjeftiniji paket i uz njega ne ide move app. Ja hteo da probam preko nje supernovu ali krastavac, nece da može. Hvala svima na pomoći i savetima. 👍
to je onaj paket od samo 100mbps?
 
Mislim da je 80/8, tv/net/fiksni. Žena penzioner pa joj ne treba više.
 
Zvali su me da obnovim ugovor i nude 6 meseci po 50%...
Ja sam bas za tastu pregovarao i dobio 10 meseci 50% plus besplatno 3 stb/cam uredjaja.,s'tim što sam prvo podneo zahtev za raskid ugovora a su onda zvali i ponudili to.
 
Pozdrav ljudi,
Primetio sam veceras da je ruter jako zagrejan i to dosta
Da li je to normalno?
 
Pozdrav ljudi,
Primetio sam veceras da je ruter jako zagrejan i to dosta
Da li je to normalno?
Greju se oni poprilicno, ja sam na moj Technicolor stavio ventilator od 12V na USB njegov da radi sporo na 5V i ne cuje se a on hladan. Bio ga oprlio grom pre dve godine i crko jedan LAN port ali evo jos uvek radi, ladjen adekvatno inace bi odavno ispustio dusu.
 
Stigao račun za april, 2650din, uzet Super Net Plus 100Mbit pa dobio TV besplatno:
1714858089353.pngmeni su nudili 200/100 za 2599 + TV ali sam odbio zato sto je caka posle isteka ugovora bi mi bila 3.199 dinara a nanovo bi potpisao ugovor reko neka hvala ostavi te mi 100/25 meni je dovoljno i zadovoljan sam, pola sata sam pricao sa tom zenom koja zove da te navuce na nov ugovor jel se plase da ces predji kod drugog
 
Pogledajte prilog 440977meni su nudili 200/100 za 2599 + TV ali sam odbio zato sto je caka posle isteka ugovora bi mi bila 3.199 dinara a nanovo bi potpisao ugovor reko neka hvala ostavi te mi 100/25 meni je dovoljno i zadovoljan sam, pola sata sam pricao sa tom zenom koja zove da te navuce na nov ugovor jel se plase da ces predji kod drugog
Ja (za sad) nemam gde da odem tako da ovo vozim do decembra i onda uzimam samo net 200/20Mbit, TV ne gledam.
 
Pozdrav ljudi,
Primetio sam veceras da je ruter jako zagrejan i to dosta
Da li je to normalno?
Koji model imaš? Moj je Technicolor TC7210 uspravni i ne greje se, sasvim normalno radi. Dok je model koji sam pre njega imao TC7200 umeo da bude malo vruć, ali ništa strašno. Sad ne znam jer si naveo da se baš dosta ugrejao.
 
Moj Technicolor je isto bio topliji a i stalno se gasio sam od sebe. Kasnije su ga zamenili i sve je bilo ok...
 
Stigao račun za april, 2650din, uzet Super Net Plus 100Mbit pa dobio TV besplatno:
Zasta ja onda placam tv i net 3300 pitam se? :D Mi u Svilajncu nemamo nikakvu alternativu, nije mi uspelo da ih ucenjujem da mi daju nesto povoljnije...
 
Zasta ja onda placam tv i net 3300 pitam se? :D Mi u Svilajncu nemamo nikakvu alternativu, nije mi uspelo da ih ucenjujem da mi daju nesto povoljnije...
Ti si i dobar, ja placam 3900, jedino sto sam dobio je 6m po 50% krastavac kad nema alternative i to je dobro, mada cu se ozbiljno pozabaviti sa nekom gimnastikom kad mi istekne ugovor, jer ovo sto sam cuo me opasno vredja, ispada da smo mi stari korisnici ovce. Pazi sad, malo pre me zove drugar i kaze mi da mu deda, u jednom selu kod Sv uveo kablovsku i net i dobio 24m free za obe usluge. Znam da je mts davao 18m i 20m free, ili uvedes jednu a drugu uslugu dobijes free, ali za ovo prvi put cujem.Koja im je to logika, nije ni cudo sto su duzni pa ruzni, samo da otmu od konkurencije...
 
Ti si i dobar, ja placam 3900, jedino sto sam dobio je 6m po 50% krastavac kad nema alternative i to je dobro, mada cu se ozbiljno pozabaviti sa nekom gimnastikom kad mi istekne ugovor, jer ovo sto sam cuo me opasno vredja, ispada da smo mi stari korisnici ovce. Pazi sad, malo pre me zove drugar i kaze mi da mu deda, u jednom selu kod Sv uveo kablovsku i net i dobio 24m free za obe usluge. Znam da je mts davao 18m i 20m free, ili uvedes jednu a drugu uslugu dobijes free, ali za ovo prvi put cujem.Koja im je to logika, nije ni cudo sto su duzni pa ruzni, samo da otmu od konkurencije...
Логика им је та да су по селима скоро пустили оптику и мештанима нуде 24 месеце бесплатно све услуге јкако би навукли људе да откажу услуге које имају код конкурентских фирми (не бих да помињем име али највише их је на кабловској преко сателита UG)
 
Ja sam bivsi Gronet, imam optiku ali mi se desavaju cesti prekidi u internetu. Prekid traje oko 1 min i onda samo od sebe krene i tako po nekoliko puta dnevno. Najcesce zatupi kad otvaram YT, EON, Google.. Menjali su mi adapter od rutera, ali nista nije pomoglo. Zna li neko kako da ove probleme sa prekidima resim?
 
I kod mene je TC7200 valjda, onaj vodoravni, ne moze da stoji uspravno, greje se poprilicno.
Zasta ja onda placam tv i net 3300 pitam se? :D Mi u Svilajncu nemamo nikakvu alternativu, nije mi uspelo da ih ucenjujem da mi daju nesto povoljnije...
Ima Dejan Astra sa optikom, jos nije dosao do mene, ne znam kakav je provajder pa ne bih da rizikujem jer mi Supernova radi odlicno a treba mi samo net.
Videcu do decembra mozda i predjem kod njega ako dodje do mene posto sam 2km od grada a on je dosao na nekih 800 metra od mene.
@machak99
Zemo on je sa optikom vec kod tebe pa vidi da li je neko uzimao i kakvi su utisci.
 
Kazu da je sa optikom ok, ali sam cuo da je slab sa kanalima, zbog nekog ugovora samo 70ak kanala ima u ponudi, i to mahom nacionalni i lokalni, tako da mu je to minus, ali videcemo dok mi istekne ugovor mozda se nesto promeni...
@vladazupa1
kod nas nema optike a jos gore ni konkurencije, tako da ne vidim nikakvu logiku...
 
Vrh Dno